לקראת ליגת האלופות

niso23

New member
../images/Emo41.gifלקראת ליגת האלופות../images/Emo41.gif

מה הרגשתכם לקראת משחקה של מכבי ת"א בדרבי
נגד באיירן מינכן? אתם רוצים שהיא תמצח, תפסיד או שהיא תובס בסופו של דבר? הלוואי ובאיירן ינצחו ובתוצאה גבוהה !!!

אני רוצה....

שמכבי תא תצליח כמה שיותר אפילו שאני שונא אותם כי זה מוסיף לניקוד הכללי של הקבוצות הישראליות באירופה!

תגיד מה שאתה חושב?

אני שונא אותם יותר ממך אבל אני רוצה שיום אחד ניהיה מדורגים בליגת האלופות איכפת לי מעצמי ולא מאף אחד אחר.

niso23

New member
אל תתחיל לספר לי מי שונא יותר

אני שונא את הדברים האלו במיוחד שאתה לא מכיר אותי בכלל

Michael23Jordan

New member
יש לי הרגשה שאלוהים לא יפסח עלינו

ומכבי הולכים לחטוף 4 חיחיחיחיחיחיחי שתהיה שנה מתוקה חחחחח השערים שהם יחטפו יהיו כגרעיני הרימון חחחח

niso23

New member
אתם יודעים למה אני שונא אותם ????

אני בהחלט סופר אותם ונותן להם כבוד כשצריך כי הם יריבה ראויה... אבל... הקבוצה היהירה והשחצנית הזאת שנקראת מכבי ת"א מסתובבת עם האף למעלה וחושבת שהיא אלופת העולם... אז עליתם לליגת האלופות, אז מה??? הלוואי והם יובסו בכל המשחקים שלהם

Michael23Jordan

New member
קודם נראה אם הם יצליחו להוציא 7 נק'

כמו שאנחנו הוצאנו... למרות שהיינו צריכים 11 ניצחון על לברקוזן בבית אם לא זאנו ותיקו שם אם לא ההחטאה של ישראלוביץ מול השער...

niso23

New member
אני לא רוצה לעשות שום השוואה אלינו

אבל אני מקווה שהם יסיימו עם מאזן של 0 נקודותו-0 שערים... אבל אני בהחלט יודע שזה לא יקרה

Michael23Jordan

New member
תשמע פסטיבל מכבי רק מתחיל...

אתה הולך לשמוע את זה הרבה מה לעשות אנחנו מקנאים וזה טבעי...(אפילו אם תגידו שלא) ליגת האלופות זה הבמה מספר 1 בעולם לקבוצות והם נמצאים שם בזכות(+מתנה לחג)

זה בידיוק הסיבה שאני שונא אותם

הם חושבים שאנחנו שונאים אותם כי אין לנו יריבה עירונית הולמת לשנוא אבל הם לא יודעים שאנחנו שונאים אותם בגלל השחצנות והיהירות שלהם.

דאללה באיירן!

זאת הפעם השניה שאני רוצה שבאיירן ינצחו הפעם הקודמת הייתה לפני שנתיים נגד מילאן בסאן סירו

doron159

New member
מה זאת השאלה הזאת?

ברור שרוצים באיירן תשפיל המנניק מת"א ורצוי כמה שיותר שיעשה לנו טוב את ערב החג!

למעלה