לכל מי שחושב ששיקרתי

Raanan *

New member
../images/Emo41.gif לכל מי שחושב ששיקרתי ../images/Emo41.gif

אני לא מנסה לזכות בתהילת פורום (עלאק) אלא רק להוכיח חפותי... אז ככה: http://www.one.co.il/next.asp?id=17884&Bz=2 המאמר הזה מוכיח בוודאות שההגרלה החלה בשתים -עשרה בצהריים שעון ישראל.כמו ששמתם לב,ההודעה נכתבה ב11:56.בדקתי הרגע את שעון הפורום,שלחתי הודעה ומסתבר כי יש הפרש של דקה בין הפורום למחשב שלי,משמע אם תרצו כתבתי את ההודעה ב3 דקות ל12. שזה עדיין לפני ההגרלה. מכבי ת"א כנראה הוגרלה ראשונה,לא שמתי לב אבל הפועל בוודאות הוגרלה כאחת האחרונות, והנה ההוכחה.בשעה 12:18, כשנשארו רק מילאן,סלטה וצ´לסי שלחתי הודעת אייסיקיו לאדם הידוע כקוסטדינוב שאומרת "הלך עליכם, קיבלתם את צ´לסי!!!!". ההיסטוריה של האייסיקיו של אדם תוכיח את זה... שלכם תמיד, נביא ובלש, ר.ב

Moti Kakun

New member
מודיעין אזרחי בדרך אליך

ראה הוזהרת ! FOR THE RECORD, אני מאמין

Raanan *

New member
הם משתמשים באזיקים ?

אם כן,אני מקווה שיש להם גם "שוטרות"

עזוב .כולם קטנוניים . אני הייתי פה

בזמן ההגרלה - LIVE ואת זה ניתן לראות לפי ההודעות שלי על התוצאות מייד כשהתרחשו וראיתי את ההימור של רענן כ-10 דקות לפני ההגרלה ואפילו הוספתי הימור משלי (שלא צלח) אחריו . כמו שאמרתי כבר : תרוץ למלא לוטו ....

שחר. ו

New member
בשביל מה אתה מצטדק???

מה אתה שם על הקטנוניים שמפקפקים בהצלחת הניחוש שלך??? שיחקת אותה (וחבל... לגבי צ´לסי) אבל כמו שמישהו כתב פה לגלות 1-מ36 זה באמת לא כזה שוס .. אם היית מגלה איזה קבוצות היו מוגרלות לפני החלוקה לבתים הייתי מבקש ממך מספרים ללוטו

למעלה