ליניב וכל הדון קישוטים החדשים:

../images/Emo41.gifליניב וכל הדון קישוטים החדשים:

הנה מספר כתבות על אפלייה: http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml?itemNo=326382 למה מאד משתלם כלכלית להיות פרזיט. http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml?itemNo=326387 על מערכת החינוך החרדית ותקצובה. http://www.hofesh.org.il/articles/maavak/your-money.html על תקצוב הישיבות. http://www.hofesh.org.il/yoman/stats/03/yeshivot.html עוד על תקצוב הישיבות. http://www.hofesh.org.il/crime/misc/holy_yeshivot.html על קומבינות בתקצוב הישיבות http://www.hofesh.org.il/yoman/stats/01/education.html נתונים סטטיסטיים. http://www.adva.org/ivrit/haredi1.htm מחקר על תקצוב החרדים. כמה טוב שיש את אנשי אתר חופש שטורחים לתעד את כל המידע.
 
בוא נבדוק

מבלי להיכנס לקישורים שהבאת. הארץ הארץ חופש חופש חופש חופש ממש אתרים שהצד החזק בהם הוא אהבת החרדים. לגבי אדוה אין לי כרגע דיעה מפני שאני מכיר אותם מקרוב.
 

yaniv6346

New member
מקורות מאוד "אמינים"

גם בנושאים המדיניים הארץ אובייקטיבי נכון? עד כמה שזכור לי זהו עיתון לאנשים שהעיתון מגדיר אותם כחושבים אם הם קוראים אותו. כל מטרת "חופש" הוא העוולות של החרדים. באותו אתר, אין עוולות של ערבים אין עוולות של סלי קליטה וכמה זה עולה ואין עוולות כלליות ואין ואין.. אני יודע שהם לא מתעסקים בזה אלא בחופש מדת אבל היא הנותנת שאין זה מקור אמין להסתמך עליו. זה כמו שאני אתן לך את הקישור של "מנוף". תיעוד חרדי על כל העוולות שנעשים לציבור החרדי, שאלות ותשובות בהשקפה וכו'. למרות שיש שם הרבה דברים נכונים זהו מגמתי. או בקיצור, האם זה יהיה דיון בפורום שינוי או שזו תהיה התנגחות כשכל אחד מושך לכיוונו.
 
../images/Emo41.gifואתה מורה בישראל?

תלמד קצת לוגיקה ואז אולי תחזור ותסביר לי מה הקשר בין אתר המתמקד בנושא מסויים לבין מידת האמינות שלו. גם NASA מתמקדים בחקר החלל ולא ביצור סופגניות - אני מניח שהמוח שלך כבר יסיק שהם אינם מקור אמין לחקר החלל. דרך אגב - הן הארץ והן חופש נסמכים על מקורות גלויים מפרסומים רשמיים של המדינה כגון פרסומי הלמ"ס וועדות הכנסת השונות. זאת בניגוד לאתרי המחזירים בתשובה.
 

yaniv6346

New member
לא הבנת איפכא

לא אמרתי שהם שקרנים. אני טוען שאם קבוצה מסויימת מסבירה דבר מסויים וספציפי, מטבע הדברים שהיא תפרסם את כל הנתונים הרלוונטים לנושא לשמה הוקמה החברה. לומר את האמת מזמן לא ביקרתי באתר "חופש" אבל עד כמה שזכור לי הם לא הביאו אף פעם נתונים חיוביים על החרדים (אין כאלה?). אותו כנ"ל גם לאתר "מנוף". הוא לא הביא אף פעם נתונים שליליים על חרדים או חיוביים על חילונים אלא אם כן מצא חילוני שהצדיק את עמדותיו. כפי שאמרתי, על הארץ אני לא אסמוך לעולם בדיווחים מדיניים-פוליטים, על יתד נאמן לא אסמוך לעולם כמקור אינפורמציה אמין שלא מנסה ללמד אותי איך לחשוב. ואותו הדין ל"חופש". קאפיש?
 
למעלה