כולם להיכנס - בקשר לפרסום הפורום!

אמריאל

New member
../images/Emo41.gifכולם להיכנס - בקשר לפרסום הפורום!

הפורום זקוק לפרסום, זה לא חדש. אבל במקום לשבת מול המסך, לקרוא את ההודעה הזאת ולהגיד "בטח האחרים בפורום יפרסמו" זה לא יעזור! גם אתם צריכים לקחת חלק בזה, כל אחד יכול לעזור
עכשיו, אני יודע שלא לכולם יש סבלנות לשבת ולפרסם בכל מיני מקומות את הפורום, אז אתם יכולים פשוט להיכנס לעולם שלכם, ולעדכן את החתימה שלכם עם קישור לפורום שלנו, או לפחות את מספר הפורום. גם זה מאוד יעזור
למי שכן יש סבלנות לשבת מול המסך ולפרסם את הפורום במקומות שונים, הנה הודעה שאתם יכולים לפרסם בכל מיני מקומות (כמובן שאתם יכולים להמציא הודעה מגניבה משלכם): יש לה הכול, היא חכמה, היא מצחיקה, נורא מוכשרת, עבודה שכל בחורה הייתה חולמת עליה. אבל חסר לה רק דבר אחד... כולכם מוזמנים לפורום החדש של "בטי המכוערת" לדבר על הפרקים ולהתעדכן, כולכם מוזמנים
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?ForumId=2066
וכאן בצד שמאל תוכלו למצוא תמונת אנימציה שהכין עידן. אתם מוזמנים לשמור אותה אצלכם במחשב ולצרף אותה להודעות הפרסום שלכם. אני מקווה שכולכם, או לפחות רובכם תשתפו פעולה ושהפורום יהיה שוקק חיים D: בהצלחה לכולם!

omer719

New member
../images/Emo45.gif תודה רבה על זה!

זה הכי נחוץ שיש, באמת. כי יש פה מלא אנשים שמשקיעים בפורום, וזה יהיה נחמד אם יהיו פה עוד אנשים. אז תודה רבה לך ואני מקווה שאנשים יפרסמו או ישימו בחתימות, זה יהי דבר נחמד לראות

NevaEva

New member
אני אעזור ^^

עד עכשיו נשארתי בלי חתימה, אני אשים רק את הפורום בחתימה

למעלה