כדאי לקרא בבלוגיה בסופש 11-12/03

עוגת גבינה רומנית- קצת נוסטלגיה מבית סבתא

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1920632 ממליצה בחום למי שאוהב עוגות עם גבינה בטעם כמו שסבתא הייתה מכינה. שבת נעימה

Joy Fridman

New member
Chandra Lacombe - Total Vida ../images/Emo222.gif

צ'אנדרה הוא שאמן, מוסיקאי ונגן קלימבה ברזילאי. השירים שלו נוגעים בנשמה ומלמדים המון. ברשומה יש קישור לאחד השירים שלו, כולל המילים והתרגום לעברית. http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1920674 יחי צ'אנדרה

לשונאי10

New member
זה לא קשור לשום "שד" עדתי

זה קשור למוזיקה שמזמן כבר איבדה את דרכה ושכחה את מקורותיה.

ואני רק תוהה מה זה יעשה לבלוגר shlomi1990

שגם סופג פה ביקורות בלתי פוסקות, ורואה עד כמה חיון מצליח למרות זאת, ואיך שהתהליך הזה ידרבן אותו להצליח יותר מאשר בעבר. ואם עד כה שתקתי, זו בעצם דעתי בנושא - מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך! פשוט מגעיל לראות את ההתנפלות שלכם עליו ועל כל בול שהוא משיג. כי גם הוא עבד וגם הוא טרח ושמא שאין שם את פריחת 'דרום אדום' או את 'שירת עגנון', לא אומר שאין לזה קהל.

אין שאלה

פשוט שכל אחד יסתכל לצלחת שלו, ואם זה מציק לאנשים שעומרי או שלומי או כל בלוגר אחר עובד, עומל ומשקיע את הכל ובסוף משיג בול, אז זו הבעיה האישית שלהם. מה שעושה לי טוב בכל הסיפור הזה זו הקארמה, ואיך יצא שדווקא אנשים שהתנכלו אליהם מצליחים לפרוץ ולהצליח בגדול. וכן, לפעמים זה לא כמה רהוטה הכתיבה של בלוגר או הבחירה שלו לפרסם תכנים שהם ברומו של עולם, זה דווקא גודל הלב וההשקעה שהוא נותן...

פנומן 72

New member
חולק על מספר דברים

קודם כל נצא מתוך הנחה שבלוגרים מחפשים קודם כל את ההערכה מצד העורכים, כי אחרת אפשר לפתוח בלוג עצמאי או בפורמט אחר שאין שם קידומים. אז מי שנמצא פה ושוקד על הבלוג שלו - מקווה שתבוא הערכה מצד העריכה. [להוציא את אלה שכותבים "למגירה" וממש לא חשוב להם הקידום]. מכיוון שמספר הקידומים מוגבל, ומספר הכותבים עולה בהתמדה, ישנה תחרות סמויה כדי לזכות בהערכה זו. כשבלוגר מסוים רואה קידום של אחר שלדעתו תמוה - זכותו ואף חובתו להעיר על כך ואני לא מוצא שום פסול. שלומי הוא פרובוקטור עילג שקשה לומר שמה שהוא כותב שווה התייחסות. קראתי שני "מאמרים" שלו והובכתי בשבילו. אם הוא מגיע לעמוד הראשי, מישהו בצמרת ערבב לעצמו כמה משקאות. ולגבי עמרי חיון ? תחסכי לי. הוא מתעסק במיץ של הזבל, אז את רוצה שאני אמחא כפיים בגלל שהוא יודע למיין את המיץ למבחנות סדורות ? תפוז אוהב ריאליטי וכל מי שכותב ריאליטי מקודם הרבה. זכותם של עורכי תפוז לקדם כל דבר - אבל מי שמשקיע בתכנים אינטלקטואליים מקבל את הסטירה שלו - וזה גם בסדר. תפוז יעשה מה שתפוז רוצה. אף אחד לא התנכל לעמרי, אבל העובדה שהוא חוסם אנשים מסוימים מלהגיב בבלוג שלו מעיד על כך שהוא עדיין איש קטן. ואגב, סתם לידע כללי, יש המון נושאים צהובים שאני הייתי יכול לכתוב [את חלקם אני כותב בפורום 2160] אבל לא רוצה לזהם את הבלוג שלי.

אני מובכת

כשאנשים לא רואים את הדבשת של עצמם והם טורחים להתאגד ופשוט להשמיץ את הקולגות שלהם ברבים. אתה יכול לקרוא לזה תחרות או מרדף לחשיפה, אני רואה את זה בתור חוסר של דרך ארץ. באותה קלות הם יכלו לסתום את הפה המטונף שלהם או לפנות למי שצריך בפרטי, אבל לעשות את זה פה בפורום פשוט מעיד על מי שהם. לסיום, אני לא יודעת מה קורה בבלוג של שלומי, טרם ביקרתי שם, אבל אני יכולה להגיד שאני אעדיף לפרגן למישהו שמתעסק במיץ של הזבל על פני מישהו שמתנהג כמו זבל.

shy-1

New member
ואוו, לו היה בול על אומץ, היית ראויה לו בהחלט

suki da yo

New member
אולי תכנסי לבלוג שלו לפני שאת מדברת, אם כך?

דיבורים באויר זה משהו אחר, ועומרי חיון לא מטריד אותי בכלל, גם אם לא מעניין אותי בשיט לקרוא את מה שהוא כותב(ובכלל ראיכול ריאליטי לא מעניינת אותי). אבל השלומי הזה הוא עניין אחר לגמרי. זה לא שהוא מתעסק במיץ של הזבל. זה שהוא מתעסק בנושאים חשובים ע"י 3 משפטים עלגים וחסרי ערך והעורך חושב שזה ראוי לקידום, ויותר מפעם אחת.

עובדה שזה גורם לפרובוקציה

ופרובוקציה זה משהו שתפוז לא יכולים בלעדיו.

למעלה