יום חמישי:סיכום שבוע

../images/Emo41.gifיום חמישי:סיכום שבוע../images/Emo41.gif

היה
השבוע
עם מי? איך היה? מתי אתם עושים יותר סקס-באמצע השבוע או בסוף השבוע?

מוטי 88

New member
למה רגל שבורה מונעת סקס?

לדעתי אפשר להזדיין גם עם רגל שבורה וזה אפילו טוב לעשות כדי להרגע ולהינות.

offנועה

New member
אין בעיה../images/Emo163.gif אני מוכנה לשבור לך את הרגל

ואז לטלטל אותך, ואז תספר לשואלת איך היה ואז היא תחליט אם היא רוצה להירגע עם סקס בכיסא גלגלים, טוב

Master Stav

New member
../images/Emo193.gifלפני שנים כתב את זה אחי הקטן ...../images/Emo197.gif

ופרסם באתר שניהלתי ....איכשהו זה מתאים לפה .... הסיפור שלי מתחיל כשנסעתי עם כמה חברים לירושלים לבילוי. נכנסנו ל- UNDERGROUNG (מי לא מכיר ?) והתחלנו לרקוד קצת ולשתות קצת... באחת הפעמים שהלכתי לבאר ראיתי אותה היא ישבה על כיסא יחד עם עוד 2 חברות, שערה הזהוב פזור על כתפיה החשופות, אפה הקטן והסולד, שפתיה המלאות... בקיצור חלומו של גבר. ניגשתי ושאלתי אם אני יכול להצטרף. "ברצון" היא אמרה לי ועיניה הביטו פשוט דרכי הרגשתי שאני מאבד את שפיותי (וגם עמד לי בטירוף). דיברנו עד שסגרו את המקום והייתי צריך לחזור לתל-אביב. היא נתנה לי את מספר הטלפון שלה לפעם הבאה שאני אגיע לירושלים. כעבור חודשיים הגעתי שוב לירושלים, לראיון עבודה ונזכרתי בה. התקשרתי וקבענו שאני אבוא לקחת אותה מהבית. הגעתי לביתה, בית חד קומתי מטופח, וצלצלתי בפעמון - את הדלת פתח לי משהו ענק מלא שערות לבוש בשורטס בלבד, עם פרצוף מפחיד ועיניים עוד יותר. "כן - מה אתה רוצה "? הדבר (אבא שלה) שאל אותי. בלעתי את רוקי ועניתי בחשש מה "אני, אה.. באתי "...לאיבי הוא הסתכל עלי בעוד מבט מפחיד, סובב את ראשו וצעק "איבי "! באותו רגע ליבי ירד לתחתונים... היא היתה על כיסא גלגלים... "היי, טוב "תאבש היא אמרה לי. "בוא נלך יש בית קפה לא רחוק". מה לעשות ? לברוח ? אבא שלה בטח יהרוג אותי. גלגלתי אותה לבית הקפה, ובשיחה לא הרגשתי שהיא נכה. ישבנו פנים מול פנים, ושוב הרגשתי את אותה הרגשה חמימה שהייתה לי אז באנדר-גראונד. כשהרימו את הכיסאות מסביבנו הבנו שאנחנו צריכים ללכת. "יש פה גן - בוא נלך "שלםהיא אמרה לי. רק שתבינו - השעה 2 לפנות בוקר בירושלים אין כלב ברחובות. התיישבנו על ספסל בגן והיא התחילה ללטף לי את הירך... "אה... "יביא התחלתי לגמגם. "מה "? היא ענתה "אני רוצה לשכב "איתך הוסיפה. "אבל איך "? שאלתי, ומיד התחרטתי כי היא הוציאה זוג אזיקים מהתיק שלה, תקשור לי רגל אחת לספסל שאני לא ".אפול " הייתי בהלם טוטאלי אבל עשיתי מה שהיא אמרה לי. הפשטתי אותה בעדינות ושדיה הנהדרים נגלו אלי במלוא הדרם. לא יכולתי להתאפק, הורדתי את מכנסי והתחלתי לחדור לתוכה. היא נאנחה ואני סתמתי את פיה כדי שלא תצעק. גופה התכווץ ונרפה ולבסוף גמרנו בפיצוץ עז. זה היה הזיון הכי טוב שהיה לי אני חושב. גלגלתי אותה חזרה הביתה אבל כשרציתי להיפרד ממנה ליד הכניסה, היא הכריחה אותי להיכנס "לשתות קפה". נכנסתי וראיתי מולי שוב את המפלצת (אבא שלה - להזכירכם) עומד בכניסה. ברגע שהוא ראה אותי חיוך גדול נמרח לו על הפנים והוא הזמין אותי בתנועת יד רחבה להיכנס פנימה ולשתות איתו איזה "דרינק". התחלנו לדבר על הילדות שלו ועל איבי, ואז שאלתי אותו "כשבאתי, רצית לרצוח אותי, ועכשיו אתה יושב איתי כאן ומציע לי לשתות "? מבט עצוב עבר בעיניו והוא אמר לי : "קיוויתי שלא תשאל אותי אבל אני אענה לך", הוא לגם מהכוסית שבידו ואמר "כל האחרים השאירו אותה קשורה בגן".

kiaora

New member
שמעתי

שמעתי את הסיפור הזה לפני 11 שנים. אח"כ גם אני סיפרתי אותו כאילו הוא קרה לי. סבבה לראות את התגובות של אנשים

Master Stav

New member
וואלה ?

לפני כ8 שנים אחי הקטן העלה א זה לאתר אותו ניהלתי כסיפור .... התגובות היו מדהימות

kiaora

New member
אכן

יניב, הבחור שסיפר לי את זה בזמנו קרא לה אוולין. למען האמת הסיפור שלו היה קצת יותר מפורט, כזה שלוקח 10 דקות לספר

האם זה מונע ממך לקבל סקס אוראלי?

מדוע לא מגיע לך להנות ממין מבלי שהגבר יקבל חדירה? אני מאמין שיש גברים שהפנטזיה שלהם היא לרדת לאישה, מה דעתך מעוניינת?

היה שבוע יבש ומסתכל

הסקס היחיד שהיה לי, זה היה זיכרונות (דווקא לא רחוקים) שלא יצאו לי מהראש.

אני מגובסת מהאצבעות ועד לתחת-

תוסיף על זה את הכאבים (שברתי את הברך) ובזמן סקס הרי כל הגוף והרבה מכך- הרגליים משתפות פעולה- וזה כואב... תאמינו לי- נסינו לאונן יחד.... כואב!!!!

פונציק

New member
מי זה נסינו?

בכל אופן אם את כל כך חרמנית, תמלאי את עצמך במשככי כאבים תשכבי איכשהו על הבטן על המיטה ותשכבו איכשהו. אם הייתי מכיר אותך אישית הייתי גם יכול להביא לך קצת משככי כאבים. יש לי מאקמול ועד מתדון(משהו כמו מורפיום).

למעלה