חדשות בטי!

omer719

New member
../images/Emo41.gif חדשות בטי! ../images/Emo41.gif

כןכן, שוב חדשות בנוגע לבטי, קורה לא מעט בשבועות האחרונים, וזה כנראב בעקבות זה שהפרק הראשון של העונה השלישית הולך ומתקרב אלינו! הספירה לאחרו כבר החלה! עוד 27 ימים זה מגיע
אז בואו נתעדכן קצת

IreeEena

New member
אהבתיי ../images/Emo6.gif

בטי על האופנוע XD רק לי זה הזכיר איזה מקרה אחד שמישהי שהייתה עם פאריס הילטון על אופנועים בשטיח האדום לא השתלטה על האופנוע שלה והתרסקה? או שעשו את זה בכוונה?

דורדור4

New member
פאריס הילטון עשתה את זה?../images/Emo12.gif

מתאים לה דווקא. אהבתי את הפרומו מאוד!!! אני מתה כבר לראות את העונה הזאת!!

IreeEena

New member
לא פאריס, מישהי שהייתה איתה ../images/Emo6.gif

לא זוכרת מי זאת הייתה S:

omer719

New member
../images/Emo41.gifMarc And Mandy מספרים למה כדאי לעבוד במוד!

בקטע של 4 דקות כמעט, קורע מצחוק, הם נכנסים לסט ולחדר של ווילהמינה ומדברים על כל מיני דברים, ללא ספוילרים בנוגע לעלילת העונה השנייה או השלישית, סתם קטע מצחיק בין שניהם. http://www.youtube.com/watch?v=zVy9cRhwfV0&eurl=http://www.uglybettynews.com/ כנ"ל, דיעות לכאן
שתפו פעולה

דורדור4

New member
ענק../images/Emo6.gif

איך הם הצחיקו אותי!!! אנשים תראו פעמיים, בפעם הראשונה פספסתי מלא דברים שהם אמרו חלש, וזה גם באנגלית והם מדברים מהר כזה, אולי אני סתם עילגת, אבל בסוף הבנתי הכול

Bazooka Joee

New member
יאו איזה קרועים הם.

כל הקטע הזה עם השולחן השקוף, שאמנסה ניסתה להתחבא מתחתיו, אזה מפגרת, אני הכי אוהב אותם ביחד, לבד הם לפעמים פחות מצחיקים, אבל יחד זה תמיד יותר מצחיק

../images/Emo45.gif אתה צודק לגמריי.

גם בזה שהקטע ענק, וגם כשהם ביחד זה תמיד יוצא מצחיק

omer719

New member
../images/Emo41.gif כמה תמונות של לינדזי מהסט של העונה ה- 3

הרוב היו אותו דבר, אז הבאתי רק 3, אבל זה רק אני או שהיא בבגדי מעודדות? כנראה מתפתחות הרבה עלילות חדשות בעונה השלישית
לא לשכוח להגיב!

MoRoSH11

New member
היא נראית פה כמו בימים הטובים שלה

בזמן ילדות רעות

IreeEena

New member
יא היא נראית טוב ../images/Emo3.gif

אבל עדיין לא הבנתי מה היא עושה בעונה השלישית ומה היא קשורה XD נחכה ונראה

Bazooka Joee

New member
../images/Emo45.gif תגלה לי, רק...

תשים ספוילר, שלא יתעצבנו עליי שביקשתי

אמריאל

New member
אוקייD:../images/Emo58.gif

לינדסי בסוף עונה 2 גילמה את קימברלי, בת כיתתה של בטי. לבטי היה פלאשבק בפרק האחרון ושם ראו את קימברלי. אני לא אגלה לך מה היה בפלאשבק, אבל קרה משהו שגרם לבטי לשנוא את קיבמרלי. בעונה השלישית לינדסי תמשיך לגלם את קימברלי, רק הפעם היא מנהלת סניף של מסעדת מזון מהיר. בטי וקימברלי ייפגשו, והשנאה תחזור

למעלה