ווילהמינה והאנה מונטנה?!

omer719

New member
../images/Emo41.gif ווילהמינה והאנה מונטנה?!

אז זהו שלא, כפי שפורסם כבר לפני תקופה וונסה ווילאימס, הלוא היא ווילהמינה סלייטר, תשתתף בסרט חדש ביחד עם השחקנים מיילי סיירוס שהיא האנה מונטנה, והיום פורסמו כמה תמונות ראשונות מהסט שכמובן מאשרות את הכול, ונחכה לסרט לא?
מהכתבה: In other, less distressing news, Ugly Betty’s Vanessa Williams has been hard at work filming Hannah Montana, The Movie with uber-tween star Miley Cyrus. Although a good chunk of the movie is being filmed here in Tennessee (Vanessa, call me. Let’s do Cracker Barrel. My treat), these scenes were shot in Beverly Hills. אז מה אתם חושבים?

omer719

New member
../images/Emo221.gifמה אתם אומרים?

הייתם הולכים לראות את ווילי בסרט החדש? או שאתם תוותרו? כל הדיעות לפה

NevaEva

New member
לא הייתי הולך לסרט, אבל לא בגלל ווילי. XD

אף פעם לא ראיתי את הסדרה.. לא ממש מעניין. ם.ם

מגניב!../images/Emo14.gif

אני התכוונתי גם ככה לראות את הסרט בגלל מיילי, לא ידעתי שווילהמינה משתתפת שם גםO:, נחמדD:

מעניין יהיה לראות אותה בתפקיד אחר.../images/Emo6.gif

ואם אני אראה את הסרט זה יהיה תלוי בזמינותו אליי.
(חוץ מזה האנטה מונטנה זאת סדרה נחמדה
) ואת האמת שוונסה דווקא שחקנית טובה אז יהיה מעניין לראות אותה בעוד תפקידים. אגב,שאפו לך..אתה לא מפסיק לעדכן בחדשות.

דורדור4

New member
גם אני רוצה לראות אותו בכל מקרה,

ווילימינה היא רק תוספת מעולה
ואם כבר העלו את זה באמת כל הכבוד על העידכונים, תמשיך ככה והפורום יתמלא באנשים

omer719

New member
יופי, אז תראו את הסרט ותספרו אם שווה לראות../images/Emo8.gif

אני אישית לא כ"כ אוהב את מיילי סיירוס, לפחות לא בסדרה האנה מונטנה, אבל אולי הסרט יהיה קצת שונה, אז אחרי שתראו תעבירו פה חוויות

IreeEena

New member
ווילי ומיילי? XD

וואי נראה הזוי לגמרי... מה התפקיד שלה בסרט בכלל? בכלמקרה התכוונתי לראות את הסרט גם ככה וונסה היא תוספת טובה מאוד

omer719

New member
לא פורסם התפקיד.

רק שהצילומים בעיצומם כרגע והתמונות האלו.

IreeEena

New member
דווקא כן ../images/Emo3.gif

היא תשחק את הסוכנת של מיילי בסרט
[זה מה שמקבלים כשחורשים על ערוץ E! ב2 בלילה XD]

omer719

New member
אהה תודה רבה!

אני התכוונתי שבכתבה לא כתבו מה היא תיהיה, אבל תודה רבה על המידע

omer719

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif ווילי רוקדת ברחוב?! ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

כן כן, צולם במצלמה ביתית ועלה ליוטיוב, כחלק מהסרט של האנה מונטנה, או סתם בהפסקה, לא חשוב איפה ומתי אבל וונסה ויוליאמס רוקדת באמצע מעבר חציה, מוזר מאוד, אבל קורע מצחוק! http://www.youtube.com/watch?v=KCjeotKtaH0&eurl=http://ugly-is-in.com/

Gossip Girll

New member
מה????????../images/Emo6.gif

אוי ואבוי זה ענק, בהתחלה לא האמנתי שזאת היא, כאילו היא רוקדת שם ממש יפה
חדשה ד"א, בהצלחה עם הפורום!

דורדור4

New member
WTH?! היא התפגרה סופית?!

חחחחחחחח סתםסתם, אני חולה על ווילי, ועכשיו היא גם רקדנית כזאת? חשבתי בהתחלה שאתה צוחק עלינו עם הכותרת הזאת, ושזה מקליפ או משהו, אבל רציני היא רוקדת ברחוב, איזה מוזר זה חחח.

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

ראיתי את זה והייתי בשוק. נראה לי שזה חלק מהסרט..מעדיפה לחשוב ככה בכל מקרה.

למעלה