התפקדות ינואר

../images/Emo41.gif התפקדות ינואר ../images/Emo41.gif

פורום רוק ישראלי קורא אתכם לסדר, התפקדות חודשית
מה זה אומר? כל חודש בתחילת החודש יפתח שרשור התפקדות, ינתנו אותם השאלות נשמח לשמוע את התשובות שלכם רגע רגע, אנחנו מדברים על שירים עברייים/לועזיים או גם וגם?העדיפות היא כמובן שכל התשובות יהיו על רוק ישראלי, אם תרצו אפשר להוסיף גם מצד הלעז, אבל שוב עדיפות לרוק הישראלי נו ומה זה נותן לנו לענות על כל זה? להכיר יותר אחד את השני, להמליץ על אמנים/הופעות/אלבומים וכו'. רגע מה יש עוד שאלות? אנחנו תקווה שלא, אז יאללה לענות
השיר שעשה לכם את החודש -
האלבום שעשה לכם את החודש -
ההופעה שעשתה לכם את החודש -
האמן שעשה לכם את החדש -
ההופעה שאתם הכי מצפים לה בחודש הבא -
אמן שאתם ממליצים עליו -
מסר לאומה - סיכום חודשי ויזואלי - האייקון התפוזי שמבטא הכי את החודש שלכם)
שתהיה שנה אזרחית טובה, וכמובן מלאת מוזיקה מעולה בשבילנו

A m 0 s

New member
../images/Emo8.gif

השיר שעשה לכם את החודש - שני שירים חדשים של דנה ברגר; "דלתות נפתחות" ו"על ברכיי" האלבום שעשה לכם את החודש - נראה לי שהראשון הדגש|דנה ברגר... ההופעה שעשתה לכם את החודש - דנה ברגר בתמונע!! האמן שעשה לכם את החדש - דנה ברגר!! ההופעה שאתם הכי מצפים לה בחודש הבא - גם כן דנה ברגר בתמונע אמן שאתם ממליצים עליו - דנה ברגר...

bleeding guitar

New member
../images/Emo48.gifHappy new year ../images/Emo72.gif../images/Emo168.gif

השיר שעשה לכם את החודש - another toy - the flying baby האלבום שעשה לכם את החודש - inner world - the flying baby ההופעה שעשתה לכם את החודש - the flying baby האמן שעשה לכם את החדש - The flying baby ההופעה שאתם הכי מצפים לה בחודש הבא - אסף ארליך בלבונטין, ערן צור ויובל מסנר בתמונע אמן שאתם ממליצים עליו - נלך על זה פעם אחרונה... the flying baby מסר לאומה - תעשו חיים סיכום חודשי ויזואלי - (האייקון התפוזי שמבטא הכי את החודש שלכם) - דיי

Hosh17

New member
יאללה :)

השיר שעשה לכם את החודש - במערבולת-אסף אמדורסקי האלבום שעשה לכם את החודש - מנועים שקטים ההופעה שעשתה לכם את החודש - לצערי לא היתי באף הופעה החודש... האמן שעשה לכם את החדש - אסף אמדורסקי ההופעה שאתם הכי מצפים לה בחודש הבא - יציאה-שלום אמן שאתם ממליצים עליו - אסף,שלום מסר לאומה - רק בריאות

מתפקדת../images/Emo9.gif

התשובות מסתמנות כמונוטונית
השיר שעשה לכם את החודש -
פרפרים שהוקדש לי בהופעה של הכנסייה בביט בחיפה
האלבום שעשה לכם את החודש -
אוטוביוגרפיה- כנסיית השכל
ההופעה שעשתה לכם את החודש -
כנסיית השכל בהיכל התרבות בת"א. כ"כ מאוהבת בהפקה הזאת, אני עד עכשיו עם הצמיד הפקה
האמן שעשה לכם את החדש -
הכנסייה
ההופעה שאתם הכי מצפים לה בחודש הבא -
אני מקווה שיצא לי ללכת לאחת מהשתיים- הכנסייה בקיבוץ צאלים/הכנסייה בפסטיבל אירלנד
אמן שאתם ממליצים עליו -
הכנסייה
מסר לאומה -
שנה טובה שתהיה לכם

MarkDeen

New member
כבוד הרב לוקח אל אס די

השיר שעשה לכם את החודש - הבילויים-בחורים של ישיבה. האלבום שעשה לכם את החודש - הבילויים. ההופעה שעשתה לכם את החודש - היהודים בתיאטרון ירושלים ועברי בתיאטרון ירושלים. האמן שעשה לכם את החודש - היהודים. ההופעה שאתם הכי מצפים לה בחודש הבא - לא רואה אחת מיוחדת באופק. אמן שאתם ממליצים עליו - הבילויים ומארש דודורמה. מסר לאומה - אם אין אני לי - מי לי.

../images/Emo205.gif

השיר שעשה לכם את החודש - לאן הולכים פתאום כולם - נקמת הטרקטור האלבום שעשה לכם את החודש - אבטיפוס - מה החזאי מבין ההופעה שעשתה לכם את החודש - נקמת הטרקטור בלבונטין 7 , 31.12.07 , וואו. האמן שעשה לכם את החדש -אבטיפוס ואמיר בן דוד המוכשר. ההופעה שאתם הכי מצפים לה בחודש הבא - אם אני אזכה בכרטיס להופעה של פונץ', אז ההופעה שלהם. אמן שאתם ממליצים עליו - אחרי אתמול - נקמת הטרקטור, כבר שכחתי כמה שהם טובים. מסר לאומה - קוטנר הוא גאון, הרבה יותר מדלילה ושמשון, השמש זורחת בצפון, רק כדי להמחיש כמה קוטנר הוא גאון. אוקי, זו הייתה פינת הזעקה השבועית שלי. תודה ולהתראות בתסקיט הבא. סיכום חודשי ויזואלי - האייקון התפוזי שמבטא הכי את החודש שלכם)

Maayanav

New member
BA LI LAMOOT

השיר שעשה לכם את החודש - Two of Us (יוני בלוך, איך לא?), ואפשר גם אחד לועזי? Gloomy Sunday
האלבום שעשה לכם את החודש - עומד על נייר (אביתר בנאי, לא יצא לי מהמערכת.
אני משקרת, אין לי בכלל מערכת, אני מאזינה באמצעות המחשב)
ההופעה שעשתה לכם את החודש - יוני בלוך בביט בחיפה (וידוי- הייתי כולה בשתיים החודש, שתיהן של יוני, תקופה לחוצה
)
האמן שעשה לכם את החדש - יוני בלוך (שוב... נו, לא הייתי שורדת את החודש המחריד הזה בלעדיו)
ההופעה שאתם הכי מצפים לה בחודש הבא - ההופעה של המקהלה (שלי!), ושרק יעבור כבר ינואר... בפברואר מתחילים לחיות.
אמן שאתם ממליצים עליו - רמו, פנינת הבארוק הצרפתי (אני בפורום הלא נכון, אה? אגב- מי שם לב למשחק מילים- פנינה, בארוק. אולי משהו בכל זאת יצא מהבגרות בתולדות המוסיקה)
מסר לאומה - "ילדים ונוער, מסתבר שזה לא שטויות, וצודקים כל המורים שאומרים שחשוב להשקיע בתיכון, אז- השקיעו!" (ולאלו מביניכם שתוהים מהיכן הגיעה הגחמה ההזויה להרביץ תורה בדור הצעיר: אני עוברת את הסיוט שנקרא בגרויות חורף בימים אלו ממש. אילו רק הייתי יודעת שיום אחד יבוא לי להיות רופאה, הייתי מגיעה לשיעורי אזרחות. היי! העיקר שדפקתי שעות נוספות במגמת מוסיקה) סיכום חודשי ויזואלי

adi2121

New member
2008

השיר שעשה לכם את החודש :אביגיל רוז-ואולי האלבום שעשה לכם את החודש :החדש של שלומי שבן ההופעה שעשתה לכם את החודש :סטנגה בבארבי ת"א האמן שעשה לכם את החדש :שלומי שבן ההופעה שאתם הכי מצפים לה בחודש הבא :שלומי שבן(תבנית חוזרת?) אמן שאתם ממליצים עליו :לגיוון,קוואמי.(אבל גם שלומי שבןD:) מסר לאומה :ציצי קטן עומד איתן,ציצי גדול סופו ליפול. סיכום חודשי ויזואלי : האייקון התפוזי שמבטא הכי את החודש שלכם)
(פרידות זה חרא וכאלה)

Merav181

New member
מתפקדת!

השיר שעשה לכם את החודש - רונה קינן- מבול האלבום שעשה לכם את החודש - גבע אלון The Wall Of Sound התנגן אצלי הרבה החודש.. ההופעה שעשתה לכם את החודש - אביב גדג' בסיטיהול האמן שעשה לכם את החדש - אביב גדג', נו מה.. ההופעה שאתם הכי מצפים לה בחודש הבא - שלומי שבן במרתף בסוף החודש אמן שאתם ממליצים עליו - גבע אלון מסר לאומה - Happy new year!! סיכום חודשי ויזואלי -

Zaccardor

New member
כן כן

השיר שעשה לכם את החודש - ציירי לך שפם, נוער שוליים האלבום שעשה לכם את החודש - עמית ארז. וbryter lyter של ניק דרייק, וtransformer של לו ריד. אבל זהו. ההופעה שעשתה לכם את החודש - אסף אבידן והמוג'וז. האמן שעשה לכם את החדש - מאיר אריאל ההופעה שאתם הכי מצפים לה בחודש הבא - אסף אבידן בתמונע , מלכת הפלקט\שי נובלמן בברזילי. אמן שאתם ממליצים עליו - הקרסיטרס היו חמודים. מסר לאומה - הכנרית של amiram inc, אני רוצה לעשות איתך sweet sweet love. סיכום חודשי ויזואלי -

Karina85

New member
מתפקדת!!!

השיר שעשה לכם את החודש - "חופשי" - היהודים האלבום שעשה לכם את החודש - "ג'קו אייזנברג". קניתי אותו היום במכירה מוקדמת והוא פשוט דיסק נדיר... ההופעה שעשתה לכם את החודש - אין... האמן שעשה לכם את החדש - ג'קו ההופעה שאתם הכי מצפים לה בחודש הבא - בינואר - היהודים, בפברואר - ג'קו אמן שאתם ממליצים עליו - ג'קו אייזנברג. יש לו פשוט דיסק מדהים... מסר לאומה - שתהיה לכולם שנה טובה
סיכום חודשי ויזואלי -

אהה מחר שחרור ../images/Emo99.gif

השיר שעשה לכם את החודש - אתה משתחרר - נורית גלרון
האלבום שעשה לכם את החודש - היו כמה. ההופעה שעשתה לכם את החודש - קורין אלאל במרתף 10 האמן שעשה לכם את החדש - לא היה אחד ספציפי.. ההופעה שאתם הכי מצפים לה בחודש הבא - דני רובס במרתף 10 אמן שאתם ממליצים עליו - מיקי שביב מסר לאומה - spider pig, spider pig, does whatever a spider pig does... סיכום חודשי ויזואלי - האייקון התפוזי שמבטא הכי את החודש שלכם)-

IkMfNiY

New member
כולי קנאה :( ../images/Emo42.gif../images/Emo205.gif

סתם, מה יש לי להתלונן
איזה כיף לך!!! ^^^^
יעל

Funky Giraffe

New member
בומבוקלאט

השיר שעשה לכם את החודש - Funk'n'stein the band - The message אולי שיר הFאנק הגדול ביותר שנכתב על אדמת ישראל האלבום שעשה לכם את החודש - גידי גוב - ריקוד ירח ההופעה שעשתה לכם את החודש - האמת שלא ממש הייתי החודש בהופעות חוץ מבהופעות שניגנתי בהם לצערי, מחוסר זמן האמן שעשה לכם את החדש - חרשתי בעיקר את התפוחים. וגידי גוב. ההופעה שאתם הכי מצפים לה בחודש הבא - בינואר יעני? לא חושב שיש משהו שאני משתגע ממנו כרגע אמן שאתם ממליצים עליו - הגרובטרון מסר לאומה - Don't stop the funk סיכום חודשי ויזואלי - העדפתי להעלות תמונה - אחת מגניבה שמתעדת את אחת ההופעות האחרונות שלי עם Funk You

למעלה