השלישיה הבאה

patito ƒeo

New member
יש לי הרגשה רעה ../images/Emo107.gif

שיבחרו בחנה
אני כמובן בעד הראל מויאל, המתמודד שאני הכי אוהבת.. הוא היחידי שהצליח באמת לרגש אותי..

איזה הפקה מגעילה!!!

העיקר ידעו לשים את סקעת עם חלשים.... לעומתו..... ואת מויאל שמו עם חנה גור שבטוח מלא יצביעו לה מתוך רחמים! מעניין מאוד עם מי תהייה סשה??? בטוח עם 2 חלשים....

dilan angel

New member
מויאל לוקח../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

justinnn

New member
הראל מויאל!!! כנסו!!!

אנשים אתם חייבים להצביע להראל!! כל הכבוד שלחנה בנו שיניים חדשות..אבל זה לא אומר שצריכים לבחור בה...יש עודד הרבה כמוה!!! הראל מרגש!!! הראל מוכשר!!! והראל צריך להיות בחצי גמר! וואי חרוז!! בואו ניקח את זה כסיסמה!!! הראל מרגש!!! הראל מוכשר!!! והראל צריך להיות בחצי גמר!!!!!!

אני איתך../images/Emo45.gif

חחחח ואהבתי את "הסיסמה". דרך אגב שמעתם את השיר שהראל מויאל כתב והלחין באתר שלו??? אם לא אז אתם מפסידים, רואים שהבחור מוכשר מאוד מאוד ובאמת מגיע לו לעלות שלב.

push

New member
האמת?

לא יודעת.. מויאל טוב אבל אני לא אוהבת מזרחית. את וקנין קשה לאהוב היא גברית מידי חנה גור לא באה בחשבון שלישייה משעממת.

justinnn

New member
למה??? כי היה לה סיפור מרגש<?

סוו ואט??? היא שרה יפה לא יותר מזה ומה \בטוח לא יותר מהראל..

Flendy

New member
לדעתי חנה גור פי אלף על הראל.

שהוא שיא השבלוניות ונוסחתיות. כלום כלום וכלום אין בבחור. אז הוא יודע קצת לסלסל,והוא יודע קצת לעשות עיניים למצלמה,והוא נראה טוב. נו אז? חנה גור,אמנם לא כוכבת נולדת-ובהחלט לא מהפייבוריטיות שלי-אבל לפחות יש לה קול עמוק ומחוספס.וכן,הסיפור שלה מאוד יעזור לה.

push

New member
ומה נראה לך שהראל עלה בגלל

שהוא שר כ"כ יפה? לא!

perrinat

New member
למה ישר מסיקים שמצביעים../images/Emo103.gif

לחנה בגלל השיניים

perrinat

New member
אני מהמרת ש...../images/Emo103.gif

הראל מויאל עולה. סתם הרגשה שכזו. אני כבר מדמיינת מה יקרה פה שבוע הבא: "משחק מכור" "בחרו בו בגלל היופי" "פייבויט של ההפקה" "שלח את כל החברים שלו שיצביעו לו" "כל בנות ה-12 שלחו לו 250 SMS" אל תגידו שלא הזהרתי אתכם

justinnn

New member
לא נכון!! יש הבדל בין מויאל לסקעת!!

ואת גם תראי שהוא לא יוביל ב100,000 קולות על המתמודדות האחרות..(עם הוא יזכה!! אמן!!) הוא מוכשר!!!!!! הוא כותב!! הוא מלחין!! הוא שר מהנשמה!! הוא לא סתם פנים יפות!!!!

אכן הבדל עצום בין סקעת למויאל

וברור שמויאל בהרבה יותר שווה ומוכשר וכמו שאת אומרת מויאל הוא מוכשר ולא סתם פנים יפות אז תפנימו

frizi21

New member
הראל סקעת ינצח בגמר הוא הכי טוב

הארל מויאל הוא הכי טוב שלישיה שמתמודדת נגדו אבל הוא לא משהו

push

New member
ממש לא!

הראל מויאל מוכשר אין על זה ויכוח.הוא שר יפה ויותר מכל הוא כותב,הוא מלחין ומנגן. יש הרבה שלא אוהבים את הסגנון המזרחי זה הכל. אני לא אגיד מילה אם הראל יעלה כנ"ל לגבי וקנין. אבל אם חנה תעלה זה יהיה בחסד הקהל ואז יהיה לי מה להגיד

למעלה