הקרונות החדשים של רכבת ישראל

מצב
הנושא נעול.

A r i e T

New member
מהן הצביעות האלה? ../images/Emo3.gif

תמונה 5
דגם כחול מול דגם תכלת.....שימו לב שאין כוח בניהוג!. סליחתכם התמונה זזה לי בסריקה
מהן הצביעות האלה?

הצביעה העליונה נראית מועתקת מהRER או מרכבת צרפתית אחרת. התחתונה נראית כאילו הפכו את הקרון לכרטיס הנסיעה של ר"י - אותם צבעים.

skooozy

New member
דווקא הראשונה מגניבה...

מהן הצביעות האלה?

הצביעה העליונה נראית מועתקת מהRER או מרכבת צרפתית אחרת. התחתונה נראית כאילו הפכו את הקרון לכרטיס הנסיעה של ר"י - אותם צבעים.
דווקא הראשונה מגניבה...

fireman

New member
תמונה נוספת....6? אני כבר לא זוכר

אז היום בשעה טובה ומוצלחת קיבלתי מבומברדיה את הקטלוג של קרונות הסינגל-דק (חד קומתיים) שייוצרו בעבור רכבת ישראל.... חשיפה ראשונה במדיה כאן בפורום תחבורה ציבורית! תודות לכל מי שסייע בהשגת החומר! מחר יהיו עוד תמונות

fireman

New member
לכ שומרי השבת....זה מה שהספקתי

לסרוק בזריזות....שאר התמונות ידרשו ממני עבודת פוטושופ מאחר ואני צריך לסרוק בשני חלקים וזה יחכה לכם בפורום במוצ"ש.... שבת שלום לכולם ואני מקווה שנהניתם מהתמונות עד כה.

david80

Member
תודה רבה, שבת שלום!

לסרוק בזריזות....שאר התמונות ידרשו ממני עבודת פוטושופ מאחר ואני צריך לסרוק בשני חלקים וזה יחכה לכם בפורום במוצ"ש.... שבת שלום לכולם ואני מקווה שנהניתם מהתמונות עד כה.
תודה רבה, שבת שלום!

davidfainshtein

Member
מנהל
../images/Emo51.gif ערן!

ערן!
בדיוק לפני כניסת שבת! אני חחכה בקוצר רוח למוצ"ש.

תודה רבה על התמונות המעניינות. קרון

הכוח של הרכבת הזו יהיה קרון הונגרי ככל הנראה ויוזמן לחוד. שבת-שלום ותודה רבה.

yaser21386

New member
אני חושב שהגיע הזמן שרכבת ישראל

הכוח של הרכבת הזו יהיה קרון הונגרי ככל הנראה ויוזמן לחוד. שבת-שלום ותודה רבה.
אני חושב שהגיע הזמן שרכבת ישראל
תזרוק את הקרונות הצרפתיים לפח..אתמול נסעתי לת"א ברכבת שהקרונות שלה היו צרפתיים. עכשיו מה באמת עצבן אותי
, כשרצינו לרדת בת"א נוצר מין פקק על דלת הקרון שבו הייתי..למה? משום שאחת הנוסעות התעקשה לפתוח את הדלת כלפי חוץ כשבאמת היא היתה צריכה למשוך את הדלת לכיוונה היא כדי שתיפתח.עם כל הכבוד, אבל נשבר לי מהקרונות האלה!

yaser21386

New member
הדמיה לא תקינה בכלל

אז היום בשעה טובה ומוצלחת קיבלתי מבומברדיה את הקטלוג של קרונות הסינגל-דק (חד קומתיים) שייוצרו בעבור רכבת ישראל.... חשיפה ראשונה במדיה כאן בפורום תחבורה ציבורית! תודות לכל מי שסייע בהשגת החומר! מחר יהיו עוד תמונות
הדמיה לא תקינה בכלל
הרכבת עם הפנים לכיוון חיפה בת גלים ורשום בשילוט האלק' אשדוד דרום
. התמונה הזאת נמצאת ליד גשר אלנבי בחיפה.

Golf Bravo

New member
חיפה? ההדמיה של שתי הרכבות

הדמיה לא תקינה בכלל
הרכבת עם הפנים לכיוון חיפה בת גלים ורשום בשילוט האלק' אשדוד דרום
. התמונה הזאת נמצאת ליד גשר אלנבי בחיפה.
היא בתחנת תל-אביב אוניברסיטה והמבט הוא דרומה. ראה את התמונה שאני צילמתי באותו מקום ואשר נתתי לה הפניה מעלה.

mucool2

New member
הוא התכוון לתמונה אחרת

היא בתחנת תל-אביב אוניברסיטה והמבט הוא דרומה. ראה את התמונה שאני צילמתי באותו מקום ואשר נתתי לה הפניה מעלה.
הוא התכוון לתמונה אחרת

אולי מישהו בכל השרשור הארוך הזה

אולי מישהו בכל השרשור הארוך הזה
יאמר לי מתי הם צפויים לנסוע על הספסים של אה"ק?

omer87

New member
תודה רבה../images/Emo45.gif

תודה רבה

אני מקווה שלא יצבעו אותם באדום.....(לדאבל זה מספיק!!!) נחכה ונראה איך העסק יראה מבפנים!!! מה שבטוח שיפחתו פה חסרונות הנוחות שיש בדאבל בגלל המפלסים!!!

alantan

New member
תודה רבה על התמונות!

תודה רבה על התמונות!

מצב
הנושא נעול.
למעלה