הפרק היומי
+תמונות של אליסה...

../images/Emo41.gifהפרק היומי../images/Emo41.gif+תמונות של אליסה...

שם הפרק: פסיכולוגים חסרי מנוח. שם הפרק באנגלית: The Jung and restless. מספר פרק(כללי): 175. שודר בארה"ב בתאריך ה- 30 לאפריל, 2006. מס' צופים (ארה"ב, פעם ראשונה ששודר הפרק): 3.17 מליון צופים.
תקציר בעברית:
חושדות שבילי וכריסטי הן ה"כוח אולטימטיבי", פיבי ופייפר מתחילות לתכנן תוכנית שתעניק להן תשובות שהן צריכות כדי להשיג בחזרה את ליאו. בינתיים, פייג´ מצילה את בת החסות החדשה, מיקל משני מאירים שחורים, וכריסטי לוכדת את האחיות במצב תת מודע (חלומות) כדי להוכיח שה"אמת הפנימית" של כל אחת מהן מונעת ע"י צרכים אישיים. לאחר מכן, בילי צריכה להחליט עם היא ביחד עם כריסטי להדחת המכושפות.
תקציר באנגלית:
Suspecting that Billie and Christy are the "Ultimate Power," Phoebe and Piper begin to formulate a plan that will provide the answers they need to get Leo back. Meanwhile, Paige saves her new charge, Mikelle (guest star Sara Downing) from two Darklighters, and Christy traps the sisters in a dreamstate in order to prove to Billie that each of their "inner-truths" are driven by selfishness. Later, Billie must decide if she will team up with Christy to dethrone The Charmed Ones. [לקוח מהאתר The Demons Jumble]
שחקנים אורחים:
Sara Downing Mikelle. Peter Wingfield Salek. Darion Basco Dominique. Liv Hutchings Little Journalist. Adair Tishler Little Girl. Carlo Castronovo Clubgoer. Gordon Wells Elderly Man. Matthew Scotian Sid. Elizabeth Dennehy Sandra. Victor Webster Coop. Marnette Patterson Christy Jenkins. [לקוח מהאתר The Demons Jumble] כתב: Cameron Litvack ביים: Derek Johansen [לקוח מהאתר The Demons Jumble]

always be me mc

New member
יש גם את התמונה המדהימה הזאת../images/Emo23.gif

נכון אומנם זה עם הולי(וזה פורום על אליסה
) אבל עדיין תמונה שווה של אליסה מהפרק שחייבת להוסיף

מה דעתכם על הפרק שהיה היום....../images/Emo35.gif

מה דעתכם על אליסה שלנו היום איך היא שיחקה איך היא התלבשה ומה אתם אומרים עליה בכללי...
שיער:
בגדים:
איך היא שיחקה בפרק..:
תנו את דעתכם על הפרק שהיה:
האים אתם חושבים שהיא יכלה לשחק יותר טוב היום..? מיד עונה

התשובות שלי../images/Emo26.gif../images/Emo19.gif../images/Emo130.gif

שיער: היה בסדר גמור
אני אוהבת שהיא אוספת אותו ככה... בגדים: אהבתי נורא את החולצה שהיא לבשה אבל המיכנס לא כל ישב עליה טוב הוא היה כזה רחב ולא ממש מתאים לה...והזקט שהיא שמה גם לא ממש מתאים למה שהיא לבשה... איך היא שיחקה בפרק..: היא שיחקה מדהים כמו בכל פעם...מפרק לפרק היא משחקת יותר ויותר טוב
תנו את דעתכם על הפרק שהיה: היה פרק נורא יפהה פשוט עזבתי את המחשב וישבתי לראות אותו היה פרק נורא מעניין העלילה נורא טובה...סוף סוף הם גילו את פרצופה האמיתי של כריסטי...וגם ראינו מה כל אחת חולמת שזה היה מאוד מעניין..ושפיבי חלמה על קופ שזה אומר שניראה לי שהם יהיו ביחד
האים אתם חושבים שהיא יכלה לשחק יותר טוב היום..? אממ.. היא שיחקה מעולה אולי היא צריכה לשחק ביותר דרמתיות אבל מבחיניתי היא שיחקה מעולה ואני מתה עליההה

always be me mc

New member
עונה../images/Emo9.gif

לדעתי הפרק שהיה(אתמול), היה מאוד חביב!
אומנם לא פרק מלא אקשן אבל פרק מרגש
נגע בצד הרגיש של הדמויות ובתוכן פיבי כמובן
שיער: 10/10 יפה
בגדים: 10/10 אלגנטי כזה
משחק: 10/10 אליסה שיחקה טוב מאוד ופיבי הייתה ממש מתוקה
אני רק מקווה שיביאו לפיבי ילדה כבר(ככה למתוח אותנו שתי עונות ומשהו?
) אחלה שאלון סיוון! ואחלה השקעה!

כל כך אהבתי אותה בפרק!

טוב, אני אוהבת אותה בכל פרק
חחחחח היא מקסימהההה ואוהבת... והיא תהיה אמא מדהימהההה! ואני אוהבת את זה שהיא זאת שמתייחסת הכי יפה לבילי, ושהיא לא מוכנה לוותר עליה ומנסה לדבר איתה כי בילי חשובה לה... פיבי כל כךךךך מקסימה!!!

always be me mc

New member
פיבי באמת הייתה מקסימה../images/Emo9.gif

קצת תמימה מדי ומלאת חמלה
(זה עלול לחזור אליה כבומרנג) אבל זו פיבי
ואני שמחה שבסוף הפרק פיבי סופסוף הבינה שצריך לעצור את בילי וכריסטי דרך אגב פיבי גם נראתה מעולה כל הפרק!!!
ואני ממש מקווה שהיא תקבל את הילדה שכל כך מגיעה לה
(מעניין מתי זה יקרה
)

אני דווקא...

לא רציתי שהיא תבין שצריך להילחם בבילי וכריסטי, כי... בילי!!! בילי טובה! כריסטי עושה לה שטיפת מוח אבל לפיבי ולבילי היה קשר יפה, חבל להרוס אותו... וכל אחת מהן יודעת שהשניה לא רעה. ואני מדמיינת את פיבי בתור אמא, והיא אמא כל כךךךך מדהימה!

always be me mc

New member
../images/Emo88.gifכמה כללים כדי שהפינה תמשיך:

מעכשיו הפינה הזאת שתהיה, תהיה עם סיכום קצר על הפרק(בלי שחקנים אורחים ובלי תקציר באנגלית וגם מידע כללי על מספר הצופים לא רלוונטי), כזה שיהיה מתורגם לעברית בצורה מקורית ולא העתקה ע"י אחד מחברי הפורום וצריך שהפינה תהיה ממוקדת אך ורק בפיבי(בלי לדבר על עלילת כריסטי ובילי נגד המכושפות וכאלה אלא רק עלילות פיבי.) אתם יכולים לשים ציטוטים של פיבי, תמונות של פיבי(ופיבי רק), וכמה שאלות על פיבס. מקווה שתעמדו בכללים. זה חשוב שפורום אליסה לא יתערבב בנושאים שקשורים לפורום מכושפות. ובהמשך היום כל הדיון שהיה פה אתמול ימחק מפה(לא בכוונת זדון אלא בכוונה להחזיר את המיקוד על הפינה) שיהיה לכולנו המשך יום נעים ופורה

always be me mc

New member
הקרדיט להילה Blue Aura ../images/Emo189.gif

על התקציר של הפרק
וביחד עם זה תודה ל סיוניLOVEליאורי שהביאה לנו לפורום לראות את התקציר המעולה של הילה
ותודה לסיוון גם על כל התמונות השוות
(אני מקווה שעכשיו כולם מרוצים
)

למעלה