הסקר החדש-הטור הטוב ביותר

nerod 72

New member
../images/Emo41.gifהסקר החדש-הטור הטוב ביותר../images/Emo70.gif

המשיכו להצביע! כרגע מסתמן שיש מועמד מובהק!

חברים הגרלי שאו קול אחד ? אתם נורמלים

איפה כולכם תתעוררו , ידוע וברור שהטור הטוב ביותר של מדונה בכל הזמנים האגדי הקלאסי הנצחי הוא הגרלי שאו , הקונפשין מדהים ועורר אצל כולנו המון נוסטלגיה וזכרונות ממופע הנערה בגלל התלבושות הגדול של הבמה והסטנדרטים, אבל בקשה מקום ראשון היה ויישאר המופע הנצחי מ 93 . לטיפולכם

GMjoy

New member
../images/Emo70.gifBLOND AMBITION / CONFESSIONS - THE BEST

Girlie show - הטור שהכי שיעמם אותי מכל הופעה שאי פעם ראיתי!!

shaytime

New member
צודק.. גם לדעתי הGirlie show בגדול משעמם

אירוטיקה מדהים וגם FEVER בטור ההוא ..אבל אין על הבלונד אמבישן שירים מעולים הסקסיות של מדונה בשיא ...

Carlo Cest Moi

New member
ללא ספק../images/Emo70.gif

BAT הוא ה-טור של מדונה, בלונד אמבישן הגדיר סטנדרטים חדשים לכל מה שבא אחריו בעולם ההופעות. החל מהקונספט, האוונגרד, הבמה ועד הכיאוגרפיה והתלבושות, מושלם מכל הבחינות. CT המעולה, צריך להיות רק במקום השני, אבל ברור שיהיה הכי פופולרי בפורום, בעיקר בגלל ממוצע הגילאים כאן. מי שהצביע S&S כנראה לא ראה חוץ ממנו.

Just Golan

New member
Blonde Ambition

לא רק התור הכי טוב שלה. התור הכי טוב בהיסטוריה בכלל

ayeli99

New member
ללא ספק הבלונד אמבישן לוקח!

שידרו אותו בשנת 90 או 91 בערוץ הראשון (בדיוק כשהסתיימה מלחמת המפרץ) ומאותו הרגע אני שפוטה של הגברת...

RonspotNL

New member
לא היה לי הרבה זמן להגיב

אבל אני חושב ש GS BA ו CT היו הטורים הכי טובים עד היום

lior5288

New member
הבחירה שלי..

קונפשנס לגמרי.. עזבו נוסטלגיות והכל, הוא פשוט המופע הכי מושקע שיש....הוא מושפע מהרבה טורים שלה זה נכון אבל הוא פשוט ברמה אחרת, אין מי שלא ראה אותו בפעם הראשונה היה בהלם עם פה פעור שקיים כזה מופע מתוקתק ומרגש.... מקום שני שלי דראונד וורלד, מקסים מאוד....

Eyal EJ

New member
והטור שלי../images/Emo70.gif

השאלה שאני שואל את עצמי, היא האם כשאני צופה בטור אני רוצה שהוא יהיה רווי להיטים ומקפיץ או שירגש אותי. והתשובה ברורה. עכשיו אפרט: ברור שבלונד אמבישן הוא טור שכולו מדונה, זה השיא שלה, היא בעצם ה"בריטני" של אותה התקופה (ברור שלא! אבל היא בשיא שלה, ואני לא מצליח לחשוב על אמן כיום ,שמצליח בסדר גודל דומה אז התפשרתי על מה שעלה לי ראשון). לפי דעתי טור שיש בו את Express Yourself, Open your heart, Like a Virgin, Like a Prayer, Live to Tell, Papa don't Preach, Vogue וHoliday לקינוח, זו אורגזמה מבחינת כל מעריץ, ומבחינת כל חובב מוזיקה- יצירת מופת. אלו כל הקלאסיקות הנצחיות שלה זו אחר זו. למעשה ,יותר מזה, כל המעריצים הותיקים שלה, היו שמחים אילו כל הנ"ל יהיו בהופעה, במקום השירים משנת 95 והילך. (לצורך העניין גם אם אמא שלי הייתה הולכת להופעה). מצד שני, כשראיתי לראשונה את CT, מעבר לכך שהייתי מהופנט מהשניה הראשונה, היא פשוט רגשה אותי, כמו שאף אומן אחר לא הצליח. אמנים "מרגשים" כמו מאריה קארי, סלין דיון, וכו', שאני אוהב ומעריך, לא הצליחו להפנים שמילים דביקות וטקסט "עמוק" לא תמיד מצליח להעביר מסר, ומדונה בטקסטים פשוטים למדי מצליחה להעביר מסר ולרגש. (זה כמובן נובע גם מהעובדה שמדונה מחפשת להעביר מסר). מבחינתי המופע היה מושלם, הוא התחיל עם קטע אומנתי מרשים, המשיך לרגעי שיא של רגש, חזרה לתת בראש ושוב להפיל אותנו עם בלדות, וסיימה עם להיטים לדור הצעיר (לדעתי הסוף באמת היה בשביל מעריציה הטריים). ומכיוון שאין לי באמת מילים לתאר את מה שאני מרגיש: http://www.youtube.com/watch?v=__2mW8szlDA Confessions Tour

Just Golan

New member
בריטני של אותה תקופה?

היא הרבה הרבה מעבר למה שבריטני אי פעם תגיע אליו. אין בכלל מה להשוות ביניהן.

מה שאני לא מבינה

זה למה אף אחד לא מכיר ביופיו של הרי-אינבנשן. זה טור מדהים מכל הבחינות. חגיגה של הקריירה שלה מכל העשורים. וידיאו ארטים מהממים(דה ביסט ויית'ין למשל), כוריאוגרפיה מהפנטת(גט אינטו דה גרוב), סטייל נוסטלגי(ווג), והעיבודים הכי מוצלחים לשירים שלה(לייק אה פרייר בגרסתו הטהורה והיפה ביותר, מאדר אנד פאדר, אפילו דונט טל מי היה מרענן בעיבוד). קונפשנז היה מהפנט, אין ויכוח אבל הוא היה יותר תיאטרלי מאשר מוזיקלי מבחינתי. לא שזה רע, אבל זה הרי-אינבנשן שילב עוד אלמנטים שלדעתי היו יותר מוצלחים ביחד- ונתן לי הרגשה של שואו מדהים יחד עם מוזיקליות ללא רבב.

X Offender

New member
אני חושב שהבעיה עם הרי אינבנשן

הוא שלמי שלא ראה אותו ב LIVE נורא קשה לחוות דעה אובייקטיבית עליו גם מהבחינה שהוא לא שוחרר רשמית בשום מקום עדיין ומה שהדוקומנטרי (אגלה לכם סוד) והיילייטס שהביאו שם הם דיי לייט חחח לעומת המופע המלא עצמו אישית אני מאוד אוהב אותו ומייחל ליום שהוא ישוחרר באופן רשמי או לפחות שידלוף כבר איזה הקלטה רשמית למרות שה-DVD שפירסמתי לפני כמה ימים ממש טוב ובאמת שאפשר להנות ממנו. יאללה הלוואי והיא תפתיע מתישהו ותתן אותו כבר!

GMjoy

New member
לא אהיה פסימי, אבל בספק שזה יקרה מתישהו.

מכים על הברזל בעודו חם - שמעתם ? היה לו מועד בטיימינג של התקופה, והוחלט לשחרר את הסרט הדקומנטרי. אני לא רואה שום סיבה לשיחרור שלו בעוד כמה שנים. אין סיבה. וירג'ין, בלונד טור - לא שוחררו, חוץ מהלייזר דיסק כמו שהבנתי. אז אולי גם זה יצא אם זה רלוונטי. בגדול - אני הורדתי את ההופעה המצולמת במצלמה ביתית, וזה היה במלואו - כמו שאפשר לראות מהקהל. ההופעה לא עשתה לי משהו מיוחד. אבל זו דעתי, וחלק מכם גם אוהבים את הגירלי שואו, אז זה אומר המון על טעם אישי!

הבחירה שלי היא ,

מקום חמישי girli show מקום רביעי, drowned world מקום שלישי , בלונד אימבשיין מקום שני ראיבנשיין מקום ראשון קונפשיין בגדול !!!! אני ממש לא מתלהבת מגירלי שאו , לדעתי הבלונד אימבשיין לוקח אותו בגדול , מכל הבחינות ! למען האמת הכי אהבתי את ההופעה הזו , עד שבא הריאנבשיין והקונפשיין , אבל הבלונד אימבשיין זו הופעה מדהימה , ה best של מדונה .

זה באמת סיפור טראגי

בכל הסיבובי ההופעות האחרונים מעריצים התחננו לגיא עוזרי שיוציאו כבר את הדיוידי הזה ולא קרה כלום. ואבישי כשפרסמת את הלינק לא הצלחתי להוריד יותר מכמה קבצים עד שהאתר אמר לי שאין לי רשות להוריד יותר כי אני לא רשומה :(... אז עד היום אין לי וידיאו של זה חוץ מהדוקומנטרי שהוא חרא....אתה צודק בקטע הזה ששמו שם את ההופעות הפחות מרשימות.

X Offender

New member
תנסי להוריד אחד אחד

זה יצליח לך ככה אני הורדתי אי אפשר את הכל במכה אחת צריך לסיים שכל קובץ ירד עד הסוף ואז להמשיך להוריד קצת סבלנות

זה מה שעשיתי אבל לאחר שסיימתי

להוריד איזה 3 קבצים הוא אמר לי שבגלל שאני לא רשומה אז אסור לי! חוצפנים!

למעלה