המרכז לרכיבה מתקדמת-שלב א´

royboy1

New member
../images/Emo41.gifהמרכז לרכיבה מתקדמת-שלב א´../images/Emo41.gif

היום בשעה טובה הגעתי למגרש חנייה בראשל"צ,בו מתבצע הקורס. היינו 9 חבר´ה (מס´ המשתתפים המקסימלי בכל קורס)עם פערים ברמת הרכיבה וידע תיאורטי,9 אופנועים שונים מ-TT600 ועד TL1000. הקורס בן 8 השעות מתחלק לחמישה חלקים:
שליטה בסיסית-ישיבה על האופנועכוחות הפועלים על האופנוע,,תזוזת הגוף בהאצה/בלימה וכו´.
בלימה-שימוש נכון בברקסים.
היגוי-היגוי הפוך.
ראיית כביש-מבט מוקדם/נכון,תכנון קו מבעוד מועד.
פנייה-כניסה לפנייה, בלימה לפני פנייה,האצה בפנייה. הקורס, כפי שנאמר בעבר, חשוב מאוד והביא אותי,באופן אישי,להכרה שאפילו לשבת על האופנוע בצורה נכונה,לא ידעתי
הקורס מומלץ לכל הרוכבים,בלי קשר לרמה ובלי קשר לגיל. הייתי בן 18 והיה שם אב עם בנו שהי לפחות בן 50... קיצור,הזדרזו לעבור את הקורס ולהבין כמה דברים על האופנוע ועל עצמכם. דרך אגב, הדרך חזרה הבייתה ארכה כפי 3 מהזמן הממוצע בה אני עושה את הדרך הזו. ודבר אחרון
,הרגליים כואבות(תנוחה חדשה)...

נתן.ל

New member
סופסופ הוא מקבל פרופורציות

הגיע זמן באמת, היית צריך את הקורס הזה עוד כבר על הקטנוע
מתי אתה בא איתי לשלב ב´ ?

theshark

New member
../images/Emo45.gif

יש עתיד לילד. היום הוא הראה יכולת טובה, אומנם קצת אגרסיביות על הגז ובפניות אך הכי חשוב רצון ללמוד, יכולת הקשבה וישום של החומר הנלמד. איך השרירים? כואב היכן שאמרתי שיכאב?

ER5Moran

New member
כל הכבוד ../images/Emo45.gif

יופי טופי, אולי עכשיו תזכה יותר לא לפגוש את האספלט מקרוב.. סע לאט, סע מהר - העיקר שתגיע בשלום,
ד"א - אני עושה את הקורס בנובמבר...any tips?

royboy1

New member
3 במחיר 1*

1) עוד שלושה שבועות +/- אנחנו הולכים נתי. 2) כריש אתה
,המון המון המון תודה! היתה אחלה הדרכה! 3)נו טיפס וומן. וויט ´אן סי,ג´אסט וויט ´אן סי..... אההההההההההההההההה כריש. כואב חופשי כואב

נתן.ל

New member
אז קדימה

נדבר עם גידי, נקבע יום ונארגן קבוצת תפוזים לשלב ב´. אגב, רויבוי, אם אתה אמור לעשות את זה עוד שלושה שבועות, אני חושב שהקבוצה צריכה להיות מוכנה כבר עכשיו ועם זה להגיע לגידי.

doorman

New member
בוא נעשה סדר, מי שמעוניין לעשות שלב

ב ביחד שיתן
ואז נתקשר לגידי ונתאם....

נתן.ל

New member
../images/Emo45.gif

אגב דורמן, על מה אתה רוכב ? ראינו לך פעם באיזה מפגש או משהו כזה ? בכל מקרה יש לנו : 1. נתן 2. רויבוי 3. תומר (כבוד הרב) 4. איש דלת (דורמן) 5. נדב? (אני יודע שהוא רשום וכבר עשה שלב א´) מי עוד ? כמה זה קבוצה של שלב ב´ ?

doorman

New member
לא חושב שנפגשנו (אני בכל אופן לא

מכיר אותך), רוכב על CBR600.

royboy1

New member
../images/Emo45.gif

נתן, אנלא כ"כ רואה בעיניים... לא הבנתי מה כתבת על זה שהקבוצה מוכנה בלה בלה עם 38.1 חום ועדיין כותב בפורום...

royboy1

New member
../images/Emo24.gifלנתיל´ה

בוא אליי נשמה בוא עוד אני ממתין
ואחד לשנה הבאה
"אגב,רויבוי,אם אתה אמור לעשות את זה עוד שלושה שבועות,אני חושב שהקבוצה צריכה להיות מוכנה כבר עכשיו ועם זה להגיע לגידי." התכוונת שכבר עכשיו נארגן קבוצה וניצור קשר עם גידי או מה? |אייקון של חולה אחרי ארוחת אקמולים| או בקיצור

זהר זהר

New member
קבלת הנחת חבר מועדון ?

ספר ופרט להמונים הנסערים וזכור כי יש הנחה גם בשלב ב´ מועדון האופנועים הישראלי מעודד מסייע כמידת יכולתו ומקיים כל העת תעמולה חיובית לטובת הכשרה מקצועית מסודרת , כולל הרצאות חינם לחברים כדי לגרות ולעודד ללכת בדרך הזאת (לא מכוון לאלה שיודעים הכל ממילא ולמי שהאל חננם בטבעיות מושלמת)

royboy1

New member
וואלה!

לא ביקשתי את ההנחה ;-/ אבקש מבעל הבית החזר.... תודה זהר

למעלה