המכירה מתחילה בעוד שבוע

Simply KaRiNa

New member
../images/Emo41.gif המכירה מתחילה בעוד שבוע ../images/Emo41.gif

למי שמתכנן לטוס ולראות את ווסטלייף מופיעים בחו"ל, ניקי עדכן בטוויטר שהמכירה (הכללית) תחל ביום שישי בעוד שבוע (11.12), ובינתיים ידוע שההופעות בבריטניה ובצפון אירלנד יהיו במאי, וקרוק פארק מתוכנן ל5.6. אני מקווה שהם יופיעו בעוד מקומות באירלנד/דבלין חוץ מקרוק... אז מי מכאן מתכנן לבוא?

צופי20

New member
אני אני אני אני!!!!!!!!!!!!!

קרינהההההה ורדדדדדדדדד it's time!!!! קוראת אתכן לשיחת ועידה דחופה במסנג'ר כמה שיותר מהר לקביעת תאריכים!!! נוסעים ביחד, זוכרות? אז-אירלנד או אנגליה?

maayan 2

New member
../images/Emo13.gifאני אני אניייי

אני כל כך הולכת ......
מה זה הולכת טסה במטוס סילון לשם חחחח ...
דרך איפה אתן קונות כרטיסים ??

Simply KaRiNa

New member
../images/Emo244.gif מידע נוסף לגבי המכירה

מתוך הרשמי WESTLIFE TOUR ANNOUNCEMENT We have some exciting news for you - the boys will be heading back on tour in 2010! Tickets for the first show at the Belfast Odyssey Arena, taking place on Sunday 2nd May will be available for Westlife.com members to buy in an exclusive pre-sale next Tuesday 8th December from 9am. You'll need the pre-sale password which is being emailed to everyone who's signed up to the newsletter. Tickets for this date will be available to the general public on Thursday 10th December. Dublin Date Announced We are pleased to announce that as part of their 2010 Tour, Westlife will be heading back to Croke Park, Dublin on Saturday 5th June! Tickets for this show will be available for Westlife.com members to buy in an exclusive pre-sale next Tuesday 8th December from 9am. You'll need the pre-sale password which is being emailed to everyone who's signed up to the newsletter. Tickets for this date will be available to the general public on Friday 11th December. אז בינתיים ידועים התאריכים לקרוק פארק ולהופעה בבלפסט. עדיין אין תאריכים לUK. הPre Sale (למי שעדיין לא מכיר :)) זו מכירה מוקדמת של כרטיסים שבעיקרון יש בה יותר סיכוי להשיג כרטיסים טובים יותר. בפועל זה לא תמיד יוצא ככה. הלינק למכירה המוקדמת מתפרסם ברשמי בד"כ באותו היום של המכירה יחד עם הססמא, למרות שאת הססמא בד"כ אפשר להשיג יום-יומיים מוקדם יותר ממעריצים אחרים שמקבלים עדכונים למייל. המ. יאללה תאריכי UK!

ברדית

New member
אם מישהי רוצה אני אביא לה, אמורים לשלוח לי גם

כי נרשמתי לעידכונים

באיזה אתר את הכי ממליצה לקנות כרטיסים?

והאם יותר כדי לקנות כרטיסים באתר רגיל או ב"פרי סייל" הזה ?

למעלה