הכסא החשמלי

ליאור144

New member
הייתי בטוח דווקא שלא תאהבי את הבדיחה כי

אני יודע שאת לא אוהבת תהומור הזה אבל זו הייתה עקיצה נדרשת לנוכח נושא השרשור :} . בקשר לעמית והדיסק פניתי אליו בהודעה פרטית ביו טיוב והוא היה בהלם שהוא שמע על עניין הדיסק ואמר שיברר את זה הוא אמר שלא אמורה להיות בעיה עם הדיסק הוא יברר את זה ויעדכן אותי .

OOOO0

New member
נכון, אבל כאן זה באמת היה נדרש.

ואני יודעת שכוונותיך טובות ולא פוגעניות.
אני שמחה לשמוע שהוא יברר את זה. תעדכן אותנו אחרי שתקבל תשובה ממנו, מעניין באמת מה הבעיה.

idanoosh17

New member
יאי נשאל!

כל שאלה שלי היא "זצצצצ"(זרם) בכיסא החשמלי שלך (אמרת פעם שאתה לומד חשמל לא?)אז יסומנו ב-
!
יש חברה?
איפה אתה רואה את עצמך בגיל 40?
יש לך בעלי חיים?(הסבר פשט ותן שמות
)
יש לך רישיון? ועל מה?
אתה מנגן על כלי נגינה? מהם?
איזה תוכניות אתה אוהב חוץ משליין כמובן?

ליאור144

New member
כמובן שגם לך אני יענה בשמחה עידן :}ומאוד

אהבתי תקטע עם החשמל. גדול!!
אל תגלה לגלית אבל נטרלתי תחשמל בכסא שלי עד ליום שישי היום שבו אתה תשב עליו
. עכשיו בוא נענה לך על השאלות וכמו לליאת ולגלית גם לך אני יענה תשובות מלאות עד כמה שניתן כן...... 1 יש חברה? החברה הרצינית האחרונה שלי הייתה לפני שנתיים בערך אבל מאז לא הייתי בקשר רציני כנראה הצלקות והכאב ממה שקרה איתה עוד לא עברו לי ועברתי איתה משהו קשה גלית יודעת תסיפור אם אני לא טועה. 2 איפה אתה רואה את עצמך בגיל 40 ?מקווה להיות נשוי באושר עם 2 3 ילדים ועבודה במחשבים שזה התחום שאני הכי אוהב אבל הכי חשוב להיות בריא :} 3 יש לך בעלי חיים?(הסבר פשט ותן שמות ) לא אין לי בעלי חיים אני אוהב מאוד דווקא בע''ח אבל לא יצא לי לגדל עד עכשיו 1 כזה במחשבה שניה דקל הייתה חיית המחמד שלי שהייתי מתעלל בה כל לילה
איי!! 4 יש לך רישיון? ועל מה? רישיון כרגע אין לי אני מתחיל עוד מעט ללמוד תאוריה ומשם נתקדם .אבל יש לי רשיון להרוג אם זה עוזר לך לתשובה
5 אתה מנגן על כלי נגינה? מהם?.הדבר היחידי שאני מנגן עליו זה על העצבים של האנשים לפעמים זה נחשב?
אבל ברצינות שניה לא למדתי נגינה או משהו . 6 איזה תוכניות אתה אוהב חוץ משליין כמובן?השרדות כמובן!! צחוק מהעבודה.הייתי רואה לפעמים מועדון לילה.[בשידור חוזר באינטרנט לא בזמן שהיה שליין חח] חדשות הספורט ליגת האלופות ליגת העל ויציע העיתונות שזו תוכנית חזקה בנושא ספורט מקווה שעניתי לך על השאלות בצורה מלאה השתדלתי לענות ככה בכל אופן :}

idanoosh17

New member
תשובה מעולה בתוכנית-

ולכן אזמין אותך לפורום 1935 שכבר גלית הבינה את העניין

OOOO0

New member
../images/Emo51.gif על שיתוף הפעולה, עידן!

ואכן, אפרופו השיחה שלנו על מנהלים משקיעים,עידן הוא אחד ממנהלי פורום הישרדות, וגם הוא מנהל מצוין ומשקיע.

ליאור144

New member
אני מבין שבדיחת דקל בתור חיית המחמד שלי לא

היתה כזו מוצלחת הפעם אבל לפחות ניסיתי

OOOO0

New member
חח היא הייתה משעשעת, אבל אתה יודע שאני לא

אוהבת שאתה יורד על דקל. חוץ מזה שהתוכנית כבר ירדה, מה יש לרדת על דקל עכשיו? בטח לעולם לא תצטרך עוד להיתקל בו.

למעלה