הכסא החשמלי

OOOO0

New member
../images/Emo41.gifהכסא החשמלי../images/Emo41.gif

טוב, אז כמו שסיכמנו, היום אנחנו מתחילים את משחק הכסא החשמלי. אתם שואלים שאלות והמתנדב שלנו עונה לכם. והשבוע המתנדב האמיץ שלנו הוא ליאור, מנהל הפורום שלנו. אתם מוזמנים לשאול את ליאור ככל העולה על רוחכם, כל עוד זו לא שאלה אישית מידי, וליאור ישמח לענות לכם לכל שאלה. יש לכם את כל הסופשבוע בשביל זה, אלא אם כן תהיה היענות גדולה ואז המשחק ימשיך גם מעבר. בגלל שזה רק הסיבוב הראשון של המשחק תראו את זה כגרסת הפיילוט, בשבוע הבא כולנו כבר נהיה חכמים יותר ואז נוכל לקבוע כללים ברורים אם יהיה צורך בכך. תלוי איך יתפתח כאן המשחק. בשבוע הבא על הכיסא החשמלי יישב עידן. אם גם אתם רוצים להתנדב לשבת על הכסא החשמלי הקדימו להירשם ואני אכניס גם אתכם לרשימה. מקווה שתהיה הרבה היענות ושכולנו נהנה.
לכולנו ו
לליאור!

OOOO0

New member
השאלות שלי:

1.מה אתה רוצה להיות שתהיה גדול? 2. איזו מוסיקה אתה אוהב לשמוע (חוץ מעמית פרידמן כמובן)? 3.מה יותר כיף, להיות מנהל או להיות סתם משתתף בפורום? 4. מה אף אחד כאן לא יודע עליך והיית רוצה שיידעו? זהו לבינתיים, אולי אני אוסיף עוד שאלות בהמשך אם יעלו לי עוד.

ליאור144

New member
אוקיי גלית הנה התשובות שלי :}

1 לשאול בחור בן 22 מה תרצה להיות כשתהיה גדול זה טיפה מאוחר מדי אבל טוב מאוחר מאשר אף פעם חח :}אבל שניה ברצינות כמו שכולכם כבר ראיתם אני מאוד אוהב מחשבים ואוהב להתעסק ולעבוד על מחשב אני מתכנן להתחיל ללמוד מחשבים בעזרת ה' ומקווה לעסוק בזה כי זה אהבה העיקרית שלי. 2בקשר למוזיקה-אני אוהב בעיקר מוסיקה ישראלית אני אוהב את שלומי שבת שלומי סרנגה אייל גולן אבי גרייניק נחשב?:} סינרגיה ועמית פרידמן כמובן .השירים היחידים שאני שומע באנגלית מדי פעם זה של תמר אייזנמן 3 השאלה הזו היא שאלה מכשילה ואני יסביר את הכוונה : להיות מנהל פורום זה דבר מהנה ואני שמח שניתן לי הכבוד לנהל תפורום שלנו אבל מה שאני עושה בתור מנהל עשיתי בדיוק גם בתור משתתף בפורום הניהול נתן לי רק עוד כמה כלים של שליטה בפורום יאמר לזכותי לדעתי שמאז שקבלתי תניהול לא התנשאתי עליכם או משהו ודאגתי שהכול ימשיך כמו שהיה כאילו לא מינו אותי למנהל .אבל כתשובה סופית אני יענה לך בכל זאת שלהיות מנהל זה טיפה יותר כיף . 4 לא יודע אם ספרתי לכם אבל הייתי במשך 4 שנים מדריך בפרויקט לבני נוער הייתי שם חניך ומינו אותי למדריך בסוף גם :} אני חושב שעניתי תשובות מלאות ושיתפתי איתך פעולה כמו שהבטחתי :}

OOOO0

New member
../images/Emo51.gif רבה על התשובות המלאות!../images/Emo13.gif

ליאור144

New member
גלית אם יש לך שאלות על מה שרשמתי בתשובות את

מוזמנת לשאול אני יענה על הכול .מה את אומרת על התשובה שנתתי על הניהול שם ממש הסברתי

OOOO0

New member
תשובה מצוינת ומלאה.

ענית על הכל בצורה מאוד מלאה וממצה, כך שאין לי שום שאלה, הכל ברור לי לגמרי.

גלית, הולם אותך הסגנון של יאיר לפיד

ברשותך, גם לי יש מספר שאלות לליאור שהתשובות עליהן מסקרנות אותי עד מאוד- 1. לו היית בע"ח, מהו היה? (כמו בכל שאלון יאיר-לפיד). 2. אם הייתה לך אפשרות לפגוש אישיות או דמות מפורסמת מהעבר או מההווה, מי זו הייתה? 3. שאלה שבוערת בעצמותיה של כל אישה-מה כובש אותך בבת המין השני? (תכונה כלשהי/מראה/מכלול של דברים) 4. מהו הספר האהוב עליך? 5. איזה שיר הוא פסקול חייך? 6. לו היית שחקן, איזו דמות היית רוצה לגלם? תודה מראש על תשובותיך הכנות. שבת שלום!

ליאור144

New member
היי ליאת :} בשמחה אני יענה גם לך

. לו היית בע"ח, מהו היה? (כמו בכל שאלון יאיר-לפיד)-נתחיל בזה אהבתי תשאלה :}אם הייתי בעל חיים הייתי דוב ואני יסביר למה גם.דובים יושנים שנת חורף אם אני לא טועה נכון? :} ואני גם אחד שאוהב לישון הרבה ואני מסוגל להרדם כמעט בכל מקום או מצב אל תשאלו איזה מקרים היו לי חח :} 2. אם הייתה לך אפשרות לפגוש אישיות או דמות מפורסמת מהעבר או מההווה, מי זו הייתה?אהבתי תמקוריות בשאלה ליאת קבלי ח''ח .הייתי רוצה לפגוש את ליאור שליין[מישהו הופתע?]ולספר לו על הערצה שלנו אליו ועל הפורום והכול :} וגם לקחת ממנו כמה שיעורים איך לדבר בלשון נקבה :} 3. שאלה שבוערת בעצמותיה של כל אישה-מה כובש אותך בבת המין השני? (תכונה כלשהי/מראה/מכלול של דברים). בקשר לנשים לימדו אותי ולמדתי על בשרי לצערי .... שיופי זה לא הכול בחיים לא חשוב לי שהבת תהיה מלכת יופי או משהו חשוב לי שהיא תהיה מישהי אכפתית אוהבת דואגת ושיש לה ראש על הכתפיים והיא יודעת מה היא רוצה מעצמה 4. מהו הספר האהוב עליך-אני אולי יצא חנון בתשובה אבל אני יענה תאמת אני אוהב לקרוא את ספרי הארי פוטר קראתי את כל ה7 ואני נהנה כל פעם מחדש לקרוא אותם. 5. איזה שיר הוא פסקול חייך?עד לפני כמה זמן לא היה שיר שהייתי אומר שמתאר תחיים שלי אבל יש לעמית פרידמן שיר מהמם!! שנקרא ''ככל שתטפס גבוה'' שמאוד דיבר אליי והרגשתי כאילו השיר מדבר עליי .גלית שמעה תשיר היא תגיד לך איך השיר. 6 לו היית שחקן, איזו דמות היית רוצה לגלם?לגלם את המלט ולשאול את שאלת השאלות להיות או לא להיות?זו השאלה . מקווה שעניתי על שאלותייך במלואן השתדלתי כמו תמיד לענות בצורה יפה ומלאה וגם כי אני מכבד את גלית ואת המשחק שלה שהיא פתחה ואני רוצה לענות כמו שצריך ולא תשובות קצרות רק כדי לצאת ידי חובה אם יש לך שאלות על התשובות שעניתי את מוזמנת לשאול חופשי :} שבת שלום .

OOOO0

New member
וואו ליאור, אני חייבת להצדיע לך!../images/Emo47.gif

אתה ממש משקיע במשחק הזה ועונה מכל הלב, התשובות שלך ממש מלאות וממצות. כל הכבוד! אהבתי את כל התשובות שלך. בשביל ללמוד לדבר בלשון נקבה תצטרך את מרב, בזה שליין לא יוכל לעזור לך.
(אבל זה לא כזה קשה, כן? רק צריך לזכור להוסיף הטייה נקבית לכל פועל שאתה אומר אם אתה מדבר לקבוצה מעורבת) נכון, שמעתי את השיר "ככל שתטפס גבוה", וזה שיר מאוד עצוב,מרגש וחזק, שאפשר בקלות להזדהות עם המילים שלו.
רבה לך על שיתוף הפעולה ו
רבה גם לליאת על לקיחת החלק במשחק! שבת שלום!

ליאור144

New member
גלית אני חושב שכמו שהבטחתי לך אני באמת קיימתי

ומשתף איתכם פעולה בצורה מלאה .הייתי יכול לבוא לתת תשובות קצרות לצאת ידי חובת המשחק וזהו אבל היה לי חשוב להשקיע ולתת את הכול במשחק שלך כי אני רוצה שתצליחי ואת רואה שאני יחסית נותן תשובות מלאות ולא מתחמק או משהו :}את מסכימה איתי בקשר למה שכתבתי על הניהול שאני לא התנשאתי עליכם או משהו ודאגתי שזה יראה כאילו כלום לא השתנה ?הרגשתם שינוי ביחס אליכם מאז שאני מנהל או משהו?דרך אגב סופית כנראה אני נפרד מהתפקיד סוף חודש לפי מה שהבנתי.

OOOO0

New member
אכן קיימת את ההבטחה ואתה משתף פעולה למופת.../images/Emo13.gif

ברור, כבר אמרתי לך את זה בעבר, אני לא מרגישה שום שינוי ובטח שלא התנשאות. אוי, איזו באסה.... נקווה שיהיו הפתעות למרות הכל ושתישאר מנהל.

ליאור144

New member
מאוד השתדלתי שהכול ימשיך להראות אותו דבר

ולא שיניתי כלום ביחס או בדיבור .נתתי הרגשה שכלום לא השתנה והייתי מנהל שקט אך יעיל .ראיתי בפורומים אחרים מנהלים שתופסים תחת וזה מגעיל אותי שהם לא יודעים להתיחס ולדבר עם חברי הפורום.זה שאני מנהל פורום לא עושה אותי יותר טוב ממכם כי כולנו מבחינתי שווים בפורום :} את הניהול אני לא רוצה להחזיר תאמיני לי אבל אם זה מה שידרש אני יחזיר תניהול בלב כבד ואני מתחיל להשלים עם המצב

OOOO0

New member
נכון.../images/Emo13.gif

אתה באמת אחלה מנהל, גם מבחינת ההשקעה כאן וגם מבחינת זה שאף פעם לא התנשאת מעלינו. זה יהיה נורא עצוב אם לא תישאר מנהל. אני מחזיקה לך אצבעות שלא תידרש להחזיר את הניהול.

ליאור144

New member
אני יודע שיחסית בחודשיים ניהול קצת שיניתי

ועשתי דברים אתכם כדי להרים תפורום הזה כמה שאפשר.יצא לי לבקר בכמה פורומים ואני לא ינקוב בשמות כי אני מכבד תמנהלים שם ובהרבה פורומים המנהלים פסייבים הם כמעט ולא משרשרים או לוקחים חלק פעיל בפורום שלהם ואני לא מבין למה אז הם נהיו מנהלים היה עדיף שישארו כותבים רגילים אבל עכשיו שיש להם סמכות הדיבור שראיתי שם היה שחצני קצת וזה לא בסדר לדעתי איך הם שהם מנהלים פסייבים נשארים בניהול כבר הרבה זמן ואני שאני פעיל עומדים לקחת ממני תניהול איפה הצדק???????? הניהול נתן לי מוטיבציה גדולה מאוד להיות יותר פעיל ולעשות למענכם ולמען הפורום אני לא רוצה לחשוב מה יהיה כשהניהול ילקח ממני אני מפחד שהמוטיבציה שלי תפגע ואני יחזור אחורה ויכתוב פחות :{

OOOO0

New member
נכון.

זה באמת לא צודק. אני לא מבינה את ההיגיון כאן. בגלל זה אני מקווה לטוב כי ההיגיון אומר שחייבים להשאיר אותך בניהול. אני מקווה שגם הנהלת תפוז חושבת כמוני.

ליאור144

New member
גלית אני רוצה להציע משהו כמובן רק ברשותך אני

מוכן שהמשחק ימשך עד יום חמישי כדי לאפשר לכם עוד זמן לשאול אותי שאלות שיצוצו לכם וגם לתת אפשרות לעידן לשאול אם יבוא לו פתאום הכול כמובן תלוי בהסכמה שלך אבל אני מבחינתי מוכן להמשיך תמשחק מעבר לשבת .

OOOO0

New member
סבבה, מבחינתי אין בעיה.

נמשיך עם המשחק עד יום חמישי. זה אומר שיהיו כאן שני משחקים במקביל יחד עם המשחק שלך ביום שני, אבל זה לא צריך להוות בעיה. אני מקווה באמת שישתתפו יותר אנשים, כי זה פחות כיף כשרק ליאת ואני שואלות.

ליאור144

New member
הצעתי את זה בשביל לעזור לך תאמיני לי שזה לא

בשבילי אני רוצה לתת למשחק שלך זמן ולתת לו להפתח ולהתפתח כי אם אחרי יום וחצי נסגור אותו זה לא יהיה שווה כלום תהי בטוחה שאני יענה לכם על הכול תמיד בשמחה גם אחרי יום חמישי אני פה בשבילכם לענות ולהקשיב כשצריך :} בעניין הניהול אני לא חושב שלכלכתי על המנהלים האחרים אבל אם תבדקו תראו שיש הרבה פורומים שלא שומעים שם תמנהל בכלל והוא פסיבי כמעט לגמרי ואני לא אומר את זה כדי להגן על עצמי או משהו .הם ממשיכים בניהול למרות שהם כמעט ולא עושים כלום חוץ מלהשגיח שהכול בסדר שם .זה מצחיק ועצוב כ 1 שממני הניהול ילקח כנראה ומהם לא?מה אני אמור ללמוד מזה שמנהל טוב שותק ולא מתערב?סליחה שהתפוצצתי ככה אבל זה מכעיס אותי!!! באתי לשאול עם בפורום של אמיר המנהל אק או פס בשביל הבדיחה רק אבל ראיתי שיש שם מנהלת אז ירדתי מזה חח :} עוד עדכון קטן בקשר לדיסק של עמית משהו מוזר ביותר קורה פה !!!!!!!!!!!!!!!!!! : אחי הלך למלחה במיוחד אמרו לו שגם ת 10 האחרונים החזירו כי הם קבלו הוראה להחזיר את הכל לספק ואי אפשר להשיג את זה בחנויות שלהם יותר.ברשת צליל בררתי בכמה חנויות אמרו לי שלא שמעו על הזמר הזה ושאלו אם אני צוחק עליהם או משהו אחד מהם אמר לי שהוא מכיר את עמית שמוריד את שקיות הזבל :{ שיתבייש לו תגידו אחת מכן רואה השרדות?כי אולי נדמה לי אבל אוהד מה זה דומה בקול ובמראה לאלי אלטוניו נכון?

OOOO0

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

וואי, הרגת אותי עם הבדיחה הזו..... אני יודעת שתענה לנו בשמחה. אני סומכת עליך.
פשוט קיוויתי שעוד אנשים ישתתפו חוץ מליאת וממני. טוב, ניתן למשחק זמן להתפתח ונראה מה יהיה. לי בינתיים אין עוד שאלות. כן, אתה צודק, יש מנהלים שבכלל לא מרגישים אותם בפורומים שהם מנהלים. בגלל זה אני לא מבינה מה רוצים דווקא ממך. טוב, זה כבר הזוי לגמרי מה שאתה מספר לי על הדיסק של עמית... כנראה יש איזו בעיה עם הדיסק שלו. אין לי מושג מה זה יכול להיות. בקשר לאוהד, וואלה, לא חשבתי על זה עד עכשיו אבל עכשיו כשאתה אומר באמת יש משהו אצלו שמזכיר את אלי אנטוניו....

למעלה