הימורי נו מרסי בפורום

hanaorb9999

New member
שלי

ביום ראשון התקיים ה-PPV הבא של סמאק. לפניכם, הקרבות, ולאחריהם יש שאלות על דברים אחרים באירוע. הפעם החלטתי לבדוק את ההימורים ולרכז את זה בתוצאות עם מנצח וכו'. זה יבוא עד 4 ימים אחרי האירוע. על כל שאלה ותשובה נכונה תקבלו 2 נקודות. קרב פאטל פורווי על אליפות העולם במשקל כבד: אלוף העולם במשקל כבד קינג בוקר/עם שארמל נגד בטיסטה נגד בובי לאשלי נגד פינלי. המנצח: באטיסטה אליפות ה-WWE לזוגות: אלופי ה-WWE לזוגות פול לונדון ובראיין קנדריק/עם אשלי נגד KC ג'יימס ואיידול סטיבנס/עם מישל מ'קול. המנצחים: KC אלוף ארה"ב מר. קנדי נגד אנדרטייקר. המנצחים: קנדי אלוף המשקל קל גרגורי הלמס נגד מאט הארדי. המנצח: מאט הארדי קרב הצמדות בכל מקום: ריי מיסטיריו נגד צ'אבו גררו. המנצח: צ'אבו MVP נגד יריב מיסטורי. המנצח: MVP, בפסילה ועכשיו שאלות על דברים אחרים באירוע: 1) מי יהיה היריב המיסטורי של MVP? סינה 2) האם אלוף ה-WWE ג'ון סינה יופיע באירוע? כן 3) האם מתאבקים אחרים מרו ומ-ECW יופיעו באירוע? כן 4) האם כריס בנואה יופיע באירוע? כן

שיהיה בהצלחה לכולם!../images/Emo13.gif../images/Emo24.gif

קרב פאטל פורווי על אליפות העולם במשקל כבד: אלוף העולם במשקל כבד קינג בוקר/עם שארמל נגד בטיסטה נגד בובי לאשלי נגד פינלי. המנצח: קינג בוקר. אליפות ה-WWE לזוגות: אלופי ה-WWE לזוגות פול לונדון ובראיין קנדריק/עם אשלי נגד KC ג'יימס ואיידול סטיבנס/עם מישל מ'קול. המנצחים: KC ג'יימס ואיידול סטיבנס. אלוף ארה"ב מר. קנדי נגד אנדרטייקר. המנצחים: פרום גרין ביי וינסקינסן, מר. קנדיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי,..... קנדייייייייייייייי אלוף המשקל קל גרגורי הלמס נגד מאט הארדי. המנצח: גרגורי הלמס. קרב הצמדות בכל מקום: ריי מיסטיריו נגד צ'אבו גררו. המנצח: צ'אבו גררו. MVP נגד יריב מיסטורי. המנצח: MVP. ועכשיו שאלות על דברים אחרים באירוע: 1) מי יהיה היריב המיסטורי של MVP? ויטו. 2) האם אלוף ה-WWE ג'ון סינה יופיע באירוע? לא. 3) האם מתאבקים אחרים מרו ומ-ECW יופיעו באירוע? לא. 4) האם כריס בנואה יופיע באירוע? לא.

Da Big 1

New member
מהמר

פאטאל פור ווי על ה-WHC - באטיסטה אליפות זוגות - לונדון וקנדריק קנדי/טייקר - קנדי, לא נקי (פסילה או קאונטאווט) הלמס/הארדי - הלמס מיסטריו/צ'אביטו - מיסטריו MVP/? - תלוי מי היריב המסתורי (פירוט למטה) שאלות על האירוע: 1. היריב של MVP - או בנואה או ויטו; במקרה של ויטו, ניצחון ל-MVP; אם זה יהיה בנואה, בנואה ינצח. 2. סינה לא יהיה באירוע. 3. מאוד מפתה לרשום שלא יהיו מתאבקים לא מראו ולא מ-ECW באירוע. מצד שני, זה יכול להיות בעיטת הפתיחה לקראת סורבייבור סירייס והקרב המשולש. נלך שלא יהיו מתאבקים מחוץ ל-SD באירוע. 4. נראה לי שלא, אם כן אז כיריב המסתורי של MVP

תשובה אחת.

מה שמעצבן בהימורים, זה שחייבים תשובה אחת. גם כאן. בחר בתשובה אחת בלבד במנצח בקרב של MVP נגד היריב המיסתורי. בחר תשובה אחת לגבי מי היריב המיסתורי. אחרת, אני לא אחשיב את תשובתך זו, וגם אם זה יהיה נכון, יירדו לך 6 נקודות.

Da Big 1

New member
קיבלתי

ויטו היריב המסתורי של MVP. MVP מנצח. בנואה לא מופיע ב-PPV.

מהמר מתוך שיעמום

ביום ראשון התקיים ה-PPV הבא של סמאק. לפניכם, הקרבות, ולאחריהם יש שאלות על דברים אחרים באירוע. הפעם החלטתי לבדוק את ההימורים ולרכז את זה בתוצאות עם מנצח וכו'. זה יבוא עד 4 ימים אחרי האירוע. על כל שאלה ותשובה נכונה תקבלו 2 נקודות. קרב פאטל פורווי על אליפות העולם במשקל כבד: אלוף העולם במשקל כבד קינג בוקר/עם שארמל נגד בטיסטה נגד בובי לאשלי נגד פינלי. המנצח:בטיסטה אליפות ה-WWE לזוגות: אלופי ה-WWE לזוגות פול לונדון ובראיין קנדריק/עם אשלי נגד KC ג'יימס ואיידול סטיבנס/עם מישל מ'קול. המנצחים:לונדון וקנדריק אלוף ארה"ב מר. קנדי נגד אנדרטייקר. המנצחים:מרררררר קנדי אלוף המשקל קל גרגורי הלמס נגד מאט הארדי. המנצח:מאט למרות שאני לא הכי מאמין שייתנו לו לנצח קרב הצמדות בכל מקום: ריי מיסטיריו נגד צ'אבו גררו. המנצח:ריי MVP נגד יריב מיסטורי. המנצח:היריב המיסטורי ועכשיו שאלות על דברים אחרים באירוע: 1) מי יהיה היריב המיסטורי של MVP?בנואה אולי... 2) האם אלוף ה-WWE ג'ון סינה יופיע באירוע?לא 3) האם מתאבקים אחרים מרו ומ-ECW יופיעו באירוע?כן 4) האם כריס בנואה יופיע באירוע?כן

walking

New member
מהמר

קרב מרובע: קינג בוקר. בוקר אלוף מצחיק ואני שמח שהוא לא סתם אלוף מעבר כמו שחשבתי שהוא יהיה, אני חושב שיהפכו אותו לJBL 2, כלומר הוא יחזיק בתואר עד רסלמניה ואז הוא יפסיד אותו לפייס שסוף סוף ינצח את האלוף הרשע. לא אופתע אם אותו פייס יהיה אנדרטייקר שיזכה בתואר האחרון שלו. אליפות הזוגות: לונדון וקנדריק. הג'ימני אמורים לחזור עוד מעט לסמאקדאון, הם הילים, הם הולכים להתמודד על אליפות הזוגות. סטיבנס וג'יימס, הילים, הWWE לא עושים קרבות אליפות הילים נגד הילים, מסקנה פשוטה לונדון וקנדריק מנצחים. קנדי נגד טייקר: טייקר. אני חושב שהדבר הנכון יהיה לקנדי לנצח אבל... הקרב הזה ממש מסקרן אותי רק בגלל התוצאה. מעניין אם לוינס יהיו את הביצים להביא לקנדי את הניצחון שהוא כה צריך כדי להיות אובר, לצערי אני לא רואה את זה קורה וטייקר מנצח את קנדי
מיסטריו נגד צ'אבו: צ'אבו. מיסטריו יוצא לכמה זמן לניתוח ברכיים מסובך, אז מן הסתם הוא לא ינצח בקרב האחרון שלו לפני הפציעה. לא אופתע אם סילבסטר טרקאי יתערב. עוד משהו בנוגע לקרב זה שהבנייה אליו היתה רעה, אני לא מתייחס לסיפור של ויקי גררו, זה מפגר בפני עצמו אבל הWWE לא עשו בנתיים שום דבר שיגרום לי להתעניין בסטיפולציה, לא ראינו אותם רבים עם כיסאות, שולחנות יאדה יאדה, חבל. למרות הבניה הרעה, הקרב ביחד עם הסטיפולציה של הללא פסילות הולך להיות מצוין. הלמס נגד הארדי: אם הקרב על אליפות המשקל קל אז הלמס אם לא אז הארדי. אני כמעט בטוח שהקרב לא אז הארדי ינצח בקרב טוב עם קהל מת, פיוד נחמד והכל אבל הוא מראה את בעיית הרוסטר של סמאקדאון. MVP נגד מיסתורי: בטח הWWE ישימו את ויטו כיריב המיסתורי שזה יהיה ממש באסה אבל אם הם רוצים להפתיע שישימו את.... בנואה! זה יהיה מפגש מעניין. בכל מקרה אני אומר שאם בנואה היריב הוא ינצח אם ויטו היריב אז MVP ינצח. 1)ויטו / בנואה 2לא, למה לו? 3)לא, למה להם? 4)אם הוא יהיה היריב המסתורי של MVP. סך הכל סמאקדאון השתמשה ברוסטר בחוכמה,נראה אירוע ממש נחמד עם 2 קרבות שאני ממש רוצה לראות. (קנדי-טייקר ומיסטריו-צ'אבו)

walking

New member
מתקן

MVP נגד יריב מסתורי - MVP ינצח היריב יהיה ויטו בנואה לא יהיה באירוע

connex

Active member
הימור עצבני

קרב פאטל פורווי על אליפות העולם במשקל כבד-בטיסטה אליפות ה-WWE לזוגות-לונדון וקנדריק נשארים אלופים אלוף ארה"ב מר. קנדי נגד אנדרטייקר-טייקר מנצח אלוף המשקל קל גרגורי הלמס נגד מאט הארדי- גרגורי מנצח קרב הצמדות בכל מקום-צ'אבו מנצח MVP נגד יריב מיסתורי-היריב המסתורי מנצח 1) מי יהיה היריב המיסטורי של MVP? כריס בנואה 2) האם אלוף ה-WWE ג'ון סינה יופיע באירוע? לא 3) האם מתאבקים אחרים מרו ומ-ECW יופיעו באירוע? לא 4) האם כריס בנואה יופיע באירוע? ראה 1

big evil

New member
מהמר

קרב פאטל פורווי על אליפות העולם במשקל כבד: אלוף העולם במשקל כבד קינג בוקר/עם שארמל נגד בטיסטה נגד בובי לאשלי נגד פינלי. המנצח: בוקר אליפות ה-WWE לזוגות: אלופי ה-WWE לזוגות פול לונדון ובראיין קנדריק/עם אשלי נגד KC ג'יימס ואיידול סטיבנס/עם מישל מ'קול. המנצחים: ג'יימס ואיידול סטיבנס אלוף ארה"ב מר. קנדי נגד אנדרטייקר. המנצחים: קנדי......קנדי!!! בפסילה כמובן אלוף המשקל קל גרגורי הלמס נגד מאט הארדי. המנצח: הארדי קרב הצמדות בכל מקום: ריי מיסטיריו נגד צ'אבו גררו. המנצח: צ'אבו MVP נגד יריב מיסטורי. המנצח: MVP 1) מי יהיה היריב המיסטורי של MVP? סקווטי טו הוטי /פונאקי /טטאנקה /ויטו 2) האם אלוף ה-WWE ג'ון סינה יופיע באירוע? לא 3) האם מתאבקים אחרים מרו ומ-ECW יופיעו באירוע? לא 4) האם כריס בנואה יופיע באירוע? לא

Rey Rey 619

New member
מהמר

קרב פאטל פורווי על אליפות העולם במשקל כבד: אלוף העולם במשקל כבד קינג בוקר/עם שארמל נגד בטיסטה נגד בובי לאשלי נגד פינלי. המנצח:בוקר אליפות ה-WWE לזוגות: אלופי ה-WWE לזוגות פול לונדון ובראיין קנדריק/עם אשלי נגד KC ג'יימס ואיידול סטיבנס/עם מישל מ'קול. המנצחים: ג'יימס ואיידול סטיבנס אלוף ארה"ב מר. קנדי נגד אנדרטייקר. המנצחים:קנדי אלוף המשקל קל גרגורי הלמס נגד מאט הארדי. המנצח:הארדי קרב הצמדות בכל מקום: ריי מיסטיריו נגד צ'אבו גררו. המנצח:צ'אבו MVP נגד יריב מיסטורי. המנצח:MVP 1) מי יהיה היריב המיסטורי של MVP? המיז 2) האם אלוף ה-WWE ג'ון סינה יופיע באירוע?לא 3) האם מתאבקים אחרים מרו ומ-ECW יופיעו באירוע?לא 4) האם כריס בנואה יופיע באירוע?כן שיהיה לכולם בהצלחה!

hirshfe

New member
איפה רחמים?

קרב על אליפות העולם : בטיסטה מצמיד את פינלי (תחילת פייס טרן לפינלי) זוגות : איידול וסטיבנס (לצערי) טייקר יינצח (לצערי הרב) נאט הארדי רייריי כדי לגמור את הפיוד הנוראי MVP 1) כרגיל ביריבים מסיתורים למתאבקים חדשים - סקוטי 2 הוטי 2) לא 3) כן - ג'ף הארדי 4) כן, אבל בסגמנט קצר (ייתשב בקהל או משהו כזה)

KOBEMANIA

New member
MY PICKS

קינג בוקר המעצבן מצמיד את לאשלי אלופי הזוגות לונדון וקנדריק מנצחים קנדי מנצח את טייקר בהצמדה מהירה מאט הארדי מנצח מיסטריו מנצח MVP מנצח 1 . זה בטח יהיה סטיבי ריי חחחחח 2. לא אין טעם שהוא יופיע באירוע הזה 3. אולי ג'ף הארדי 4. יכול להיות כדי לסגור את מבול השמועות אבל לדעתי לא

מהמר

קרב פאטל פורווי על אליפות העולם במשקל כבד: אלוף העולם במשקל כבד קינג בוקר/עם שארמל נגד בטיסטה נגד בובי לאשלי נגד פינלי. המנצח: בטיסטה אליפות ה-WWE לזוגות: אלופי ה-WWE לזוגות פול לונדון ובראיין קנדריק/עם אשלי נגד KC ג'יימס ואיידול סטיבנס/עם מישל מ'קול. המנצחים:KC ג'יימס ואיידול סטיבנס אלוף ארה"ב מר. קנדי נגד אנדרטייקר. המנצחים: טייקר אלוף המשקל קל גרגורי הלמס נגד מאט הארדי. המנצח: הארדי קרב הצמדות בכל מקום: ריי מיסטיריו נגד צ'אבו גררו. המנצח: ריי MVP נגד יריב מיסטורי. המנצח: יריב מסטורי ועכשיו שאלות על דברים אחרים באירוע: 1) מי יהיה היריב המיסטורי של MVP? בנואה 2) האם אלוף ה-WWE ג'ון סינה יופיע באירוע? לא 3) האם מתאבקים אחרים מרו ומ-ECW יופיעו באירוע? כן 4) האם כריס בנואה יופיע באירוע?כן

שי מילר

New member
מנהל
יאללה

אלוף העולם במשקל כבד קינג בוקר/עם שארמל נגד בטיסטה נגד בובי לאשלי נגד פינלי. המנצח: בוקעעעעעעעעעע אליפות ה-WWE לזוגות: אלופי ה-WWE לזוגות פול לונדון ובראיין קנדריק/עם אשלי נגד KC ג'יימס ואיידול סטיבנס/עם מישל מ'קול. המנצחים ג'יימס וסטיבנס. אלוף ארה"ב מר. קנדי נגד אנדרטייקר. המנצחים: אנדרטייקר. אלוף המשקל קל גרגורי הלמס נגד מאט הארדי. המנצח: הארדי. קרב הצמדות בכל מקום: ריי מיסטיריו נגד צ'אבו גררו. המנצח: ריי. MVP נגד יריב מיסטורי. המנצח: MVP ועכשיו שאלות על דברים אחרים באירוע: 1) מי יהיה היריב המיסטורי של MVP? 2) האם אלוף ה-WWE ג'ון סינה יופיע באירוע? 3) האם מתאבקים אחרים מרו ומ-ECW יופיעו באירוע? 4) האם כריס בנואה יופיע באירוע? היריב המיסתורי? אולי בנואה? סינה לא יופיע. לא יהיו מתאבקים אחרים מרו ו-ECW. שיהיה לכולם בהצלחה! אדי גוררו- לעולם לא נשכח אותך! 1967-2005 RIP בשנה הבאה בית"ר לוקחים אליפות, יאללה בית"ר!!!!

למעלה