הימורים שלכם למשחק היום קופנהאגן-בית"ר

winnerm

New member
../images/Emo41.gifהימורים שלכם למשחק היום קופנהאגן-בית"ר ../images/Emo41.gif

אני מבקש: לא לכתוב את התוצאה שאתם רוצים . אלה מה באמת אתם חושבים.

winnerm

New member
לדעתי 1-0 בית"ר

וזה לא בגלל שאני אוהד בית"ר. אני חושב שבית"ר ינצחו 1-0 בקופנהאגן ( ואז נקבל 2-0 בטדי ,(הלוואי ואני טועה)).

3-0 קופנהאגן

מי זו בית"ר? אין לה מה למכור מול הדנים החסונים. קבוצה שניצחה את יונייטד 1-0 לפני שנה תביס את בית"ר שעדיין לא שיחקה השנה משחק רשמי.

Kgt1

New member
ביתר תקבל 3, אולי תבקיע 1.

אתמול ראיתי את המצ'-אפ העיקרי לפי ידיעות אחרונות, בין עידן טל לגרונקיאר... אנשים, בואו נהיה ריאליים: טל באמת שחקן מעולה, הישראלי הטוב ביותר בשנים האחרונות, אבל ליד גרונקיאר הוא בכלל לא סחורה.. וככה זה גם מבחינה קבוצתית...

Yossi Benayoun

New member
אין קשר אחי אני אובייקטיבי לגמרי!

מה אני לא רוצה שביטר תצליח? זה קודם כל בשביל המדינה! אבל מצטער מאוד לאכזב אותך פשוט הקבוצה הזאת גדולה על כל הליגה הישראלית בכמה דרגות.

תיקו ומעלה לבית"ר אבל

אני באמת לא מבין מה עשיתם מקופנהגן, או קיי אז היא הבליחה שנה שעברה בליגת האלופות פעם ראשונה בהיסטוריה של בגלל זה היא קבוצה כ"כ טובה? אני רואה את בית"ר מסוגלת לפחות לתיקו אם לא ליותר אמנם בית"ר באמת אף פעם לא הצליחה באירופה, לדעתי היא גם הקבוצה הישראלית הגרועה ביותר שייצגה אותנו באירופה אבל עכשיו זה שונה יש לה שחקנים מעולים, וקופנהגן עם כל גדולתה היא מהליגה הדנית לא מאיזה מעצמה באירופה שאפשר לחשוב או עם איזה ניסיון אירופאי משובח

למעלה