היי כולם.....

היית מאוד ברורה ../images/Emo9.gif אבל ....

זה עדיין לא עושה את התאוריה הזאתי ליותר נכונה או יותר מחושית , בכל מקרה בלי שום קשר , רציתי להגיד שהלוואי שכמה אנשים מסוימים בפורום האלה ילמדו להיות חביבים כמוך , אני מתכוון לאחוז קטן מאוד בפורום אפילו חצי אחוז , אני מקווה שהוא קורא את ההודעה , כי אני ממש קיבלתי את הרושם מכמה אנשים שהם פשוט שונאים אותי מלכתחילה , אולי בעצם הגזמתי לא שונאים אבל יש להם משהו נגדי שזה ממש לא מובן , ואני לא יודע כמה זמן אני יוכל להגיב להודעתם (שהם שולחים לי הודעה תוקפנית) באיפוק , כי בסך הכל אני רוצה שלום עם כל חברי הפורום הנפלאים פה(כולם אחלה , באמת !!!) .....
נ.ב ההודעה שלי אינה תוקפנית !!! למי שבטעות חושב ככה

מנצל"שת

סליחה שזה ממש לא קשור אבל אני ממש צריכה לדעת- מישהו מכיר מקום שאני יכולה לפרסם בו סיפור שכתבתי? זה בעיברית ולא קשור להארי פוטר, ואני מחפשת אתרים שאפשר לפרסם בהם סיפורים. אני מכירה הרבה אתרים כאלה באנגלית אבל לא שמעתי על אחד בעיברית.

../images/Emo121.gif../images/Emo41.gif2 אפשרויות.

1. אם זה פאנפיק את יכולה לפרסם אותו בפורום פאנפיקים. [פאנפיק - סיפור שמעריצים כותבים על ס/ס/ס [ספר/סרט/סדרה]] 2. אם זה סיפור שלא קשור לס/ס/ס את יכולה לפרסם אותו בפורום סופרים צעירים או בשרשור יא"פ [יצירות שאינן פאנפיקים] בפורום פאנפיקים.

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gifאני יכולה לנחש

מהפירוט ה"רב" שהם כתבו בעניין השיעורים של גריינג'ר אני מניחה שזה הקשר של כישוף עם מתמתיקה וחישוב.. בטח יש להם אחלה תחליף למחשבונים

limilu

New member
או, ראיתי פעם מחשבוני כשפומטיקה

באינרנט! *מתלהבת*

Dobby Weasley

New member
אבל התכוונתי, האם משהו

בתוכן של השיעור משהו שונה? אם אין הבדל אז זה מאוד מוזר, כי ג'קר מעולם לא הזכירה שיעור "קסמשבים" (דוגמא גרועה, כי מחשבים לא פועלים בהוגוורטס, אבל הבנתם את הפואנטה.). וגם כבר המון פעמים רולינג נשאלה "איך התלמידים יודעים דברים בסיסיים, כמו קריאה, כתיבה ועוד דברים שנדרשים כדי ללמוד בהוגוורטס?" רולינג ענתה פעמים רבות שההורים מלמדים את הילדים או שהם הולכים לבי"ס מוגלגי. עכשיו אני אקח את הוויזלים כדוגמא; אני אצא מנקודת הנחה שהילדים לבית וויזלי לא למדו בבית, איך הם יודעים כ"כ מעט על המוגלגים? ואיך הם הכינו עבודות\שיעורי בית שהם היו צריכים להכין במחשב? ואיך ואיך ואיך. וואי איך ניפחתי את זה...

rds15

New member
אם זכור לי נכון

ג'קר אמרה שמולי לימדה את הילדים שלה בבית

Crazy Figgy

New member
כן אתה צודק. היא אמרה שמולי לימדה

את כל הוויזלים (בראיון שבו מלא אנשים שלחו שאלות והיא ענתה על חלקן).

uriya1

New member
באתר אחד קראתי תיאוריה די מעניינת

בקשר לזה (מה עושים בדיוק בשיעור כשפומטיקה), אני שם כאן את עיקרי הדברים: כל כישוף שאי פעם התגלה או המוצא, מורכב מצופן מספרי כלשהו. בשיעור כשפומטיקה התלמידים לומדים לנתח את הצפנים של כישופים מסויימים, לפרק אותם, להרכיב כישופים חדשים וכו'.. בספר הרביעי וולדמורט ציין (כשנפגש עם הארי בבית הקברות) כישוף כלשהו שהוא המציא בעצמו. מכאן ניתן להסיק שוולדי שלנו היה תלמיד כשפומטיקה מצויין, כי היכולת להצליח ליצור כישוף חדש נתונה רק לחזקים בתחום זה. לכן, רק החזקים בתלמידים מצליחים לבסוף ליצור כישוף משלהם. מעניין אם בספר השישי או השביעי הרמיוני תצליח לעשות את זה. זה דווקא יכול להיות די-נחמד..

Crazy Figgy

New member
התרגום מטעה. באנגלית המילה היא

Arithmancy שזה ניחוש בעזרת מספרים לפי המילון. כנראה שבאמצעות חישוב אפשר לצפות את העתיד או משהו כזה... או אולי אפילו להטיל לחשים... מי יודע? מה שברור- זה קשור בצורה כלשהי לקסם. דה...

popit

New member
לא נראה לי...

אחרת דמבלדור היה משנה דברים, כמו שהוא לא היה נוסע בספר הראשון למשרד הקסמים כשקוויריל פגש את הארי בקטע האחרון בספר. וחוצמזה, יש לרון במקרה אח שקוראים לו בלה-בלה-משהו(לא בטוחה מה השם של אח של דמבלדור), שעשה דברים לעז?

rds15

New member
אם התאוריה נכונה

אז דמבלדור לא יכול לשנות את מה שקרה בעבר שלו, בזמן שהוא היה רון... הוא חייב לגרום לזה שהכול יתנהל אותו דבר בדיוק, אחרת זה ישנה אותו... אם נגיד הוא היה מגלה לכולם שהעכברוש של רון הוא בעצם פיטר, זה היה משנה את כל העבר שלו, ולכן גם משנה אותו

למעלה