הייי אני חדש

בוביץ

New member
../images/Emo41.gifהייי אני חדש../images/Emo41.gif

שלום אני חדש קוראים לי בוביץ או יעקב. אני בן 18 ושרוף על שר הטבעות. גם הספר וגם הסרט. קודם ראיתי את הסרט ורק אחר כך קראתי את הספרים. האמת בהתחלה כשהלכתי עם החברים לקולנוע כולם אמרו בואו נלך לשר הטבעות הם שמעו שהוא סרט טוב ןואני אמרתי שאני לא ממש אוהב מדע בדיוני וכזה והם בכל זאת שכנעו אותי וישבתי המום מהסרט המעולה. ומאז הייתי שרוף על שר הטבעוץ באותה השנה הלכתי לשבוע הספר בתל אביב והלכתי וקניתי את כל שלושת הספרים במבצע שכל שלושתם עלו לי 180. קראתי את הספרים בערך ביומיים לא ישנתי בכלל.. ספרים מדהימים ואחרי הקריאה בכלל נדהמתי מגאונתו של הסרט ושיחסית הבמאי לא הוריד ממש קטעים. ושהוא הלך כפי שבספר. הסרט השני גם ענק הכל ענק שם בשר הטבעות. אני מחכה בקוצר רוח לסרט השלישי ומצד שני אני אהיה עצוב כשזה יגמר כי לא יהיה לי למה לחכות בשנה הבאה... טוב כתבתי המון ויש לי עוד שאלה נוספת ספוילר? שמעתי שהבמאי מתכוון להוריד את כל הקטע האחרון שבספר.. זה נכון?

Deore

New member
היי, ברוך הבא...

מה הכוונה מוריד את החלק האחרון? אתה מתכון לחזרה של ההוביטים לפלך וכל הבלאגן שהיה שם? אם כן, אני חושב שבכל זאת יראו את מות סארומן. כי הסרט לא ממש נאמן לספר...

Y. Welis

New member
אני לא חושב שזה נעשה בגלל האורך

אלא יותר בגלל השינוי בגורלו של סארומאן. בכל מקרה היה על זה רמז קצר בין הדברים שסאם ראה בראי של גאלאדריאל - האורקים בפלך. אולי זה יבוא בהקשר אחר. הסרט הבא בכל מקרה אמור להיות ארוך יותר משני הקודמים.

Ninihell

New member
מה שסאם ראה בראי

בסרט סאם לא הסתכל בראי של גלדריאל, אלא פרודו. וכל מה שפרודו ראה בראי הוא מה שיקרה אם הוא יכשל במשימה. כך שזה לא רמז למה שעתיד לקרות.

Queen of Spells

New member
אןף איזה באסה!!!

אני לא מאמינה שמורידים את החלק הזה זה חלק ממש יפה...ונותן כבוד להוביטים...

עמיר7

New member
לבמאי היו גם כמה תוספות...

אני חושב אבל לא בטוח [עפ"י הזיכרון שלי] שבסרט השני הוסיפו שבקרב על "מצולת הלם" נלחמו גם העלפים...כשבספר לא מוזכר שהם נלחמו שם בכלל חוץ מלגולס כמובן

Queen of Spells

New member
אמ...

למה נתת רק חשיבות אחת לזה שהורידו את תום בומבדיל? הוא אחד הדמויות הכי מענינות...

למעלה