היום בסניף תל אביב! באנו חושך..

../images/Emo41.gifהיום בסניף תל אביב! באנו חושך..

ל-ג-ר-ש
(עיצוב והשראה: אלכס קון ואביב נטר) אזהרה: בדיחות פרטיות מוטמנות בהזמנה.

והנה,

אני מוצא את עצמי, יושב כאן, מול המחשב, בעשר בבבוקר, אחרי לילה ללא שינה כשאני צריך לקום בשתיים הצהריים. יושב. ומקפיץ הודעות של עצמי.

Unicorn Fairy

New member
../images/Emo4.gifלפחות אתה לא לבד...

גמני לא ישנתי כל הלילה, למה לא באת לבדר אותי?!

Unicorn Fairy

New member
../images/Emo122.gifTomer... Must hit tomer../images/Emo122.gif

משום מה התוכנה שלי זוכרת רק את זה...

Unicorn Fairy

New member
יופי נותן לי לינק לאתר הבית שלי ../images/Emo6.gif

יופי תומר. מאד חכם. זה באמת אתר הבית שלי. Hello Kittie RULZ!!! אני מכירה אותה לפני כולם! אני הייתי ביפן כשאתם לא ידעתם מזה פוקימון!

Unicorn Fairy

New member
אל תגיד לי שרק עכשיו התחלת עם...

סדרת המופת הזאת??? טוב, הנה עוד משהו מומלץ - earth girl arjuna. למות מהאנימציה, למות מהעלילה (נורא מרצ מצידם), למות מהפסקול (אירים!!!). תסיים עם X ותעבור לזה.

Unicorn Fairy

New member
הממ, הנה ה-TITLESשל השירים...

בפסקול, אתה כל כך תמות עליו! Chikyuu Shoujo Arjuna OST 1 Early Bird Kakusei Cloe Time to Die 2nd Life Diving Clone Feel the Circle earobi Omega Blue toki no shizuku chikyuu kyoumei yogensha Before Breakfast Bells for her Bike Diamond Mameshiba Kuuki to hoshi Aqua

Unicorn Fairy

New member
והשני:

Chikyuu Shoujo Arjuna Gold Fish enka mawaru Spoke Butter Sea Veggie Shizukana Seikatsu Didn't it Rain Sanctuary Girl with Power Asura Jittaika Teresa One Saigo no Mameshiba

Unicorn Fairy

New member
נא-לא-להשמיץ-את-תומר! ../images/Emo46.gif

רק לי מותר לעשות את זה...ולהרביץ. אה ואסור הודעות צ'אט פה. בלע

little bony

New member
תקשיבו אנשים...

הפורום באמת לא נועד להודעות צ'אט.. בשביל זה יש מסרים, אייסיקיו, מסנג'ר, מייל, צ'אט וכו וכו... אני באמת מבקשת להשתדל לא לכתוב פה הודעות כאלה שהמטרה היא באמת לא להגביל אותכם אלה שהפורום יהיה רציני יותר.. הודעות כאלה אפשר גם לכתוב בשרשור
וככה זה באמת בסדר.. אני מקווה שאם לא היום אז בימים הקרובים אני או אביב נעלה תקנון לשימוש בפורום כי באמת חבל, לשרשר הודעות זה דבר אם המוווון מספרים וזה ממש לא כייף... שיהיה לכם יום נעייים..

little bony

New member
ואל תקחו את זה רציני מדי

זה לא שאין מקום גם להודעות כאלה פשוט לא רק...
לאב יו

למעלה