הטופ מודל הבאה 11- פרק 7

../images/Emo41.gifהטופ מודל הבאה 11- פרק 7../images/Emo41.gif

לא לשכוח פרק נוסף בעונה ה-11 משודר היום ב-20:00! אחרי ההדחה של קלארק, נותרו רק 8 בנות שלכל אחת מהן סיכוי להיות הטופ מודל הבאה. מי תצטיין ותזכה באתגר? מי תפגיז בפוטושוט? והכי חשוב, מי תהיה המודחת הבאה? כל מה שקשור לפרק, אתם מוזמנים לשרשר לכאן, ושתהיה לכולנו צפיה נעימה

Mary sunshine

New member
איזה חמודה XD

הצחיק אותי שהיא מסתובבת כל הזמן עם תליון Peace ענקי ואז שנתנו לה לבחור לעצמה תכשיט היא בחרה... תליון Peace מיהלומים XD

Orush the Best

New member
מדהימה../images/Emo99.gif

ולפי כל ההבעות שהיו לה תוך כדיי הצילומים ניראלי שהיו שם עוד כמה תמונות יפות

התמונה של אלינה

טוב לא יעזור, אני אוהב אותה ואת התמונה שלה. אני באמת לא מבין מה הם רצו ממנה? שהיא אשכרה תתחיל להיקרע מבכי, זה הרי היה יוצא זוועות.

Mary sunshine

New member
אני חושבת שהם לא אהבו אותה בגלל

שהם ציפו שהיא תראה נורא רגשנית ומתבכיינת, לאו דווקא במובן של לבכות את נישמתה, אבל שתראה...אומללה. זאת תמונה יפה שלה אבל היא נראית כאילו היא מודה לאלוהים יותר מאשר בוכה

התמונה של ג'וסלין

הצחיק אותי שהשופטים החמיאו לה ואמרו שזאת התמונה הכי טובה שלה עד כה, ועדיין היא כמעט הייתה בבוטום 2

אני דווקא מחבב אותה

היא אולי לא הכי יפה, אבל יש לה אחלה אופי והיא ממש משעשעת אותי

התמונה של לורן ברי

אוקיי זאת לגמרי אחת ההדחות הלא הוגנות בעליל! קודם כל, זאת בכלל לא תמונה כזאת גרועה, והם אפילו ציינו שזה נראה כאילו היא מרחפת. ואני חייב גם לציין שבפעם הראשונה שראיתי את העונה, מאוד הופתעתי שלורן ברי ושינה היו בבוטום 2, כי היה כ"כ מתאים שהן היו הפיינל 2 מהרבה בחינות (הבחורה האסיאתית הראשונה שזוכה+ העריכה, הבלונדינית שמפגיזה בתמונות אבל מגיעה רק למקום השני, ואפילו בתמונה הכללית של כל הבנות איך שהן מוצבות נק אל נק), וכמובן היה לי ברור שמול שינה בשלב הזה, אין ללורן ברי סיכוי, וממש חבל שהיא הודחה, כי היא הוציאה תמונות מעולות!

מה כתבתי?

רק כתבתי שבתחילת העונה חשבתי שהן יהיו הטופ 2, אבל זה כבר לא יכול לקרות כי לורן ברי הודחה...

התמונה של מרג'ורי

תמונה מעלפת
זה לא נתפס איך היא כ"כ חסרת ביטחון ומכופפת מול השופטים, אבל מול המצלמה היא פשוט מדהימה!

למעלה