החלקה אומנותית : אליפות העולם

היום הריקוד החופשי

היום יסתיים דרכם של הישראלים באליפות העולם בהחלקה אומנותית כאשר רומן ואלכסנדרה זרצקי יהיו הזוג הראשון שיופיע הערב בקבוצה הראשונה . גלית חייט וסרגי סחנובסקי יופיעו בקבוצה ה-4 והיו הזוג הרביעי בקבוצה . המון בהצלחה !

gilriv

New member
היום יש שידורים לפי מה שהבנתי

אתמול {באנגלית ?שמעתי את השדרים מדברים ?היום למשל החלקה אומנותית {מוקלתת לא חי ..החל משעה 12.00 בצהרים זה לגברים בלבד
זה לפי שעון קנדה

santa barbara

New member
שאלה...

אפשר למצוא איפשהו באינטרנט רשימה כל שירים בהם השתמשו המחליקים אתמול התחרות....חלקם ממש יפים ואני לא יודעת איך קוראים להם...

gilriv

New member
?

מ19.30 ? זה הריקוד החופשי -רומן ואלכסנדרה זרצקי
מתחילים ראשונים {בקבוצנה ראשונה וגלית חייט וסרגיי יהו בקבוצה4 -והזוג הרביעי בקבוצה שלהם --------------------------------------------------------------------

ויקי123

New member
צר לי לאכזב אתכן

אבל היום זו התכנית הקצרה של הנשים ולא הזוגות.

gilriv

New member
תיראי מה אורן אהרוני כתב למעלה

אודות התחרוית של היום בכל מקרה היום נראה ?,כי היום זה היום האחרון לחות של הישראלים בקטגוריה אז נראה

ויקי123

New member
אני לא יודעת איפה אתם מסתכלים

אבל באתר של יורוספורט כתוב שהיום זה הנשים ארוך ומחר ב-12(זמן שלנו) ריקוד חופשי.

nitsansh

New member
ב-19.30 יש תוכנית קצרה לנשים

ריקוד חופשי יהיה ב-0.40 בלילה. שידור ביורוספורט מחר ב-12.00.

gilriv

New member
ויקי את צודקת

-אבל בטח ששודר ביום גם את תוכנית קצרה לגברים בלבד! וזה היה היום אחרי הסנוקר
בEUROSPORT בכלל זה שידור חלקי גם לפעמים לא בשידור חי כי הבדלי שעות בקנדה ועוד שידורים שצוות ערוץ יורוספורט מסקרים בשעות המקבילות

ויקי123

New member
לא ממש הבנתי מה כתבת

אבל זה באמת לא עקרוני...כל עוד כולם סגורים על השעות. אני בכלל לא דיברתי על הגברים.

Smores

New member
אז אין שידור ישיר של תחרות הזוגות?

רק שידור חוזר מחר בבוקר?

gilriv

New member
ב12 בצהרים שידור מוקלט

מהריקוד החופשי
שלמעשה המחליקים גולשים בשעה הזות עכשיו אחרי הצהרים בקנדה למעשה -------------------------------------------------------------------

nitsansh

New member
רומן ואלכסנדרה בטח לא ישודרו

בתוכנית של שעתיים אין מקום לכולם... אגב, הם עברו את הצמד האוקראיני שדורג לפניהם ויסיימו כנראה במקום 21.

למעלה