החוליה החלשה: עונה 5- סיבוב 10

../images/Emo41.gif החוליה החלשה: עונה 5- סיבוב 10../images/Emo41.gif

אני בטוח שכולכם מכירים את המשחק, בכל אופן למי שלא: מה שנעשה כאן זה ניתן רשימה של כל הפרקים מהעונה החמישית, ולאט לאט אתם תבחרו את מי להדיח עד שנגיע אל הפרק הזוכה. כבר עשיתי את זה לפני שנתיים עם העונה הרביעית והפרק הזוכה היה- חנוכת בית, שגבר על תחתונים במקום השני. רציתי לפתוח כבר אז על העונה החמישית, אבל החלטתי לתת לה ולפרקים שלה עוד קצת זמן להתעכל לכם בבטן לפני שתדעו סופית מה אתם אוהבים ומה פחות בגלל שאנחנו מתחילים עם הרבה פרקים, אני אפתח עוד סיבובים לעיתים קרובות בשביל שלא נמשיך עם זה עד שהפורום כבר יתחיל להיות פחות פעיל. בהמשך אני אתן יותר זמן להצביע. יאללה בהצלחה והיום זאת הפעם האחרונה שאני סוגר את הפרק עם פחות מ5 מצביעים. מהסיבוב הבא אני לא פותח עוד סיבוב עד שיש לפחות 6. בכל מקרה, אנחנו הולכים ומצטמצמים והשבוע הודחו פרק 3 עונה 5 קלאסי
ובמדבר
מיד אחריו. נמשיך. הבה נמשיך. הפרקים שנשארו + תזכורת קצרה לכל פרק: 3. פרק 3 עונה 5 קלאסי- שודד משתלט על ההמבורגרי. 5. דפקט הפרפר- אילן ומרסל פוארו מנסים לברר מה גרם לביטול ההופעה שלהם בבר מצווה, ומסתבכים עם דבר שהוביל לדבר שהוביל לדבר. 7. דיסאוריינטציה- עודד חושב שהוא בהיריון. 8. הגשר- קובי ועודד רבים את מריבת ה"נכון לא נכון" ובזמן שימית מנסה לגשר ביניהם גרי מנסה לגשר בין אילן לבלהה חיה. 10. מתנות בחינם- דנה מקבלת קופון למספרה, עודד משמש כשליח שנותן בחינם "תפנוקי המבורגרי", אילן מתערב עם קובי שהוא יישאר עם החברה שלו שפועלת לפי תורת הפאנג שוואי. 14. פיתוח קול- בעקבות ביקורת, גרי לוקח קורס לבישול מולקולרי, והפיג'מות הולכים לשיעורי פיתוח קול. 15. המבול- עודד מתעלף ונכנס להזייה שבה המנגל מדבר אליו ומבקש ממנו לאסוף חיות כמו בסיפור תיבת נח, אילן מנסה לכתוב שירים פואטיים ויש מבול גדול בחוץ. 18. אבאלה- אבא של גרי מגיע לבקר ודור הזהב משתלט על התוכנית. 20. תעלומת הטמגוצ'י- פרק מאחורי הקלעים שבו גרי מנסה להפוך לבלש פרטי ולמצוא את הטמגוצ'י האבוד של דנה. 24. סוף העולם- סוף העולם מגיע וכל אחד מתכונן לזה בצורתו שלוץ 25. גיבורי העל-אק- הסדרה הופכת לסרט על גיבורי על, גרי הארכי נבל מנסה להשתלט על העולם והפיג'מות מנסים למנוע בעדו לעשות את זה. 29. אפס אפס אפס- עודד מקבל קוד מהרוסים וכמעט גורם לפרוץ מלחמת העולם השלישית. השב"כ חוטף ת'חבורה ומנסה למנוע מלחמה. 31. במדבר- החבר'ה הולכים אחורה בזמן והרי לכם פרק על איך הפיג'מות היו נראים בתקופת התנ"ך. 32. מזל סרטן- גרי מנסה להתחמק ממילואים, עודד מטעה את החבר'ה שיש לו סרטן. 33. משפחה חורגת אותך- אלון דל מגיע לשנות את סדרי היום של ההמבורגרי, השלישייה מצטרפת ללימודי השירה בבית של ימית. הדירוג עד עכשיו: 36. לא מצחיק 35. שרה טבעות 34. כה אמר זרתוסתרא 33. פיק פיק פוק 32. עסק מסריח 31. הפרק שלכם 30. חצילו! 29. כל האמת 28. סלברקה 27. אח שלו 26. הצרפתים הולכים 25. ארצה 24. פרק עם פוטנציאל 23. הצרפתים באים 22. צמחוני נגד מנדלבאום ד' 21. בלתי מושגת 20. הפיג'מות חוזרים 19. חתונת הכסף 18. פרק כשר 17. מסודרים 16. פרק 100מם 15. פרק 3 עונה 5 קלאסי 14. במדבר גם הפעם אתם תדיחו בזוגות. נמקו, כי זה כבר באמת נהיה קשה, נשארנו רק עם 15 פרקים. זה כבר הטופ של הטופ.

מתנות בחינם, משפחה חורגת אותך ../images/Emo128.gif

הגיעו למקומות מכובדים, אבל הגיע הזמן שלהם להגיד שלום. שניהם נכתבו על ידי אותם כותבים (קוריש וגרא), שניהם טובים בערך באותה מידה, אבל שניהם לא מתבלטים כמו השאר. אחרי שדפקט הפרפר ומזל סרטן יעופו , זה יהפוך להיות קשה מאוד.

AviShai98

New member
מתנות בחינם, משפחה חורגת אותך../images/Emo128.gif

נכנס לדעת הרוב, הם הכי פחות טובים כרגע.

טווול

New member
../images/Emo12.gif

את רצינים??? העפתם את הפרקים שאני הכי אוהבת, ובכלל במדבר שולט!!1 :( מתנות בחינם!! היה צריך לעוף מזמן כבר... פיתוח קול

למעלה