הורים צעירים ובוגרי הפורום

ק ש מ י ר

New member
../images/Emo99.gif היא מהממת

מאחלת לכם רק נחת ואושר
ואין לי ספק שעם הבובה הזאת תהיו מוצפים גם בזה וגם בזה

RUTHIE1

New member
איזו מקסימונת...../images/Emo99.gif

אני חושבת שיש לה אחלה הורים. ללא ספק לא הכל וורד ופשוט...אבל בהחלט חויה. מאחלת לכם הרבה הצלחה בהמשך...

keren1877

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

איזו בובה

איזו מ-ת-ו-ק-ה !! ../images/Emo99.gif

איזה יופי שהכל בסדר איתה! כזאת תינוקת מקסימה! ולגבייך- סחתיין על ה- 20 קילו, הלוואי עליי להוריד אותם כל כך מהר..מה הסוד
? תגידי, איך הסתדרתם עם כל הסידורים- הרי רק באותו בוקר שילמתם על הרהיטים, לא? האם כבר קיבלתם אותם? ועוד שאלה שתמיד סקרנה אותי לגבי תינוקות שנולדו מוקדם-
- יש לך חלב? (אם זה אישי את לא חייבת לענות..) רציתי לדעת האם הגוף מתחיל לייצר אותו גם אם התינוק נולד מוקדם.. בכל מקרה מאחלת לכם המון אושר עם הקטנטנה, ובהצלחה ב- 4 הלידות שנותרו...

../images/Emo25.gif../images/Emo51.gif ממי! לגבי הרהיטים....

כשאתה בפגייה יש המון זמן לארגן הכל כשהתינוק עוד לא בבית! התקשרנו לבאני בי מיד ביום ראשון אחרי הלידה... ובאותו היום הרהיטים היו אצלנו! חלב? האחיותת בפגייה מיד אמרו לי לקנות חצוצרה של משאבה ולשאוב וכמה זה חשוב לבת שלי. נגעלתי מעצם הסימילאק שדחפו לה. התחלתי לשאוב ובקושי היה לי אבל לא התייאשתי. הרי בהתחלה היא אכלה רק 16CC... המשכתי לשאוב כל 3 שעות ועכשיו אני ממלאה 2 בקבוקים בשאיבה של 20 דקות
והעוגיפלצת שלי כבר אוכלת 100CC....
הגוף זו מכונה שלא תיאמן! ו-4 מה? 4 לידות?! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אכן כך סוזי

לא קל בכלל אבל הולך ונהיה יותר טוב עם הזמן. הם סובלים מגזים בהתחלה והם חסרי שקט בשעות מסויימות ויש להם מעט דרישות אבל אינטניסיביות ביותר וזו היא רק התחלה לה לה לה לה....

Limori77

New member
הי סוזי... הילדה פשוט מהממת!

שמחה לקרוא שהכל בסדר אתכם
צרפי עוד תמונות... היא כזאת בובתית!!!

באנ'ה היא כל כך פיצית

ומתוקה בטירוף! מרגישים, אגב, בחסרונך בפורום. בואי לבקר לעיתים יותר קרובות!

סוזיייייי ../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

איזה כייף לראות אותך פה. מיקה מדהימה- את מדהימה! איזה כייף לקרוא לך ת'אושר בין השורות. המון נחת בגידול המהדימה הזאת
ממני

yaam120

New member
מלכה נשארת מלכה ../images/Emo8.gif ....את כל כך חסרה כאן...

מתגעגעת אלייך ושמחה שאתן בבית, לאט לאט נכנסים לשגרה..לומדים לזהות כל בכי ומה הוא מבטא...העניינים נרגעים ואז מתחילים להנות באמת, קחו את הזמן..יש לכם חיים שלמים (בעזרת השם- טפו
) ללמוד את מיקה, ואל תשכחו- אין יום שדומה לקודמו, כל יום מגלים יופי חדש למרות כל הקשיים (ויש קשיים..). בטוחה שאתם עושים את המקסימום עבור מיקה!!!
אוהבת ומתגעגעת

סוזילה איזה יופי שבאת לבקר

מיקה פשוט מקסימה
ואני פשוט ממש בהלך שהורדת 20 קילו ב3 שבועות אני מקווה שגם אני אוריד את רוב מה שהעליתי אחרי הלידה
תבואי לבקר נחמד שאת פה

bananaloti

New member
סוזי, אני לגמרי איתך (ומשוויצה גם)

באמת מאד קשה.... שלא יעבדו עליכן. אבל זה כיף ואושר גדול.... אגב, סוזי (ושאר האמהות הטריות): התחלתי לקרוא את הלוחשת לתינוקות, ועם כל ההתנגדות שיש כלפיה (ואני מודה שאני לא לגמרי מבינה למה) זה פשוט עובד! אני מצליחה כבר עכשיו, כשכרמל בן חודש, ליצור לו סדר יום שגורם לזה שהחיים של כולנו יותר קלים. אז זה עדיין לא מושלם ויש עוד עבודה אבל כבר יש שיפור משמעותי מאיך שזה היה לפני שהתחלתי להקשיב ללוחשת. הכי חשוב זה שלומדים להבין מה הם רוצים כשהם בוכים, וזה בהחלט עושה את ההבדל. הרבה פחות תיסכול... בקיצור, אני אישית ממליצה. במיוחד שאת נשמעת בדיוק במצב שאני הייתי לפני שבוע. והנה הבחורצ'יק שלי שנהיה סקרן וערני מרגע לרגע

לגבי הלוחשת

אז עניין ההרדמה שהיא מדברת עליו ממש לא פשוט ליישום כי היא כותבת לשים את הילד בעריסה לפני שהוא נרדם לגמריי וזה ממש לא הגיוני אצלנו. היא נרדמת הרבה פעמים עליי ואני שמה אותה רק אז. אם שמה אותה קודם היא מתעוררת לגמריי ובוכה. לגביי סדר יום אז קצת קשה עוד בגילאיים האלה. את יכולה לפרט איך היום שלו הולך כדי שאולי אני אלמד משהו (-:

למעלה