הורוסקופ סוף השבוע

../images/Emo41.gif הורוסקופ סוף השבוע ../images/Emo41.gif

יאיר טריבלסקי, אסטרולוג
21.3 - 20.4 זה עשוי להיות סופשבוע תקשורתי ומתוקשר. הירח שוהה במשך מרבית הזמן במזל תאומים, ומאפשר לכם סוף סוף להוציא החוצה את מה שהתחבא שם בשבועות האחרונים. אחרי יציאה מזווית הפעולה של מרס שליט המזל שלכם עם כוכב שבתאי, אתם יכולים סוף סוף להתחבר מחדש אל האנרגיה הטבעית שלכם, ולשם שנוי להוציא אותה החוצה גם במלים. זהו זמן לדבר, לחלק, לספר ולתקשר בצורה מסיבית עם הסביבה הקרובה והרחוקה, ולבטא את אשר על לבכם.
21.4 - 20.5 זה עשוי להיות סוף שבוע מאוד אקטיבי. מיקומו של הירח במזל תאומים, מגביר מאוד את החשק לצאת החוצה, לטייל רגלית בחיק הטבע, עם משפחה וידידים, ואפילו לבד. זהו זמן שבו תוכלו לבלות בלשחרר הרבה אנרגיה, פיזית או רגשית, ואפילו מילולית.. אתם נתונים עכשיו בתהליך רגשי מאוד מעניין שעיקרו הבנות ותובנות הק ים לתחום רגשי דווקא, אבל היום אפשר לקחת פסק זמן מהתהליך הזה, לפגוש מישהו קרוב, ולצאת לפיקניק קטן שיחזיר אתכם לקרקע..
21.5 - 21.6 זה עשוי להיות סוף השבוע הטוב שלכם בתקופה האחרונה, וכדאי לנצל אותו - ועד הסוף. הירח שוהה כעת במזל , ומדגיש במיוחד את הכריזמה שלכם, ואת הקסם האישי. זהו זמן שבו אתם יכולים להתמסר ליזמות חדשות, הן בתחום האישי והן בתחום החברתי, והן לפגישות חשובות שתכננתם קודם לכן. מכיוון שיזמה היא מלת המפתח, הרי גם כל מה שקשור להיכרויות חדשות מומלץ עכשיו במיוחד: זה הזמן לפתוח את הראש - ואת הלב, כלפי אנשים מסוג אחר..
22.6 - 22.7 זה עלול להיות סוף שבוע לא קל מבחינתכם. לא רק שהירח שוהה במזל תאומים, אלא בנוסף הוא גם נצמד לקראת סופו של הוויקנד לכוכב שבתאי. זהו זמן מעניין, שמכריח אתכם אולי להתעמת עם מסגרות של קשרים בחייכם, אם בתחום המשפחתי ואם בתחום הזוגי והאישי. אתם זקוקים עכשיו להיות קצת יותר עם עצמכם, בסוג של חשבון נפש זעיר אך ממצה. כעת אפשר לנהל שיחות נפש ברמה כזו או אחרת מול נוף ירוק או מול הים, בחברתו של ידיד נפש קרוב ואוהב במיוחד.
23.7 - 22.8 התחום החברתי מודגש במיוחד בסוף השבוע הזה. הירח שוהה במזל תאומים, ואתם זקוקים כעת לחברים, מכרים, ידידים וקרובים כדי שיבינו אתכם, וכדי להיות במרכז תשומת הלב. זהו זמן להרים טלפונים לידידים וחברים אותם לא פגשתם לאחרונה, להתפייס איתם, ולהזמינם לחזור אל חייכם. אתם זקוקים עכשיו לבנייה מחודשת של כל התחום החברתי, ואולי זה הזמן להתחיל בכך עם אנשים שפגשתם לאחרונה, כדי לבנות מחדש מערכת חברתית עדינה חמה ותומכת.
23.8 - 22.9 זהו סוף שבוע מעניין, שבו אתם זקוקים להיות במרכז, עם בתחום המשפחה ואם בתחום החברתי. מיקומו של הירח במזל תאומים, עשוי לגרום לכם להיות דברנים מהרגיל, ואולי גם לפטפט על דברים שהשתיקה יפה להם.. זהו זמן להופעה מרשימה וחביבה, למסיבת ריקודים עד השעות הקטנות של הלילה, או אולי לשיחות אל תוך הלילה עד זריחתו של הבוקר. זהו זמן מצוין להפגין את היכולת התקשורתית שלכם, לדבר על מה שמציק לכם באמת, ולעשות רושם בל יימחה.
23.9 - 23.10 זהו סוף שבוע שבו אפשר להרחיב אופקים, ולתת לסקרנות שלכם להפעיל אתכם. הירח שוהה כעת במזל תאומים, ואתם עשויים להרגיש צורך להפעיל קצת יותר את החומר האפור, ולא רק את הלב. ואכן, כעת אפשר לצאת לאירוע בידורי המעלה חיוכים, להצגת תיאטרון מרשימה, או אולי לבלות בחדר ולקרוא ספר שאי אפשר להפסיק.. גם השיחות בסוף השבוע הזה עשויות להיות אינטלקטואליות יותר, ואתם עשויים להראות מבריקים, שנונים ודיפלומטים מתמיד.. נייס.
24.10 - 21.11 אתם עוברים תהליכים מעניינים בימים אלה, ואולי זה הזמן לשבת ולדבר על מה שעובר עליכם. מיקומה של ונוס בהילוך אחורי במזל , מביא איתו ללא ספק הבנות ותובנות חדשות בדבר הקשרים הקרובים שלכם, כמו גם כאלה הקשורים לתדמית האישית, ולמיקומכם בתחום החברתי. זהו זמן מצוין לחלוק את שעובר עליכם עם הסביבה הקרובה והרחוקה, ובעיקר עם פרטנרים ושותפים למערכות היחסים שלכם. זמן לפתוח דברים לעומק בכנות - ובאומץ.
22.11 - 21.12 התחום הזוגי והקשרים הקרובים, מודגשים כעת במיוחד. הירח שוהה בסוף השבוע הזה במזל תאומים, ומדגיש את הצורך שלכם במערכת זוגית חמה ותומכת, כמו גם בפרטנר שקולט אתכם לעומק ומבין מה עובר עליכם. זהו זמן מצוין להכיר פרטנר כזה, כמו גם לנסות ולהפוך את הפרטנר הנוכחי למבין ורגיש יותר. התחום הרגשי מודגש מתמיד, אך מצבי הרוח שלכם משתנים ולא יציבים. זהו זמן לנסות ולהגדיר מחדש את הציפיות שלכם מקשר קרוב - ולבדוק אותן.
22.12 - 20.1 הלחצים משתחררים בסוף השבוע הזה, ואפשר להתחיל לחזור לעצמכם. ואכן, זהו סוף השבוע הראשון ללא זווית הפעולה שבין שבתאי שליט המזל שלכם לכוכב מרס, זווית שלוותה אתכם בשבועות האחרונים והקשתה על חייכם. כעת אפשר סוף סוף לנוח, להירגע, ואולי גם לפנק את עצמכם קצת יותר. ובאמת, הירח במזל תאומים עשוי להביא אליכם הרבה מאוד פינוקים קטנים, הפתעות זעירות, חיבוקים מפתיעים, ושיחות טלפון בלתי צפויות. פתחו את הלב - והעולם יגיב..
21.1 - 18.2 התחום הרומנטי עשוי להיות מודגש בסוף השבוע הזה. שהותו של הירח במזל תאומים, מביאה איתה טאץ´ אינטליגנטי יותר, ואולי גם רגשי למדי. אתם זקוקים עכשיו יותר מכל לביטוי אישי ורגשי, עם מי שבאמת יכול לקלוט נכונה את הלב ה י המוזר שלכם. כי ה הוא מזל חברתי ואישי כאחד, והמינון הזה ממש חיוני כדי שהצד הרומנטי הזה יצא, ובצורה טובה. זה הזמן לעשות בעיקר את מה שאוהבים במיוחד, בלי להתפשר, ורק למצוא את הפרטנר הנכון לכך..
19.2 - 20.3 זהו סוף שבוע רגשי מאין כמוהו. נפטון שליט המזל שלכם יוצר זווית אקטיביות מאוד לכוכבים ונוס יופיטר ואפילו השמש שבמזל עקרב, ואתם עשויים להרגיש ריחוף מסוים, עם חוסר יכולת מוזר לגעת בקרקע. מצד אחד, זהו זמן נפלא לאהבה, לרגשות חמים ואידיאליסטים, ולהרבה חום ומגע. מצד שני, אתם עלולים בקלות לאבד את הצפון, ולהרגיש שאין לכם קרקע מתחת לרגלים. סרטים, מסיבות, מוסיקה מדהימה וחיוכים נפלאים - זה הזמן להתמסר לכל אלה, ו.. ליהנות.

anati31

New member
בוקר טוב גב´, התעוררת??../images/Emo9.gif

איך עבר עליך הלילה??????

anati31

New member
יש לה טלפון באוטו?או אוטו בטלפון?

תמסרי לה....... "את אהבתי!!!!!!"

anati31

New member
ביי לכולם, אהבתי את כולכם../images/Emo18.gif

מה זה ההורוסקופ הזה?????? יותר שחור משחור! תמסרו לציפי.... שאהבתי אותה!!! לליאתי.......... תודה על כל האתרים שהיא שולחת לי. למקסי...... תודה על חברות יפה! לג´ול.........תודה על זה שהכירה לי את הפורום הזה. למסעוד........... על זה שקרא לי"חתולה"! לפושפוש..........על החיבוק . לאתי.......... על זה שנתנה לי קצת שקט, נסעה לאילת!! ולכל חבריי האוהבים!!!!!

מה קרה? נשמה שלי ?

שמעי......תעשי הכל על מנת להוכיח ליאיר טרבלסי שהוא לא יודע להכין הורוסקופ.... אולי נארוז אותו ונשלח אותו לראות מחר בבוקר שקיעה במכתש רמון ? מה דעתך ?

anati31

New member
זה בלתי אפשרי!!!!!!!!

אתמול בערב... חפשתי אותו, אבל הוא היה בדיוק באמצע ארוחת הצהרים!

יא - רק עכשיו ראיתי מה כתוב לי

ואני הולכת ליישם ה-כ-ל.....מוזיקה, ריקודים, מסיבות, חיוכים, להנות.... רק דבר אחד יהיה חסר לי השבת - התותח !!

גד זה המוטו שלי בחיים....

לחיות היום כאילו אין מחר !!!! אם היית קצת יותר גדול מ- 17 שנותיך אולי הייתי מזמינה אותך להנות איתי...

למעלה