הוראות לחיים טובים ומלאים באושר

א ב ד ו ן

New member
../images/Emo41.gifהוראות לחיים טובים ומלאים באושר

*אכול הרבה אורז מלא. *הכנס לאהבה ולמטבח באופן מוחלט. *צעד הרבה ברגל ואל תבזבז זמן בשינה.
*דבר לאט,אך חשוב במהירות. *כאשר מישהו שואל אותה שאלה שאינך רוצה לענות,חייך ושאל:"מדוע אתה רוצה לדעת"?
*זכור כי לעיתים השתיקה,היא התשובה הטובה ביותר.
*למד בעל פה את השיר
האהוב עליך. *למד את כל החוקים ולאחר מכן,שבור כמה מהם. *חייך כאשר אתה עונה לטלפון
.מי שמצלצל יוכל "לשמוע" את החיוך בקולך. *ברך אדם מתעטש. *דאג לבלות זמן מסויים לבד עם עצמך. *קרא יותר ספרים
וראה פחות טלוויזיה
. *קרא בין השורות. *תאמין באלוהים וסמוך עליו,אך נעל היטב את הרכב שלך.
*אהיה עדין עם כדור הארץ שלנו.
*דאג לעניינים שלך. *לעולם אל תפריע למי שמחלק לך מחמאות.
*פעם בשנה,בקר במקום שעדיין לא היית בו. *אל תנסה להחזיר את העבר. *האמן באהבה ממבט ראשון.
*אהוב עמוק ובלהט.יתכן שתיפצע,אך זוהי הדרך היחידה לחיות את החיים באופן מושלם. *זכור שהאהבה הגדולה ביותר וההצלחות הגדולות ביותר טומנים בחובם גם סיכונים רבים. *זכור שהיחסים הטובים ביותר הם אלה בהם האהבה בין שני אנשים גדולה יותר מאשר הצורך של אחד בשני. *אווירה של אהבה בביתך
חשובה ביותר,.עשה הכל על מנת ליצור בית רגוע ומלא אהבה.
*התחתנו עם גבר
\אישה
איתם אתם אוהבים לשוחח.כאשר תזדקנו,כושר השיחה יהיה חשוב יותר מכל דבר אחר. *אל תסמכו על גבר
\אישה
שאינם סוגרים את העיניים כאשר אתם מתנשקים איתם. *אל תאמין לכל מה שאתה שומע,ואל תבזבז את כל מה שיש. *תן לבני אדם יותר מאשר מצפים ועשה זאת ברצון. *כאשר אתה אומר "אני מצטער",הסתכל לאדם בעיניים. *לעולם אל תלעג לחלומות של אחרים.
*אל תשפוט את האחרים בגלל קרובי המשפחה שלהם. *תתמודד עם חוסר הסכמה,הילחם בצורה הוגנת.אל תעליב. *כאשר אתה מתווכח עם אנשים הקרובים אליך.התרכז אך ורק במצב הנוכחי. *כאשר אתה שם לב שעשית טעות,נקוט בצעדים המתאימים על מנת לתקנה. *כאשר אתה מפסיד,אל תפסיד את הלקח. *חלוק את ידיעותיך.זוהי דרך לחיות לנצח. *זכור:כבוד לך עצמך,כבוד לאחרים ואחריות לגבי פעילותיך. *אל תרשה שחוסר הסכמה קטן יפגע בחברות גדולה. *קבל בזרועות פתוחות שינוי,אך אל תוותר על הערכים שלך. *אם אתה מרוויח הרבה כסף
,יעד חלק ממנו על מנת לעזור לאחרים ועשה זאת בעודך בחיים.נתינה - זהו הסיפוק הגדול ביותר שהאוצר יכול להעניק לך.
*זכור שלא להשיג מה שאתה רוצה הוא,לעיתים,מזל גדול. *שפוט את ההצלחה שלך לאור מה היה עליך לוותר על מנת להשיג אותו. *חייה חיים טובים ומכובדים.מאוחר יותר,כאשר תזדקן,ותזכור את העבר תראה איך תהנה מהם פעם נוספת.
אוהבת, שי

אני1989

New member
שי,

תודה. לפעמים אני מרגישה שאני עוד רגע מתפוצצת... אני קוראת פה הודעה אחת או שתיים שלך- והכל נראה יותר טוב. תודה שאת פה.

למעלה