הופעה הערב!

../images/Emo41.gif הופעה הערב! ../images/Emo41.gif

מי מגיע?
/
בהזדמנות זו, אני רוצה להגיד תודה להפקה של שילה, שנתנו לנו כרטיסים בהנחה להופעה.

chen1litvak

New member
../images/Emo45.gif

מי זה לנו? חח ואני רוצה להגיד תודה רבה לאוזן בר שנתנו לי כרטיס חינם

איך היה?

הייתי ברופוס ויינרייט, שהיה מהמם, אבל כל כך רציתי שילה! אין עדיין תאריכים נוספים, הא?

Orange Queen

New member
היה אדיר

הפלייליסט היה די רגיל להופעות.. חוץ מהרבה שירים חדשים שאף אחד לא הכיר, חוץ מדניאל סלומון :) היא לא שרה את תאספי אותי ואת הרגע- שחיכיתי להם כל כך !!!! אף פעם לא הייתי באוזן בר לפני כן והתאכזבתי מהמקום - קטן ממש!!!

chen1litvak

New member
היי אבל היה את על הגשר הצר, ואם כבר

על הגשר הצר העיר הגדולה רפח קיר יהיה בסדר לונדון כורש 11 לעורך התכנית גשום מצאת אישה שימו לב ורק שיר פרידה מה יהיה איתי מטומטמת איזה זהב אדם חופשי ------------- הדרן רק לנו יום אחד ------------- הדרן שני אל המחט

לדעתי לא היה את 'מה יהיה איתי'

אלא אם כן הצלחתי להתאייד מהמקום לכמה דקות, מה שכמדומני לא קרה, כי אפילו לשירותים לא הלכתי, וזה עוד שיר שחשבתי עליו לפני או במהלך ההופעה, ככה שלא חושב שהוא היה.

לא היה את השיר

אולי זה היה סיפור , זוכרת שחשבנו זכל הסיפורים מאולתרים ואז באחרונה בתמונה ראינו שזה כתוב בפלייליסט..

chen1litvak

New member
אוף פתחתי אפילו ת'לפטופ בשביל זה!

אז לא היה, אבל אני ממש זוכרת את זה S: וגם הוא כתוב בפלייליסט פעמיים, פעם אחת מחוק.. והפעם לא כתוב את קטעי הקישור על הפלייליסט ואת ממש נעל כל תחילת ההופעה ניסיתי להגיד לך לבוא לקדימה ואז תקועה שם מאחור.

אבל בכלל לא ראיתי אותך

באסה לי כי לא היה כיף לעמוד מאחורה כל ההופעה סתם כי לא ככה אני רגילה לצפות בשילה ועוד היו לי ציפיות גדולות מהמקום מהופעה אחרת שהייתי שם..

chen1litvak

New member
היית הולכת לבר

היה שם מסך שרואים ממש טוב (בעצם לא בטוח כי לא היה תאורה ממש בהופעה) והברמן ממש נחמד עם שאלות כמו 'את נוהגת חזרה?' בשביל לא לעשות לעצמו ריגשי על הגשה לקטינים

זה אחלה מקום סתם ככה

הייתי שם בהופעה של יוסי בבליקי והיה מעולה, כי זה באמת מקום שנותן אווירה אינטימית כמו שצריך, אבל לא כשזה מפוצץ באנשים שעומדים, ולא כשמאחורה שומעים את כל הדיבורים בבאר, ובכלל היה עודף קהל, בשבילי, אבל נו, כן ירבו וכאלה, בלה בלה.

yuvizz

New member
../images/Emo45.gif לא היה את מה יהיה איתי...

מאיפה הבאתם את זה ?
.

למעלה