הודעת המנהל:

../images/Emo41.gifהודעת המנהל:

1. לכל מי שגולש עדיין באתר חבר'ה - אנא מכם ציינו את הפורום החדש. 2. משימת השבוע: להשיג את שאר בתי המנון העיר... בהצלחה

oshri19

New member
הורה נצרת עילית

מילים: יעקב חסיד לחן: מנחם קול בין הרי הקפיצה ודבורה בין תבור ועיר הנוצרית עיר ואם חדשה פה נוצרה זו נצרת העילית, העברית! אותך - נבנה, כי בך נחייה, כי איתך כולנו פה כרתנו ברית נצרת עילית! מדרום לרגלינו פרוסים שדות העמק שלוגים בכפריו החרמון מצפון ורכסים אל חוף-ים בפאתי מערב. אותך... כאן, כאיריס אוה לו משכן, בנקיקי הסלעים מסביב, בין רוחות בו מקום לו איתן זה בייתנו החם, החביב! אותך...

Melvina

New member
אני צריכה להזכר בשירים

אני זוכרת שהיינו שרים אותו במקהלה ביסודי, פאדיחות. בין הרי הקפיצה ודבורה בין תבור והעיר הנוצרית עיר ואם כאן לנו נולדה זאת נצרת עילית העברית אותך, אותך נבנה כי בך כי בך נחיה כי כולנו יחד פה כרתנו ברית נצרת עילית. ... זה לא משהו בסגנון? (הזיכרון שלי פועל שעות נוספות, פעם אחרונה הייתי במקהלה לפני 6 שנים).

claudia2

New member
אמרי לי בבקשה, MELVINA../images/Emo141.gif

באיזה בית ספר יסודי למדת?

oshri19

New member
../images/Emo6.gif

אני זוכר שבגליל (ז"ל) גם לימדו אותנו את הבית הראשון והפזמון בכיתה א'. נוסטלגיה

Melvina

New member
לגמרי נוסטלגיה

היינו מופיעים עם זה בכל מיני כנסים של מקהלות

oshri19

New member
אתה צודק בהחלט

ה-גליל ולא גליל. ולגבי ההמנון, אני זוכר רק את השורה וחצי האלה: פה נשמח נשיר נגיל זהו בית סיפרינו "הגליל"! וזה באמת משהו שלא שמעתי המון זמן

L i A r t

New member
אההההה בית ספר "גליל"

יום נפלא הוא לילדי גליל שם נרקוד ונזמר, נגיל משפחה אחת כולנו בגליל זהו בית ספרנו הגליל הגינה תפיץ פה ריח פז אותה נאהב ונטפח עז משפחה אחת כולנו בגליל זהו בית ספרנו הגליל אם אני לא טועה כתבה את השיר הזה יעל אורן ז"ל שגם לימדה בבית ספר "גליל"

ח מ א ה

New member
היי לכם!

חדשה כאן ונצרתית. ותנו בבית ספר גולן לא לימדו את ההימנון של העיר, למעשה - כרגע גיליתי שקיים דבר כזה.

נראה לי שאני ה"קשישה" בחבורה...

למדתי בבי"ס "תבור" , בית הספר הראשון שנסגר בעיר ולאחר כמה שנים הוסב לבי"ס ארבל. וגם אנחנו גדלנו על ההמנון שדובר פה.

רוזיתה

New member
../images/Emo6.gifואני מראשוני בה"ס גולן

אני עוד זוכרת איך ישבנו 4 ילדים בכיתה בימיו הראשונים . מימי את לא לבד עוד זקנה הגיעה .!

עכשיו נרגעתי....

לא הבנתי למה אני לא מכיר את ההמנון של העיר, עכשיו אני מבין גם למה לא הכרתי אותו.

למעלה