הודעה לכל חברי הפורום, כנסו

Oyster Girl

New member
../images/Emo41.gif הודעה לכל חברי הפורום, כנסו ../images/Emo26.gif

כבר עבר חודש וקצת מאז שהפורום הזה הוקם, ועכשיו הגיע הזמן לשאול אתכם - מה הייתם רוצים שיהיה בו ועוד אין בו? גלריות, פינות, אירועים, צ'ופרים - כל דבר שעולה בדעתכם - תרגישו חופשי להגיב ואני אעשה מה שאני יכולה בשביל להכניס פה את כל מה שצריך וחסר לכם. הפורום הזה הוא שלכם אחרי הכל, אז אני באמת מצפה לתגובות שיעזרו לשפר את הנוכחות פה
שיהיה חג שמח

Chen Shesek

New member
לפי דעתי

חסרות כאן פינות. גלריות- למי שיש תמונות מהופעות או סתם תמונות כדאי להעלות. אבל אני חושבת שהפורום יתרומם עוד קצת למעלה עם פינות נוספות. ומשהו שרציתי להעיר עליו לגבי החוליה החלשה. הפינה הזאת כרגע היא הפינה היחידה הקבועה שקשורה בחמי. למה לשירשורי סוף השבוע יש המון תגובות ולזה הרבה פחות? אפילו לשירשור על ביט69 היו יותר תגובות! אז פינות זה טוב, וזה אחלה. אבל בלי שיתוף פעולה זה לא יעבוד בחיים! ולגבי יוזמה של עצמי אני מוכנה לחשוב על משהו ולהתחיל להפעיל

פינה!

פינת פירושירים יהיה דבר מעניין. לנסות להבין את המשמעות מאחורי המילים... אני בעד

אני בעד ../images/Emo45.gif

הצעתי את זה למיכל כבר
לדעתי זה יהיה ממש מעניין, לראות איך כל אחד פירש את השירים...

אז ככה..

שלב ראשון: כל אחד בוחר את ה15 שירים שהוא הכי אוהב של חמי (כולל איפה הילד מן הסתם). גם אם זה קצת מסובך והכל, תכתבו סתם 15 שירים כדי לא לדפוק את הרעיון... שלב שני: זה תלוי במספר המצביעים. בעיקרון צריך שייצא נגיד סביבות ה8-14 בתים של 4 שירים בכל בית. אז מה שעושים זה בוחרים כל שיר שיש לו יותר מ2 הצבעות בשלב הראשון. אם זה לא מספיק אז 3 וכו'. מסדרים את כל השירים בצורה אקראית לתוך בתים של 4. שלב שלישי ומרכזי: כל מספר ימים יהיה דו קרב בין 4 זוגות שירים (זאת אומרת כל השירים ב2 בתים). זה רעיונית כמו טורניר בכדורגל. דוגמא. בית א: 1 הברית שצריך לחדש 2 סאלי 3 רק בשביל לקבל חיבוק 4 מלנכוליה אהובתי בית ב: 1 גאולה 2 אימפריות נופלות לאט 3 נפלת חזק 4 רחל ראי את בנימין באותו שבוע יהיו 4 משחקים: בית א: הברית שצריך לחדש VS סאלי רק בשביל לקבל חיבוק VS מלנכוליה אהובתי בית ב: גאולה VS אימפריות נופלות לאט נפלת חזק VS רחל ראי את בנימין אז יש הצבעה על כל "משחק" (כאילו איזה שיר יותר טוב נגיד) והניקוד הוא כמו בכדורגל: ניצחון - 3 נקודות תיקו - נקודה הפסד - 0 נקודות ככה עושים עד שכל בית סיים סבב שכל קבוצה התמודדה עם כל קבוצה באותו בית. נגיד דוגמא שבבית א יהיו את כל המשחקים הבאים בסופו של דבר: הברית שצריך לחדש VS סאלי רק בשביל לקבל חיבוק VS מלנכוליה אהובתי הברית שצריך לחדש VS רק בשביל לקבל חיבוק הברית שצריך לחדש VS מלנכוליה אהובתי רק בשביל לקבל חיבוק VS סאלי סאלי VS מלנכוליה אהובתי וככה עוברים את כל הבתים. שלב רביעי: אחרי שסיימנו את כל הבתים (שיקח די הרבה זמן אל תדאגו) בוחרים את 2 המקומות הראשונים בכל בית ומרכיבים בתים חדשים. התהליך חוזר על עצמו עד שמגיעים ל16 שירים ואז זה שמינית גמר, רבע גמר, חצי גמר, גמר ו.. מנצח זהו..וואלה די השקעתי מה..

A t z a

New member
מסכימה עם חן../images/Emo80.gif

כל פינה יכולה להיות מוצלחת ומהנה מאוד, אבל רק אם יהיה שיתוף פעולה...כרגע נדמה שחלק מהאנשים פה מאוד אדישים לנסיון הזה להרים את הפורום... יש מלא רעיונות (כל מה שכתבתי לך ברשימה במסן), אבל יש לי הרגשה שלא יהיו תגובות אם אנשים לא יתאמצו...ובכלל,אפשר לחשוב. דקה להגיב,חתיכת מאמץ.

Lady In Blues

New member
רעיון לפעילות על חמי.

למה שלא נעלה כאן ראיונות שהיו איתו והמ... נדון בהם אח"כ? זה יעשיר את הפעילות בפורום (ואני בטוחה שככה אנשים ילמדו גם הרבה דברים על חמי שלא ידענו קודם
) גם הרעיון של דני נשמע טוב!

Oyster Girl

New member
כל הרעיונות שלכם טובים,

אני אחכה שיהיו עוד קצת ואז נסכם מה עושים בנוגע לזה
ובינתיים, עוד שאלה - אילו גלריות הייתם רוצים שיועלו הנה (הופעות, תמונות פרסום...)? כל מה שהייתם רוצים..

A t z a

New member
הופעות זה בטוח../images/Emo80.gif

ואממ נראלי שגם תמונות פרומו,אבל זה פחות הכרחי ובכלל,כמה שיותר -יותר טוב.

תתעלמו מההודעה הקודמת שלי, קראו את זו:

יש כבר גלרית תמונות באתר הרשמי שלו
אמנם היא לא מושקעת-המון תמונות חוזרות על עצמן, הגלריה לא מעודכנת, אבל לפחות זה משהו...

למעלה