הודעה חשובה !

../images/Emo41.gifהודעה חשובה !../images/Emo41.gif

מערכת האח הגדול וחברת קשת , החליטה לעונה הבאה של האח הגדול, להכניס את כל חברי הפורום המכובד הזה לתוך הבית הסגור. חברי הפורום יתכנסו למשך 100 ימים , ללא קשר לעולם החיצון.מבודדים מכל אמצעי תקשורת. ההחלטה היא כי אסור להביא תרופות מכל סוג שהן, כדי שההתנהגות תהיה טבעית לגמרי. מיותר לציין כי כל פעולה ותנועה בתוך הבית מצולמת 24 שעות במשך כל מאה הימים. מדי שבוע יודח \ תודח אחד המשתתפים עד שהאחרון יוכרז כמנצח. הפרס הגדול למנצח - מליון ש"ח והשתתפות בכנס למניעת התאבדויות .( במידה ולא יבצע זאת בעצמו אחרי שהיה כל כך ארוכה עם חברי הפורום) השתתפות חברי הפורום - חובה. בהצלחה !

smailie

New member
מוכר לי...

כל העניין הזה, שמכניסים אותי למקום סגור, מתעדים כל תנועה הכי קטנה שלי ובסוף עוד מסיקים מסקנות. מאיפה בדיוק הגעת אלינו?

סמיילי ../images/Emo13.gif

בוב הבנאי הוא אורח ותיק בפורום שלנו .. מפעם לפעם הוא מגיע לגיחה קצרה, משעשע אותנו וממשיך הלאה

smailie

New member
לי זה נשמע יותר כמו שינוי ניק של אחד המשתתפים

הקבועים כאן. לא יודע למה, אבל יש כאן שני אנשים לפחות, שתעלולים מהסוג הזה מתאימים להם. אפיק המקורי כבר השאיר לי מסר מרגיע, בעקבות התגובה הנזעמת שלי. עניתי לו שפשוט קמתי עצבני הבוקר וחיפשתי את הקורבן הראשון שירשרש בענפים (בחורה שיזמתי איתה קשר בעצמי ושניאותה להתקשר אליי בהתחלה, החליטה לנפנף אותי לפני יומיים, והיא עשתה זאת די בגסוּת. בנוסף, ב"ערוץ 10" החליטו לרדת מהסיפור שלי עם הצבא. כנראה שעכשיו אדבר עם "ידיעות אחרונות". נקווה שלפחות שם מבינים עניין). ומה יותר קל, מאשר להתנפל על מישהו שמחליט להתייחס לטוראט בהומור?

smailie

New member
טוב. אמנם לא בצורה גסה כמו מה שעשו ב"ערוץ 10"

בשנה האחרונה (אתם עוד זוכרים את זה, אגב?) ונראהלי שלפחות במקרה הזה ההומור בהחלט מקובל על חברי הפורום. פשוט סיטואציה שבה מגבילים אותי באיזה מקום, מסיקים מסקנות מכל תנועה הכי קטנה שלי ובסוף עוד מתפתחות אצלי בעקבות כך כל - מיני בעיות אחרות, מוכרת לי מהמציאוּת. יש דברים כאלה גם מחוץ למסך הגדול ואותי זה כבר לא יכול להצחיק. אבל, בכל אופן, ההשלכה מ"מפרץ האהבה" (או מ"האח הגדול"? לך תבדיל בין שתי תוכניות הזבל האלה. אני גם אף - פעם לא הצלחתי להבחין בין "סוף הדרך" ו"רצים לדירה" או בין "נולד לרקוד" ו"רוקדים עם כוכבים") הייתה בכל - זאת ניסיון משעשע.

בחיאת סמיילי .... ../images/Emo26.gif

כתבנו בעבר עיתונים פנימיים הומוריסטים פה בפורום שההומור בו הרבה הרבה יותר נמוך ממה שבוב רשם היום.. עזוב, רד מזה .. אל תכניס אותנו ואותך למקום שאף אחד לא רוצה להיות בו מבחינת הביקורת .. קח את זה בקלות ותמשיך הלאה .. מחר סוף השבוע ... אין לנו כוח לשרשור התרעמות והעלבויות.

האמת , כשקראתי את התגובה הראשונה שלך

חשבתי לתומי שיש לך חוש הומור שחור מפותח למדי...... לרגע לא העליתי על דעתי שזו היתה רצינות תהומית............

דהוז

New member
זהו, כדי שלא יכניסו אותי לחדר הזה והאח הגדול

יפקח עלי. בעצם בגלל האחיות של האח הגדול,,,, שלא ינבחו עלי פתאום או משהו....

בוב הבנאי.... כן כן כן

אני מציעה שתגיע למפגש הסתו בתלבושת בוב הבנאי ותשמח את הילדים. ובוב, עם יד על הלב, היית מסוגל לשהות במקום סגור למשך תקופה ארוכה מנותק מהעולם החיצון?

למעלה