הודעה חשובה לגולשי הפורום

AGENT SHESH

New member
../images/Emo41.gifהודעה חשובה לגולשי הפורום../images/Emo41.gif

לאחר דיונים עם הנהלת הפורומים הוחלט מהיום להקפיד על חוקי הפורום, ובפורום יהיו מהיום והלאה דיונים אך ורק על התקשורת, ולא על קונספירציות למיניהן, שכנועים פוליטיים גם הם ימצאו עצמם אי שם בארכיו ההודעות המחוקות, על אקטואליה אפשר לדבר בפורום אקטואליה. במהלך זה אני מקווה שניצור כאן קהילה קבועה בפורום, משהו שלא כל כך קיים כרגע.. אגב כך - הסקר הוחלף. אתם מוזמנים להשתתף בסקר החדש תחת השם "סקר" למעלה. חוקי הפורום השתנו, אתם מוזמנים לקרוא אותם. הודעות שעוברות על חוקי הפורום יימחקו ללא אזהרה.
 

pr3998

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

 
שאלת הבהרה?

אני מבין, שלא יתכן קריטריון "אובייקטיבי" לתאימות ההודעות או למחיקתן, בדיוק מתמטי, אבל, עם זאת, האם תוכלי להסביר לי, פחות או יותר, מדוע הוחלט שהודעתי, המתריעה על תכנים גזעניים בפירוש באתר YNET, וזאת - באמצעות COPY-PASTE בלבד, ללא מילה נוספת שלי, אינה מתאימה לנושא התקשורת, עד כדי מחיקה, בזמן שהודעות אלו 1. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=391&msgid=46347458 2. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=391&msgid=46345928 נמצאו ראויות ומתאימות לנושא התקשורת?
 

AGENT SHESH

New member
אז ככה:


א. אני בן, לא בת. ב. אכיפת החוקים מתחילה למעשה מהעמוד הזה והלאה, אני לא הולך להתחיל לעבור על דפים קודמים... זאת עבודת נמלים ושום מנהל לא יעשה כזה דבר. ג. אינני יודע על מה אתה מדבר, ייתכן כי שותפתי מחקה את הודעתך זו, או שהודעה זו נראתה לי כלא ראויה. אני לא יודע על איזו הודעה אתה מדבר... אתה זוכר אולי את הכותרת שלה?
 
תשובות.

א. אני בן, לא בת. -
זו פשוט היתה טעות הקלדה! רציתי לכתוב "האם תוכלו להסביר..." בלשון רבים, מעין פנייה להנהלה, לא אישית למנהל מסויים. ב. אכיפת החוקים מתחילה למעשה מהעמוד הזה והלאה, אני לא הולך להתחיל לעבור על דפים קודמים... זאת עבודת נמלים ושום מנהל לא יעשה כזה דבר. - היצגתי קישורים מהעמוד הזה (ברגע שליחת ההודעה). ג. אינני יודע על מה אתה מדבר, ייתכן כי שותפתי מחקה את הודעתך זו, או שהודעה זו נראתה לי כלא ראויה. אני לא יודע על איזו הודעה אתה מדבר... אתה זוכר אולי את הכותרת שלה? - עד כמה שאני זוכר: "האם הכל מותר?" או משהו כזה. פשוט היצגתי טקסט מאתר YNET, בו השתקפו מספר כותרות הודעות מפורום שלהם, עם תוכן גזעני מלוכלך. התפלאתי שהם מרשים דבר כזה.
 

AGENT SHESH

New member
אוקיי,


לגבי ב. - בזמן שעברתי על העמוד הראשון של הפורום לא נתקלתי בהודעות בעייתיות, ועל כן לא מחקתי. יכול להיות שאחרי המחיקה הן עלו לעמוד הראשון... ג. ככל הזכור לי הודעה זו לא נמחקה על ידי... אז קצת קשה לי לענות על זה.
 

gesus

New member
הגיע הזמן באמת

הפורום הזה ממזמן הפך לפורום אקטואליה.למרות שיש לציין את העובדה שהודעות "אקטואליות" רבות פשוט לא זוכות למענה ותגובה.
 
למעלה