הגיגים, שאלות ו-

milki01

New member
זה לא קשור למיסים שלנו. אלירז העלה את חדרה

על המפה, והוא מביא גאווה גדולה לעיר. המסיכות והשלטים הם ממש לא מכספי המיסים. אני יכולה לומר לך, שגם משפחתו של אלירז מממנת את השילוט.

moshavnikit

New member
מה צעקו לאלירז?

אפשר פירוט בבקשה? ואם היו עוד דבכרים חשובים ומעניינים בקשר אליו ולאלין שהיו אתמול אני אשמח אם תספרו לי, לא צפיתי אתמול בכלל..

laVita

New member
אלירזזזז אתה מלךךךך אלין אוהבים אותך

כולם היו בחוץ חוץ מאלירז וצעקו לאלין: אליןןןןןןןןן תשמרי על אלירזזזזזזז

nik name

New member
אלירז היה שם בהתחלה

התרגש נורא וניכנס לאח.. אח"כ אלין יצאה וצעקו לה"אוהבים אותך" "אלין תשמרי על אלירז" והיא ספרה לאלירז..

moshavnikit

New member
בטח שניהם היו מובכים כמו איזה טמבלים

ובמקרה הכי טוב נתנו כיף

moshavnikit

New member
../images/Emo51.gif

ראיתי הכל.. לא ידעתי שאת מחדרה
הייתי שם היום במס הכנסה

N o a m V

New member
בקצרה :

- היתה ישיבת תקציב, פותנה הזמינה הרבה מצרכים . - כשאלירז ביקש דברים קטנים כמו מיונז להכנה מהירה של אוכל היא ניפנפה אותו, נוצר וויכוח ביניהם. - אלירז ואלין מדברים בחדר על מה שהיה, לטענת אלירז עד שהוא מבקש משהו פותנה וגואל מדפדפים אותו. - אלין מצדיקה את אלירז ותומכת בו, ואף מעלה את הצעקות ששמעו "תיזהרו מגואל" . - בסביבות 12 בלילה צועקים לאלירז ואלין שאוהבים אותם. זה נימשך אולי חצי שעה כשברקע האח הגדול שם שירים. - ברבע לשתיים אלירז, אלין ואיילה יושבים בחוץ כשלפתע שומעים שוב "אלירז ואלין אוהבים אתכם" . אם אני לא טועה צעקו לאיילה, "איילה לכי הביתה".

nik name

New member
הם גילו את הפרצוף האמיתי של גואל ופוטנה..

והיו להם שיחות מעניינות בקשר לזה.. וכשצעקו להם,איילה ל שנייה התלוננה ,"אבל עוד שומעים אותם" "כואב לי הראש" ,עד שהאח הכניס אותם לתוך הבית...

laVita

New member
../images/Emo41.gifלמנהלים../images/Emo41.gif

תוכלו לפתוח שרשורים לעיתים יותר תכופות? ברגע שיסגר שרשור לפתוח אחד חדש? במיוחד ביום של שידור פרק.. זה יהיה לנו יותר נוח... תודה רבה!

קאראט

New member
laVita יש לך אפשרות להעלות את הריב בין אלירז

לפותנה ועם גואל? איך זה שהם מדברים עכשיו כאילו כלום לא קרה? תודה לך על העדכונים

למעלה