הגיגים, דעות, שאלות ו

lori3

New member
תראו את ארז כמה הוא חולה, יושב בראש

השולחן חחחחחחחחחח. "ראש הבית".

אף אחד פה לא ידע מי החדשים.עד הרגע שהם יכנסו

לבית האח הגדול.וכל אלה שאומרים לך שיודעים אני אומר כאן ועכשיו זה שקר.הכל נשמר בסוד עד השנייה האחרונה. וחלק מאותם דיירים שבטוחים בכניסה שלהם עלולים להיות מופתעים לרעה.כי רק ביום רביעי בלילה מי שאמור להכנס ידע סופית.יש לא מעט אנשים שחתומים על חוזים.וההפקה תנפה כמה,וכמה עד שתגיע לאלה שבאמת מתאימים לה. ובחמישי במהלך היום הם יתמקמו בבית מלון וינוטרלו מהעולם החיצון. ולמי ששואל מאיפה אני יודע את כל הפרטים.אז אני פשוט יודע.וכבר הספקתם להבין מי אני.

lotaria

Well-known member
הבנו שאתה מקורב להפקה.הבנו שאתה חבר של

סער. אבל עדיין לא יודעים מי אתה:))

אני סתם מישהו כזה לא מעניין.אבל כל מה שאומר

ואמרתי נכון אמת לאמיתה,ומדוייק. וזה יצא ככה צירוף מקרים מטורף שבער חבר טוב שלי.ואני מקורב לקופרמן הפקות.והם כמובן לא יודעים ולא ידעו שסער חברי הטוב.בואי נאמר שיש פה לא מעט אנשים שיודעים מי,ומה אני.

מקווה מאוד שלא ישחקו לאיילה וסער ברגשות

כי זה חוסר טאקט, באם מישהי תתחיל עם סער ובאם מישהו יתחיל עם איילה, זה פשוט משפיל לפני כל האומה... אני לא מצטטת בזה, בכל אופן סומכת על קופרמן שלא יסחף

leasch

New member
"בוקרה פי'אל מישמיש"

בוקרה זה מחר. בוקרה פיא'ל מישמיש הכוונה חלומות באספמיה, לא משהו שיתגשם. מאקו תעלה את הקטעים שבהם בני הבית בוחרים להדחה אמש (כך נאמר כאן) זה ב-ו-ק-ר-ה או בוקרה פיא'ל מישמיש מה אתם חושבים ? לנצח לא נדע מי הדיח את מי ?

leasch

New member
תודה ונילה אחת שהפנית אותי למקום הנכון.

לא היו הרבה הפתעות. מעציב אותי שיוסף (למעט שרה) חושב על כולם חיובית, וכל כך מתלבט מיהו השני שידיח..... בעיני נשמה טובה. חבל שכולם התלבשו עליו ככה. ולא, אני לא חושבת שהוא טלית שכולה תכלת, אבל היחס שלהם מכעיס אותי.

../images/Emo45.gif מסכימה לגבי יוסף. הבחור מונע מאהבה ולא

משנאה, בניגוד לרוב הדיירים.

אלין ואלירז לגמר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הכי שפויים והכי מקסימים שיש !!!! תצביעו לאלין !!!! להצביע לאלין !!!!

פילוס10

New member
סוף סוף מישהו חכם

אני קוראת פה את התגובות בפורום ולא ברור לי מה אנשים רוצים. אלין בחורה בת 19, מקסימה אין בה רוע, יודעת לעמוד של שלה, לא מתמזמזת עם גברים שאומרים לה לא. בקיצור - סוכריה. אלירז - ה ג ב ר בהתגלמותו. גם רגיש גם חכם וגם מצחיק. להשאיר את שניהם, אין מישהו שמגיע לו יותר מלהם

המדאוס

New member
בחורה ששותקת ומצחקקת אחרי שאומרים לה

שהיא צתלבשת כמו זנזונת ועוד אומרים לה שהיא מתלבשת כמו בבורבסה ושותקת וצוחקת--לא מגיע לה סמסו ליוסף 2222222222222222222222

למעלה