הגיגים, דעות, שאלות ו

כל עוד לא ראית שכך יתנהג אחרי התכנית

על סמך מה אתה קובע את זה? אין אנשים שהם באמת מתחברים? גם אם זה בתכנית טלוויזיה?

Daria83

New member
את מי הוא השאיר בצד? הוא כל הזמן עם אלין, גם

עכשיו, לה הוא מגלה הכל, איתה הוא עושה את השיחות הכי מדהימות. מה יש לך? ודרך אגב, אלירז האחרון שמשאיר חברים בצד - הוא ספג את כל האש שבאה לגואל, על עצמו - כי הוא חבר! זה שאתה מתעלם מזה וכותב שטויות אחרות- זה שטויות.

SG12

New member
אלירז יודע בדיוק מי זאת אלין ומי הש

השתיים האחרים. אני חושבת שפשוט אלירז מעדיף להעביר את השבועיים בסבבה איתם ולא יותר מזה.. והיחידה שבאמת חשובה לו זאת אלין. חבל שאלין יוצאת מופסדת והיא בסוף זאת שנישארת בצד...

bmtl2004

New member
כשהוא רוצה להעביר שבועיים בסבבה אז הוא מלך

וכשאיילה רוצה להעביר שבועיים בסבבה היא צבועה!! מתאים לו, דואג להראות טוב! ואם יצטרך ימכור את אלין הוא יודע שהיא המתחרה הכי חזקה שלו למיליון!!

סוליקו13

New member
הגיגים, דעות ושאלות

היי להנהלת הפורום ולגולשים כל פעם שאני נכנסת לפורום וקוראת את סגנון הכתיבה כאן, את כינויי הגנאי למשתתפים בתוכנית. את המילים הבוטות שמשתמשים הגולשים בתגובות אחד לשני. אני שואלת את עצמי, מה תפקידם של מנהלי הפורום. האם אין זה מתפקידם להעיר על כך. או למחוק הודעות שמשתמשות בכינויים מעליבים. האם אין זה באחריות הכותבים בפורום להיות קצת יותר נעימים ואולי גם יותר מעניינים. אני נוהגת לגלוש בעוד הרבה פורומים ולא רק בתפוז ונהנית מאוד מהאינטרקציה והתגובות. וכאן, כל פעם לפני שאני נכנסת אני חושבת פעמיים אם לעשות זאת. כל פעם אני מתאכזבת מחדש ויוצאת עם טעם רע. אני ממשיכה מידי פעם להיכנס בתקווה שמשהו ישתנה. אבל זה ממש לא קורה. ואין לכך שום קשר במי משתתפי התוכנית אני תומכת. לצערי לא מחדשים פה דבר, הכל חוזר על עצמו כבר 3 חודשים . חבל אני חושבת שלא היה מזיק לכל אחד מאיתנו, להיות יותר מנומס יותר נחמד יתר מתחשב ברגשות. ולא להפיץ כל כך הרבה ערס , כעס ושנאה לאנשים שבסך הכל בחרו להשתתף בתוכנית ריאלטי ולבדר אותנו הצופים. מאחלת יום נפלא לכולכם סוליקו

נריה בת1

New member
שאלה על אלין וגואל והגיג על ארז

בקשר לאלין -היא הרבה זמן חשב כך כלפי גואל. ואני תוהה -כל פעם שהיא התחבקה איתו והתלטפו ביחד וכל זה -תמיד לא אהבתי את המגע בינהם אבל חשבתי שאלין באמצת מאמינה שגואל הוא טוב אליהם ואוהב ואמיתי. אבל אם תמיד היא הרגישה שהוא לא אמיתי -איך את מתחבקת איתו ככה? לא יודעת, זה מוזר לי. מילא להיות חבר שלו כמו שאלירז היה איתו -צחק, דיבר כאלה. אבל איך ההתחבקות והליטוף הזה של אליןוההצהרות שלה כמה פעמים שהיא אוהבת אותו... זה מוזר. לא? הגיג על ארז- הרבה פעמים כשארז מדבר עם מישהו אני מנסה לחוות טיפה את החוויה שלו ולהתמקד בשפתיים של זה שהוא מדבר איתו. וואי זה קשה! איך אפשר להבין מה אנשים אומרים רק לפי השפתיים?! תנסו תראו. זה מדהים.

תומס277

New member
מישהו אולי יכול לעדכן מה קרה

ביומיים האחרונים. עברתי דירה והייתי קצת מנותק

lior1819

New member
תראו מה אחות של איילה (../images/Emo191.gif) רשמה למישהו

בפייסבוק: בכיף :) התחילו לרדוף גם אותי ולא ברור לי למה. תראה מה לינוי כתבה לי באינבוקס: לינוי לוי February 17 at 12:56am Report אפרת/אלעד/בז/Jj אנלא יודעת כבר איך לקרוא לך עליתי עלייך .. ישלך אותו אייפי כמו לכולם Jj Sailz February 17 at 1:31am אמממ אוקיי, אם את אומרת. אני לא יודעת איזה איי פי יש לי, כי אני לא ממש מבינה בזה. אבל סבבה, אולי יש לי פיצול אישיות ואני לא מודעת לזה. לינוי לוי February 17 at 2:04am Report די כבר בן זונה חושב אני מטומטמת יאלללה . תתחילי למחוק ת'פייסבוק שלך לפני שאני מביאה הוכחות לכולם , שאתה זה בז , אפרת , אלעעד וכל השאר Jj Sailz February 17 at 2:32am למה הפייסבוק שלי מפריע לך כ"כ? אני בכלל לא פונה אליך אני לא בז ולא אפרת. ואני לא יודעת בכלל מי זה אלעד. את מוזמנת להביא הוכחות. אני פשוט לא מבינה על מה את מדברת. לילה טוב שיהיה לך לפני 16 דקות ‎Jj Sailz‎ לינוי לוי February 17 at 12:13pm Report יוו חתיכת חסר חיים אתה חושב שאני מטומטמת ? Jj זה עוד משתמש 1 מתוך 100 שפתחת , אתה צריך טיפול דחוף חולה בראש ה
(אחות של איילה) הזאת.

laVita

New member
../images/Emo202.gifהקטעים מהלילה המדהים אתמול

למי שפספס הנה זה שוב כל הסרטונים נמצאים פה: למי שפספס שווה להכנס ולצפות(בשבילכם לא בשבילי) http://www.dailymotion.com/drdl

wizman76

New member
../images/Emo35.gif../images/Emo35.gifיש את הסרטון של הויכוח בין אלירז לפותנה

Daria83

New member
הנה פותנה מקבלת ייעוץ מסער ואיילה - זה בן אדם

צבוע! ללכת לדבר עם סער ואיילה על אלירז - שהיא טוענת שהיא אוהבת אותו כמו ילד שלה, כשהיא יודעת שסער ואילה לא סובלים אותו.... שתלך כבר הביתה, פותנה.

אלירז מתעורר לעוד בוקר של התפכחות

השיחה עכשיו עם אלין מבהירה שגואל די מחוק אצלו

למעלה