הגיגים, דעות, שאלות ו

Tapudy

New member
../images/Emo41.gif הגיגים, דעות, שאלות ו../images/Emo32.gif ../images/Emo42.gif ../images/Emo41.gif

הגיגים לבוקר - הכל לכאן!

ידעתיייי (כנסו רגע)

לפי השיחה של פותנה ואלירז עכשיו ידעתי שמה שהרגיז את פארוק שאתמול לא ליטפו לו את האגו, מגעילללללל, כל הזמן סער ואיילה בפה שלו.

זהר77

New member
ORIANESTER יקירה, אל תתייחסי לנואשים,

הם במצוקה אמיתית. תארי לך שהם נציגי המבוזים והעלובים ביותר במדינה: סער ואיילה. תשמחי שאת לא במקומם, ולא צריכה לצאת את הבזיון הזה שצמוד אליהם כל החיים: סער ואיילה - החולדות בדמות אדם.

זהר77

New member
לצאת- צ"ל לשאת

ועימכם הקוראים הסליחה על בזיונות הכתיבה שלי

טוטיקית

New member
לכל הספקולנטים - השתגעתם? ההדחות לא ישתנו

עקב הריב. אלירז, אלין, פותנה וגואל הם משפחה. כמו במשפחה יש ריבים ויש כעסים. אבל לשים להדחה זו בגידה, זה להרגיש ששיניתי את דעתי ב180 מעלות על בנאדם , שהוא הפוך ממה שחשבתי, שכמו שאהבתי אותו כך אני שונאת אותו וכיו"ב. אין שום סיכוי שבעולם שפותנה וגואל מרגישים ככה כלפי אלירז או אלין. תראו שצדקתי הערב! חוץ מזה שכל בר דעת יודע שלהתהפך בצורה כזו על החברים שלך תוך שימוש בריב דבילי, זה לנגן את הרקוויאם לעצמך. פותנה לא טיפשה וגואל גאון. סער ואיילה לא ישתמשו בריב בהדחות כי הם מבינים שלא כדאי להם לעמוד להדחה מול אלירז בשלב כה קריטי. את פותנה הם לא יעמידו,אז נשאר את גואל ואלין. להלן ההדחות הערב: אלירז - איילה, סער אלין- איילה, סער (לדעתי תוותר על רגשותיה לארז כי יודעת שהענו לשלב קריטי) סער- גואל, אלין איילה- גואל, אלין פותנה-ארז, איילה ארז-גואל, אלין גואל- סער, איילה - גם הוא לא יתעסק בעניני פגיעה מארז עכשיו, דחוף לו יותר להעלות את סער למוקד סופסוף. גואל חכם ויודע לעשות חשבון בראש, ההדחה האחרונה נתנה לו אומדן כוח על ארז , היחידי שאין אומדן כוח לגביו הוא סער שמזמן לא היה על הגריל. בקיצור- מועמדים הערב - איילה, סער, גואל ואלין. אם אוהדי אלירז יבחרו שלא להתגייס שוב למען גואל הוא כנראה יודח. חבל! מגיע לגואל להיות בגמר . אבל ייתכן שבכל זאת נציל אותו שוב (הם כבר ליבנו את העניינים ביניהם) ותחשבו כמה הבית יהיה משעמם בלי השיחות של אלירז, גואל ואלין.

ההדחה

לדעתי בנגוד לדעת אחרים, אני חושבת שסער ואיילה יעמידו להדחה את אלירז ולא את גואל. הזדמנות פז להדיח את איילה או את סער אם הם יועמדו להדחה. נמאס לראות אותם כבר.

24שעות1

New member
כמעריצה של גואל קחי בחשבון שאלירז ואלין יעמיד

יעמידו אותו בשבוע הבא. שניהם מרו שגילו את פרצופו האמיתי ואיך סער וגואל ראו את זה מזמן. כן הם ימשיכו להתחבר לגואל ופותנה , אבל מסיבה ברורה - ששמם לא יעלה להדחה

D h a l i a

New member
אהבתי את הניתוח שלך

בעיקר את המשפט: "חוץ מזה שכל בר דעת יודע שלהתהפך בצורה כזו על החברים שלך תוך שימוש בריב דבילי, זה לנגן את הרקוויאם לעצמך". הערה קטנה: קשה לי לתאר את פותנה מעמידה להדחה את איילה... וגם לא נראה לי שסער ואיילה יעלו את גואל. הוא כל כך התאמץ להתחבב עליהם... אלירז מבחינתם הגיוני יותר... נחיה ונראה.

זהר77

New member
תודה שימי551../images/Emo140.gif../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif את../images/Emo189.gif

shimi551

New member
אוף זהר...

אני ממש מקווה שהכל יהיה בסדר... עם אלירזי שלנו...גם לו מגיע להישבר לפעמים...מקווה שהוא יזכה ולא אלין (למרות שאני מאוד אוהבת אותה)

למעלה