הגיגים, דעות, שאלות ו

reiter5

New member
עוברת אורח העיקר כולם אומרים אלירז רכלן פשוט

קסם קסם של בחור עם יושרה פנימית חוכמה ותובנות מדהימות כל הכבוד לו

תותי 40

New member
אלירז הוא גבר שבגברים ומי שלא רואה את זה הוא

פשוט עיוור לחלטין. אין על אלירז - המלך הבלתי מעורער של התוכנית הזאת.

../images/Emo45.gif מסכימה איתכן רייטר ותותי

במשחק הזה אנשים מזייפים הרבה ומעמידים פנים, נכון שבחברה לעתים צריך להחליק דברים ולזרום, אך יש הבדל בין לזרום לבין לזחול כמו נחש..... אלירז אומר להם את האמת, הגיע הזמן באמת, אני שמחה שנפקחו לו העיניים, עובדה שהוקל לו לאחר שהוציא את כל מה שהוא מרגיש וחושב... כל אחד והאופי שלו, ולכן אנחנו אוהבים אותו, כי האופי שלו מדהים. גם אלין מקסימה, ילדה נפלאה שמתנהגת כפי שהיא מרגישה, ולא משנה מה. בהצלחה להם

bmtl2004

New member
רק שזה פוגע בו! כשפוגעים בחברים שלו הוא אומר

להם לדפדף!!!

אגב רכילות....../images/Emo244.gif../images/Emo239.gif../images/Emo206.gif

כשאלירז ואלין "מרכלים" - אנו שומעים אותם משתפים האחד את השני בטוהר ליבם - הם מדברים בהגיון ובחוכמה ועם המון תובנות, הארות, צמיחה, שינוי, יושר, טוב לב, מודעות עצמית, אנרגיות חיוביות, ועוד... מהשיחות שלהם אנו רק לומדים, צוחקים, מחייכים, מתפעלים, מתרגשים, בוכים, מפנימים ואוהבים... כשפוטנה וגואל "מרכלים" - אנו שומעים המון אגו, התנשאות, גאווה, התקרבנות, ליקוקים סצנות ופליפים... מהשיחות שלהם אנו מרגישים - אוףףףףףףף נו די כבר............... כשסער ואיילה "מרכלים" - אנו שומעים אותם מקנאים, מחרחרים, משעממים, רדודים, אלימים, קוראי תיגר, משקרים, מסלפים, מעוותים, מרמים, מתכננים, מתנשאים, רברבנים, נרקסיסיטים, נחמדות מעושה, זיוף, ועוד... מהשיחות שלהם אנו מרגישים צמרמורת, תיעוב, קבס, זעזעוע, זיהום אנרגטי ... אז עכשיו תחליטו מי עשה לנו יותר מכולם נעימים באוזן ובעיין בעונה זו .... והם כמובן : אלירז ואלין המדהימיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם !!!

מתי מי

New member
הנה הנחש הצבוע, מה אמר עליה אתמול

ומה אומר היום, קר להחזיר אותה לשליטה שלו, שיראו כמה הוא בן אדם טוב, אויש מסכן הפארוק, ממש מיסכן

אלירז מתגלה בשיא עליבותו בשיחה עם פותנה

ברברן קנאי חרחרן עוסק בשטויות בעל רגשי נחיתות מנסה להשתלט ולהכתיב מהלכים של אחרים התנהגות מכוערת ומגמתית

הוא עושה מניפולציות רגשיות בלי הרף

מנסה בכל כוחו לשמור את "הקבוצה" המתפרקת שלו ולא מבין שהיא כבר לא רלוונטית

הוא מתלונן על כך שאיילה לא מתפרצת על אף אחד..

הכל נובע מקנאה הוא פשוט אכול מקנאה על יכולת האיפוק הנדירה שלה......

miracle8dl

New member
התכוונת יכולת הצביעות המדהימה שלה

מה יהיה איתך,כל הזמן מתבלבלת

אורר10

New member
אלירז חשף את ערוותה של פותנה. כל מילה שאמר

לה וכל מבט שלו היה בול האדם הזה גדול אינטליגנציה ריגשית כמו שלו עוד לא נראתה על המסך

דינה128

New member
היכולת המדהימה הזו של אלירז היא שחיברה אותי

מודה בתחילת השנה סער היה הפייבוריט שלי. את אלירז גיליתי לאט לאט כשגיליתי את היכולת המופלאה שלו לקרוא אנשים, לקרוא מצבים. אני מודה כל יום מחדש על שעיני נפקחו בזמן ובחרתי את הבחירה הנכונה... לתמוך באלירז.

למעלה