הגיגים, דעות, שאלות ו

LIMORMON7

New member
חברים אתמול בערב צעקתי לאלירז עם מגבר

נסענו 2 רכבים עם מגבר ומיקרופון ענק ואחרי חצי שעה הגיעו עוד 30 איש עם מגפון אבל המגבר היה כל כך חזק ששמעו כאילו אנחנו בפנים ביום שבת אנחנו נוסעים שוב עם המגבר . צעקנו לאלין שתשמור על אלירז צעקנו לאלירז שאנחנו מתים עליו והוא מלך ולאיילה הבייתה מעניין כל האנשים שהגיעו לשם ואלה שגרים שם אמרו לנו רק אלירז והייתה מישהי שם שאמרה שהיא מכירה מישהו מההפקה ושפותנה הצביעה לאלירז הכלבה.

zinzun

New member
limormon כל הכבוד! התרגשנו אתמול מאוד!../images/Emo23.gif

הייתם מדהימים. שמענו אתכם דרך המסך. והיה מקסים לראות את אלין ואלירז מחייכים!!!! תמשיכו לצעוק איילה הזבל וסער הבייתה. זה הכי טוב לצעוק!!!!! כל הכבוד. אין עליכם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

זהר77

New member
לימור תודה! את ענקית! תמשיכי! לעודד את אלירז!

ולעשות ת'מוות לכלבה הניבזית , האנטי אנושית ביותר שניתקלתי בה - איילה. לצרוח איילה השקרנית והמרשעת הביתה!!!!!!!!!!!

ima2

New member
הנכד של בעל המכולת היה באח הגדול

סתם נכנסתי למכולת והוא אמר שהנכד שלו יהיה היום בטלויזיה שאלתי למה אמר האח הגדול שאלתי את מי אהבו הילדים אמר אלירז

Jason2

New member
לא ממש

זה נגמר לפני שלושה שבועות. ברגע שהיתה הסולחה גואל ופותנה התחילו לזחול לסער ואיילה, כבר אז סימנו אותם.

דינה128

New member
אל תדבר בהכללות. אני תומכת גאה באלירז

ומעולם לא חשבתי שפותנה וגואל חברים נאמנים לו. נכון, סימסתי לגואל כשעמד מול שרה, יותר משנאת המן מאשר מאהבת מרדכי אבל מעולם לא תמצא הודעה שלי בעד פותנה או גואל. לעולם לא אשכח לפותנה את הימים שנתנה לסער ואיילה לטחון את אלירז ולא אמרה מילה לזכותו וכשאלירז אמר לה "אני יודע שהם מרכלים עלי" היא הגיבה בתמהון "נראה לי שאני אתן למישהו לדבר עליך לידי?". לא אשכח לפותנה את הלחישה שבוע שעבר לגואל "נראה לי שאלריז לא יגיע לגמר". תתפלא , אבל אני מעדיפה בגמר את סער ואיילה ביחד ולא רק אחד מהם החמישיה שלי : אלירז, אלין, סער, איילה וממש לא משנה לי מי החמישי.

רןרן4

New member
מה שלא ברור לך.. זה החיים עצמם. כמו

בחיים עצמם, מי שטוב לך, אתה טוב לו. ברגע שהוא משנה כיוון ומתנהג בצורה לא מתאימה, בחיים האמיתיים אתה יכול לבחור אחת משתיים: לדבר איתו על זה ולסלוח או להיעלם לו. בבית עד כה גואל, אלירז, פותנה ואלין הסתדרו בינהם ולכן הכל טוב ויפה. וברגע שמשהו לא הסתדר פתרו את הבעיה או החליקו אותה. לאנשים תמיד נופלים אסימונים-השאלה מה אתה בוחר לעשות עם זה. כבדהו וחשדהו זה תמיד טוב במשחק שכזה. אתמול ראו שאלין ואלירז הם ביחד לא משנה מה. עדיין במכלול הדיירים שהיה בבית, אז כן, כדי לשמור על אלירז ואלין היה צריך לשמור גם על אחרים וזה לא משנה בכלל את הדעות הראשוניות. הרי איך תסבירו את זה שאיילה וסער "הזוג המהולל" שרבים תומכים בהם הם ביחד? היא "שומרת" עליו והוא "שומר" עליה. הרי הם הכי צבועים מכולם מילא אלין ואלירז מדברים על גואל ופותנה, אבל זה דברים שנאמרו להם כבר בפנים. עד היום סער ואיילה לא גילו אחד לשניה מה סער ליכלך על איילה מאחורי הגב (סער אמר לאיילה שגואל ואלירז חיממו אותו עליה ולא סיפר שבפועל זה הוא שחימם אותם עליה). איילה לא סיפרה לו איך "ירדה" עליו כל הזמן אצל פותנה ושרה וכל אחד אפשרי. זה החיים..

מי רשם את ארבעתם? אוהבים רק את אלירז ואלין

כל ההצבעות האחרות לקבוצה היו כדי שיעופו כמה שיותר מהקבוצה של סער, ועובדה שזה הצליח. מי נשאר לו? רק איילה הבהמה. אמן שיעופו כבר שניהם ויהנו מ"שלל המעריצים" שלהם, שלא ממש קיים מחוץ לפורום. ארז בקבוצה משל עצמו.

עפריטה

New member
אני תמהה בקול רם ! ואתה?

תגידו לא נראה לכם מוזר ,שאתמול בבליל הצעקות לאלירז ואלין לא צעקו כלום בגנות גואל את פותנה ? זה כל כך מחזק את הטענה שלי מתחילת העונה ,"שאוהדי אלירז " הם בעצם גיס חמישי ,שמריץ את היריבים האמיתיים שלהם ,עסוקים בלצעוק איילה הביתה , נו ו.............. גילו את אמריקה !! מי שמחליש , מגמד , ומשתלט השתלטות רבתי זה גואל את פותנה ,וזה יהיה העקב אכילס הכי כואב ומתעתע ,(גואל דבר ראשון בדק בבדיקת בוקר עם אלין ,אם זה מה שנאמר) עלוב ,עלובבבבבב ושקוף שקוףףףףףףףףףף אני מצפה מאוהדים אמיתיים שיספרו את מה שאנחנו רואים ולא בזמן קריטי שכזה שאלירז מתכוון להתכופף שוב לפוטנה המניפולטיבית ולגואל העולב בכל פעם אני נדהמת מחדש ,ממידת העלפון חושים של אנשים שמטריחים את עצמם עד 2 לפנות בוקר לצעוק צעקות חוזרות ונישנות ,חוץ ממה שצריך באמת .............. עד מתי יעלוזו רשעים ,עד מתי !!

רןרן4

New member
גברת, יש לך חיים דבש. אם כל החיים לא היה אף

חבר/חברה שבגדה בך כשהיית איתה, יש לך חיים נפלאים. במשחק עצמו זה לא קשור בכלל. כל עוד אחד שומר על השני הכל טוב ויפה וצריך לשמור על כולם. כי גואל ופותנה שמרו על אלין ואלירז. אם משהו משתנה בהתנהגות שאר הדיירים, אז דברים משתנים. החיים לא קבועים. יש שינויים.. יש התפתחויות. אם החיים שלך הם קבועים ורגילים ואין עליות ומורדות, אז את משהו מיוחד מאוד.

רןרן4

New member
כנסי ותקראי..

בחיים עצמם, מי שטוב לך, אתה טוב לו. ברגע שהוא משנה כיוון ומתנהג בצורה לא מתאימה, בחיים האמיתיים אתה יכול לבחור אחת משתיים: לדבר איתו על זה ולסלוח או להיעלם לו. בבית עד כה גואל, אלירז, פותנה ואלין הסתדרו בינהם ולכן הכל טוב ויפה. וברגע שמשהו לא הסתדר פתרו את הבעיה או החליקו אותה. לאנשים תמיד נופלים אסימונים-השאלה מה אתה בוחר לעשות עם זה. כבדהו וחשדהו זה תמיד טוב במשחק שכזה. אתמול ראו שאלין ואלירז הם ביחד לא משנה מה. עדיין במכלול הדיירים שהיה בבית, אז כן, כדי לשמור על אלירז ואלין היה צריך לשמור גם על אחרים וזה לא משנה בכלל את הדעות הראשוניות. הרי איך תסבירו את זה שאיילה וסער "הזוג המהולל" שרבים תומכים בהם הם ביחד? היא "שומרת" עליו והוא "שומר" עליה. הרי הם הכי צבועים מכולם מילא אלין ואלירז מדברים על גואל ופותנה, אבל זה דברים שנאמרו להם כבר בפנים. עד היום סער ואיילה לא גילו אחד לשניה מה סער ליכלך על איילה מאחורי הגב (סער אמר לאיילה שגואל ואלירז חיממו אותו עליה ולא סיפר שבפועל זה הוא שחימם אותם עליה). איילה לא סיפרה לו איך "ירדה" עליו כל הזמן אצל פותנה ושרה וכל אחד אפשרי. זה החיים.. לגבי הצעקות.. ברור שאם ההפקה עורכת את התוכניות והופכת את כל מה שקרה, יש כאלה שרוצים להראות למי שהם מעריצים שאוהבים אותם בחוץ. וכן, אין מה לצעוק בגנותם של פותנה וגואל - זה הרי לא ישנה אותם. לדעתי הצעקות אתמול רק לאלין ואלירז פגעו בהם יותר מאשר אם היו צועקים בגנותם. כי פתאום לא צועקים להם בתור קבוצה את כל ארבעת השמות, אלא רק אלין ואלירז ומדבר שכזה הם צריכים להתחיל לחשוב.

עפריטה

New member
רןרן4 ,אוקי ולדעתי (ולדעת רבים ) זה יוציא

ת'אויר לגואל ופותנה במיידי והם (לשם שינוי) יעשו שמיניות כדי לרצות את אלירז ואלין ............ הרי ברור לכל רואה אהבל ממוצע שלפותנה הכי לוחץ ,לא להיות מועמדת . כנ'ל לגואל ,הם יודעים שמה שאנחנו (הקהל בבית ) רואים ,אנחנו לא אוהבים ולכן לא נסמס להם מספיק כדי להשאירם קאפיש!!?

רןרן4

New member
קאפיש, אבל עדיין, אם שמעת מה היה בבוקר

אלין ואלירז לא מוותרים לה כל כך מהר. הם הרי כבר גילו אותם אתמול. ואני לא מבין.. הם מוכנים להגיע לגמר ולעוף ראשונים?? זה מה שרצו שלושה חודשים?? הרי יותר עדיף שיועמדו להדחה ואז או שישארו או שלא. מה ייתן להם להגיע לגמר ולעוף ראשונים?

leean29

New member
לדעתי הוא ידבר איתו אבל מה שהיה הוא לא ישכח

כמו לסער,אלירז איש של שלום ולכן לא יחרים אותו, ידבר איתו אבל קלט את הבנאדם כמו שאומרים.

reiter5

New member
רעם הגלשן לדעתי אלירז המתוק לא אוהב מתח וברו

וברוגז ואוירה קשה לכן אפילו אם ידבר עם גואל ופותנה בתוכו פנימה הוא יודע אכן מה הם חושבים ומה התוכניות שלהם .....ומי הם מה שהם עשו לו אתמול לא יסלח ולא ישכח ...ע"י כל אוהביו ותומכיו והוא ראוי לכל הערכה והתמיכה שלנו ..לו גואל יועמד להדחה השבוע הוא עף כמו טיל ואז ניראה את פוטנה ארז סער ואיילה במלוא צביעותם המגעילה שמחים על כך ..... הלואי ויעוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףומהר ויסתגר בביתו לעוד 4 שנים

את מקשיבה לקסם הזה עכשיו? ../images/Emo23.gif

הדברים שהוא אומר לפותנה.... כל הכבוד לו שהוא אומר כל מה שהוא חושב ומרגיש.... גם על גואל ואלין.... גואל שרוף

למעלה