הגיגים, דעות, שאלות ו

5751947

New member
אלירז האחד והיחיד וגם איילה וגם אלה...

שמפרגנים לה בעצם מקנאים באותו הגבר המקסים שאין סיכוי שהי פעם בכלל ישתין לכיוונם אז קבלי ותתגלגלי

מלך??איזה דיבור, דברו עניינית, בחור רגיל

יש משהו אחד שהוא שלו, זה העצבים המטורפים.

רקלוש

New member
לכל הגזענים הנה ציטוט של פאריס הילטון:

"יש שני דברים טעימים אצלכם אחד מהם הוא הגברים המזרחיים.." ואחד המרכיבים שעושים את אלירז כל כך טעים ומקסים הוא המזרחיות שבו...אז תאכלו את הלב גזענים קטנים וחשוכים.

../images/Emo88.gifבשבלי גבר מזרחי עם כבוד ויש הרבה כאלה

הוא גבר שלא מרכל ומלכלך על בחורה
גבר שיודע לעשות כבוד
גבר שלא מקנא באחרים וחושב שדפקו אותו כל הזמן
גבר שחבר שלו בא ומזהיר אותו ואומר לו רק תפתח את העיינים הוא בוחר להוציא עליו את כל רגשי הנחיתות שלו
אני מכירה גברים מזרחים עם כבוד ולא
אלירז
,סער
,וגואל אף אחד מהם לא עם כבוד

tint1

New member
את כבוד?? עם הפה ג'ורה והריכולים שלך?? תחליפי

את השם שלך! אל תכניסי את הוד השרון עם הפה המסריח שלך. פאטמה יתאים לך!

רקלוש

New member
אלירז לא לכלך לא ריכל לא מקנא ועושה כבוד...

הכל בעיני המתבונן.... והיות והתבוננות שלך מגיעה ממקום של דעות קדומות ופרובינציאליות ..אין לי חשק ורצון להתחיל להפריך טעונים שלקוחים ממציאות שיקרית... והטעונים שלי מחזיקים מים כי הם מבוססים על עובדות ומציאות אבל ממש לא בא לי חבל לבזבז את הזמן על אנשים שהרמה הרוחנית שלהם שואפת ל-0.....

אלירז בשיחה עם ארז מסביר לו שיש שלב חדש

במשחק - שלב בלי חברים. וזה למי שפקפק בטקטיקה של אלירז לנטוש אל פותנה וגואל. ארז, אגב, רמז לו שהוא הצביע לפותנה ולגואל,אבל גם אומר שהוא טעה לגמרי ביחס לגואל ושהוא רוצה לשמור איתו על קשר לאחר התוכנית. אלירז גמר אצלי סופית.

madam x1

New member
אכן כך!

היתה שיחה בין פותנה ואלירז, הבעיה שעם פותנה לא ניתן לרדת לעומקם של דברים כי לא יורדת לסוף דעתו. אינה מבינה את הסאבטקסט של הדברים.בכל מקרה רואים שפותנה אוהבת מאד!!!את אלירז וחטאה היחיד שקצת שטלתנית וחנפנית לצד השני אבל וזה לחויב מאד מאד נאמנה.

האם כל מה שאלירז הבין אתמול [ואנחנו מזמן]

ירד לטימיון? יתכן שאלירז יחזור לבטוח בגואל?

למעלה