הבית של בטי עובר לניו יורק!

omer719

New member
../images/Emo41.gif הבית של בטי עובר לניו יורק!

כידוע עד כה הצילומים של העונה הראשונה והשנייה של בטי היו בלוס אנג'לס, ועכשיו היא עוברת לעיר הגדולה, הלוא היא ניו יורק. The Associated Press covered the Ugly Betty block party that New York threw for the cast and crew during a day of filming outside the "Suarez Home". You can see them shooting and talking to the cast which includes a comment from Mark Indelicato about Betty moving out on her own. http://www.youtube.com/watch?v=ys0hvZnk2-s&eurl=http://ugly-is-in.com/ סרטון על הנושא, עם תצלומים של הבית ומיקומו, דווקא סירטון נחמד. וגם מארק(ג'סטין) נותן כמה פרטים באמת קטנטנים על העונה השלישית. אז הצילומים של העונה השלישית יהיו ברחובות ניו יורק, מה אתם אומרים? כל הדיעות לפה

NevaEva

New member
עכשיו באמת יוכלו להראות את הקווינס? P:

יכול להיות שזה חלק מעלילה חדשה שהולכת לעבור בעונה ה3..

Gossip Girll

New member
חח נחמד!

סרטון חביב, אהבתי את הרעיון, מעניין אם בניו יורק זה ישתנה מבחינת הצילומים.

omer719

New member
../images/Emo41.gif ABC אירגנו מסיבת אולסטאר ענקית!

ABC hosted a huge party last week for television critics. Ugly Betty was well represented. Here are photos of Becki Newton wearing her trademark strapless mini, this time in purple (חברת ההפקות abc אירגנה מסיבה ענקית בשבוע שעבר בשביל מבקרי טלוויסיה, בטי כמובן הוצגה מולם, והינה תמונה של בקי ניוטון(אמנדה) לובשת את הסטרפלס המזהה שלה, בסגול הפעם) אתר החדשות שאני לוקח ממנו מתחיל להתידרדר
אני מקווה שבקרוב יהיו דברים טובים יותר, אבל בינתיים אני אשמח לראות פינות וכאלה

NevaEva

New member
ואו נראת טוב..

מסיבה בשביל מבקרי טלוויזיה? כמו מה שהיה בסדרה פעם?

IreeEena

New member
היא ממש יפה ../images/Emo9.gif

יש למישהו מושג בת כמה היא? XD

Damn Regret

New member
במציאות היא בת 30 ובסדרה 27../images/Emo153.gif../images/Emo152.gif

וואו היא ממש לא נראית בת 30! [נפלאות הויקיפדיה]. אבל העונה הראשונה הייתה בשנת 2006 אאל"ט אז היא הייתה אז בת 28.

omer719

New member
נכון, ואם כבר אז ביום חמישי הקרוב -

אני אעלה פה משהו שאני עובד עליו כמה ימים, וזה פרטים על כול הקאסט של הסדרה, על השחקנים, קצת על הדמות, ואז נוסיף תמונות, ואתם גם תוסיפו כמה שאפשר, זה יהיה לרגל ההודעה שתעבור בכול תפוז, שווה לחכות

דורדור4

New member
בת 30?! בחיים לא הייתי מאמינה.

חשבתי היא בת 22 משהו כזה, לא יותר מזה, יפה לא :p חח נשמע מגניב התיכנון ליום חמישי, אני אקפוץ לראות

למעלה