הבהרה

בוזיקית

New member
../images/Emo41.gif הבהרה ../images/Emo41.gif

לגבי השירשור שפתחה נופרי אני רוצה להבהיר משהו: כתבתי לה "עד שהחבר'ה פה יענו לך אני אתן לך קישור... וכד'". אני מבקשת להבהיר את מהות המשפט כדי שלא תהיינה אי הבנות (פנתה אלי מישהי במסרים שנפגעה מהמשפט הזה, אז כדי שזה לא יחזור עם עוד אנשים אני רוצה להסביר): התכוונתי להגיד לנופר שאני אישית לא מבינה בזה כלום ולא יודעת כיצד להשיב לה ספציפית על השאלה שהיא שאלה, ולכן, עד שמישהו שכן מבין בזה יענה לה אני מצרפת לה קישור. לא התכוונתי להעביר ביקורת עליכם חס וחלילה על זה שאתם לא יושבים מול המחשב 24 שעות וזמינים בכל עת לתשובה. בכלל לא חשבתי על זה ואני מקווה שגם אתם לא הבנתם את זה בצורה מעוותת. אני מקווה שאני עדיין רצויה פה. אני לא הובנתי נכון, ואם יש מישהו שנפגע ממני אני מתנצלת. יש לי עוד דברים לעשות בחיים חוץ מלפגוע בחולי סרטן או בבני משפחותיהם. אני באה ממקום של לעזור לאנשים - אני את שלי כבר עברתי. רציתי בסך הכל לתרום לאנשים שנמצאים היום במצב שבו אני הייתי כמעט כל ימי חיי. זה הכל. תודה ושנה טובה.

דגנילי

New member
בוזי יקרה.. ../images/Emo85.gif../images/Emo25.gif ../images/Emo39.gif

כמו שכבר קראתי שכתבו לך.. את נכס פה! אני בטוחה שיש לך רק כוונות טובות ורצון לעזור, בחיים צריך לדעת גם לקבל, אני שולחת לך
וחיבוק
(הגיע אליך?) אני קוראת את התגובות והסיפורים האנושיים שלך.. את הטרגדיה שעברת ואת הקושי הנפשי שאת ממשיכה לעבור. אני מורידה בפנייך את הכובע. זה שאת (ברוך השם) לא חלית, זה לא אומר שלא עברת את המחלה על בשרך.. משפחתי סבלה באותה מידה את המחלה שלי. לראות אותי עוברת את הסבל ולהיות לצידי, זה קשה באותה מידה (רק באופן שונה), אני חושבת לעיתים מה היה קורה (חס וחלילה) אם בן משפחה או חבר קרוב שלי יחלה..לא נראה לי שאוכל להתמודד עם זה... ועוד סבל שכזה כמו שהורייך עברו.. את ממש גיבורה בשבילי!! לי כחולה לא היתה ברירה.. אלא לקבל את הטיפול, אבל את סעדת את הורייך עד לסוף חייהם.. שלא תדעי יותר צער, אני מאחלת לך בריאות ואושר - ורק טוב בחייך. ומצרפת בשבילך גם קישור קטן..

בוזיקית

New member
../images/Emo7.gif ../images/Emo7.gif ../images/Emo7.gif ../images/Emo7.gif ../images/Emo7.gif

אני יושבת פה ובוכה מהתרגשות. הדמעות שלא הצליחו לצאת אתמול בבית הקברות פורצות עכשיו בלי שליטה. ןתודהן

מצטרף לתמיכה בבוזי..../images/Emo140.gif

יקירתי המשיכי בפועלך למעננו אנחנו זקוקים לך ולידע הרב שצברת המשך חייך אני יודע שזה לא לקבל ביקורת הייתה אי הבנה אני מקווה שתסלחי למי שפקפק בתשובתך וברצון שלך לעזור.אז אני מאחל לך בחום שנה טובה אושר וכוח להמשיך...

בוזיקית

New member
שאני אסלח? אני מקווה שהיא תסלח לי!

ותודה לאפרסק החמוד והמפרגן על כל האיחולים והתמיכה!

בוזיקית

לא חושבת שמישהו התכוון שלא תהיי פה. או שתפסיקי לתרום ממה שיש לך. גם קשה לי להאמין שבאמת כועסים עליך. ראיתי את מה שכתבת ואני חייבת להודות שגם לי זה קצת צרם אבל ברור לי שאת לא באה להרע והכתיבה שלך כאן גם באה לעזור לאחרים אבל גם מאד באה לעזור לך והיא חלק מתהליך ההתמודדות שעברת עם ההורים שלך וכנראה עדיין עוברת. כתיבה היא סוג של התנקות ותרפיה ואני מקווה שהכתיבה כאן אכן עוזרת לך ותמשיך לעזור לך וגם לנו. את בהחלט מוזמנת להמשיך לכתוב כאן, שלא יהיה לך ספק! שנה טובה גלי

למעלה