הבהרה לחברי SVF

barkany

New member
../images/Emo41.gifהבהרה לחברי SVF

חברי SVF הנכבדים, הלחוצים והמושפעים על ידי אמיר (
), הודעה זו מופנית אליכם באופן חד פעמי וכולה 100% אמת. אין לי כוונה לתקוף את SVF, אין לי כוונה להתאבד על SVF, למען האמת מלבד איציק אני לא יודע על עוד שחקנים שרוצים או רצו לעשות דבר כזה על SVF. בנוסף, אין לי בעיה עם SVF ואין לי בעיה עם אף שחקן ספציפי בSVF, נהפוך הוא, אני שמח לומר שיש לכם עכשיו מנהל הרבה יותר טוב מהמנהל הקודם
*הבהרה נוספת, אמיר, איתך יש לי בעיה
(סתם, אין לי שום דבר נגדך גם). בתודה,

nc92

New member
אולי כרגע אין לך כוונה

אבל תקפת אותי, אתה עזרת לאיציק לחסל את המרגלת שלי. המדינה שתקפה היתה בלי ברית באותו רגע אבל יש לי רשימת דירוגים והיא היתה רשומה בברית SNDxYUVAL אז כנראה שהיא שייכת לך בכל אופן פיצוי לא קיבלתי כי לפי מה שהבנתי אתה לא שייך לSND כבר אבל בכל זאת אין לי או לאף אחד מSVF כוונה לתקוף אותך גם תהיה בטוח שכל עוד אין תקיפה מהצד שלך אף אחד מאצלנו לא יתקוף אותך קודם למרות החיסול...

barkany

New member
כמו שאמרתי לעמית

המדינות עוברות אצלנו מאחד לשני די הרבה.. אני מודע לזה שאיציק השתמש במדינה שלי אבל הנקמה הייתה אישית שלו. המדינה שהייתה שלי חוסלה ראיתי ככה שגם לא יהיה פיצוי. וכמו שאמרתי בהודעה למעלה, זאת תגובה חד פעמית בעקבות אין ספור קונספירציות ושקרים שהמציאו על התאבדות שלי עליכם וכו'. מעכשיו כל אחד שרוצה להמשיך ולסכסך מוזמן לעשות את זה, אני לא משתתף בקשקוש הזה יותר. בנוסף, בעקבות הלחץ שלכם עמית ריגל על הברית שלי. סבבה. קרה. מעכשיו ריגול אחרי הברית שלי זה הכרזת מלחמה. יום טוב

nc92

New member
טוב לדעת

פעם הבאה לא נחסל ונבקש פיצוי וחוץ מזה כתבתי במפורש שאנחנו לא נתקוף אז לא הבנתי את הקטע של הריגול, בכל אופן שיהיה יום בטוב!

barkany

New member
אני יודע שאמרת

אבל ההודעה שלך הייתה עוקצנית, אז רציתי לתאם ציפיות.

ibs123

New member
חחחחח

מלבד איציק אני לא יודע על עוד שחקנים :p איציק הזה שובב אני אומר לך!

למעלה