האם קיים הבדל בין המינים בפתיחת הזוגיות?

Ring of Kerry

New member
../images/Emo41.gifהאם קיים הבדל בין המינים בפתיחת הזוגיות?

קורה שאחרי מספר שנות נישואים, ילדים, שיגרה, נושא זוגיות פתוחה מתחיל להתעורר אצל זוגות. מאיפה זה מתחיל? האם הבעל הוא בד"כ זה שיזום? האם לאשה יהיה קשה יותר לקבל את הרעיון בתחילה? או שדווקא הגבר ייפנטז על צלע נשית נוספת אבל חלילה לא ירצה לדמיין את זוגתו נבעלת על ידי גבר זר...? האם הצעד הראשון יהיה קל באותה מידה לנשים ולגברים...? הביעו ספרו ושתפו
לילה טוב

בדרך כלל הגבר מציע ראשון

אבל אז האישה מוצאת גברים בקלות ובכמויות לעומתו שהוא מתקשה. אז הוא מצטער בכלל שהעלה את הרעיון.

אוי...אח...אווץ'

פגעת במסמר בדיוק בראש !!!! עד שהצלחתי להתגבר על האגו.. ודרך אגב, לדעתי זוג שהגיע דרך האישה מקטין משמעותית את הסיכוי למפגש שבו אחד הצדדים "נגרר" לסיטואציה

יש הבדל בין אנשים

אני מכירה את הטענה שלרוב הגבר מציע ויכול מאוד להיות שהיא נכונה אם זה כך אנחנו יוצאי הדופן, אני זו שהציעה את הרעיון והוא זה שהסכים בשמחה ומייד מכיוון שהכל קורה אצלנו בזוג, מה שאלירן כתב לא רלבנטי לנו אני לא "משיגה" גברים והוא לא "משיג: נשים שנינו יחד מכירים זוגות אחרים ומחליטים ביחד ואיתם האם יש כימיה בסיסית והתאמה ראשונית שמאפשרת לנו להכנס למיטה בארבעה אנחנו מגיבים שונה למצב, אבל אני לא יודעת מה מזה קשור להיותי אישה ולהיותו גבר ומה קשור להבדלי אישיות שאינם בהכרח קשורים למין הביולוגי שלנו העיקר ששנינו נהנים ושהזוגיות פורחת

יקירתי

לא נורא שלא הבנת שאני לגמרי צוחק...
אז הנה אני אתן לך כלל שיעזור לך להבין מתי אני צוחק ומתי לא... הכלל - אני תמיד צוחק!!!

ממש לא הבנתי כך

אני תמיד שומעת שלנשים קל יותר להשיג גבר למין מזדמן פחות או יותר מאשר לגברים להשיג אישה כך ההתייחסות שלי הייתה אליך כי כתבת את זה אבל נדמה לי שזה נכון באופן כללי וכשיש זוגיות פתוחה זה אכן עלול להשפיע על האיזון זו אחת הסיבות שמאוד נוח לי בזוגיות ה"אחרת" שלי - קל להיות מאוזנים בכל מקרה - הצחוק יפה לבריאות ואני אוהבת אנשים שצוחקים הרבה גם סתם חיוכים ממלאים אותי אושר

את לא קוראת עד הסוף

כשאני אומר כלל "אני תמיד צוחק", הכוונה היא גם להודעה שמנסחת את הכלל...

מכיוון שאני חדש ../images/Emo13.gif

אז הנה התקציר. נושא היחסים הפתוחים דובר ביני לבין זוגתי במשך 5 שנים עד שבא לידי מימוש. במשך 5שנים לא הרגשתי מוכן . במשך הזמן התבגרתי , העבודה העצמית שלי רבת השנים החלה לשאת פרי והתקרבתי לעצמי , הערך שלי בעיני עצמי עלה וכך גם הביטחון העצמי ומעל לכל הביטחון הידיעה והבחירה היומיומית שזאת האישה שאיתה ארצה לבלות את המשך חיי. הצורך והצעד נעשה מצד זוגתי . תמיד היו לה פנטזיות לראות אותי עם עוד מישהי , מישהו ,לעשות גברים אחרים . את הפעם הראשונה לא אשכח לעולם . נכנסנו למיטה בחצות וכל היום הרגשתי שמשהו קצת מוזר , שאלתי אם היא היתה עם מישהו (הסיכום ביננו היה שרק אם אני שואל היא מספרת) היא ענתה שכן . הלב שלי דפק , 300 לדקה. המשכנו לדבר וכשראיתי שאני מתהפך מצד לצד קמתי ונסעתי לנגריה שלי . עבדתי כל הלילה כשבראשי שני שדים , אחד אומר " הסכמת , קח אחריות ותתנהג בהתאם" והשני רק רוצה לפוצץ את העולם וכל מי שעובר לידו. בבוקר לקחתי את הילדה לגן ושבתי הביתה , רציתי לדעת הכל כאילו שבידיעה יש גם נחמה. דיברנו שעות , בכינו ( בעיקר אני ) וכל אותו זמן היא היתה לידי מחבקת , עוטפת , מגנה ואוהבת . לא מתגוננת ולא תוקפת , פשוט שם , בשבילי . לא יצאתי מהמיטה יום וחצי . אחריי יומיים יצאתי עם לקוחה שלי (גרושה) ואת הערב סיימנו במיטה שלה ( שאני בניתי
)וכך זה התחיל. מאז זה נהיה קל וזורם , הפחד שהיא תתתאהב ותעזוב נרגע . בלי עין הרע טוב לנו וזה הולך ומתעצם , זה קרב ביננו מאוד ,פרצנו גבולות ונהינו מיניים יותר ממה שממילא היינו [ על גבול המסוכן כבר
]לנו זה שיפר את השיתוף והתיקשורת , אין סודות , אין מה להסתיר ,אפשר לומר הכל . התחושה הכי חזקה היא - חופש חופש חופש.

נחמד להכיר אותך ככה דרך התשובות שלך

מותר לשאול האם אתם נפגשים עם אחרים לבדכם או שיש גם חוויות משותפות?

הכלל שלי -בהמשך לאלירן

מותר הכל (:) כל עוד יש הסכמה וכבוד . אין שאלה פוגעת , יש בחירה להיפגע או שלא .ועד כאן פילוסופיה
עד עכשיו נפגשנו עם אחרים לבד מה שלא אומר שזה ימשיך רק כך . אני פתוח כמעט לכל דבר

אני לא מצליח להזכר

נדמה לי שזה תמיד היה באיזושהיא צורה באויר תמיד היתה פתיחות ועוד מההתחלה שיעשע אותנו מאוד שהיא עושה טיזינג לגברים נניח. אני חושב שאני תמיד רציתי וחלק מהדברים לא העזתי אפילו לבקש. אבל תוך כדי פנטזיות משותפות דוקא היא זו שהציעה כל מיני דברים סוערים ואני בשמחה הסכמתי. בהמשך הגבולות נפרצו כל פעם מחדש ואני רציתי אבל הייתי גם מבולבל מזה בו זמנית. אז מי התחיל עם זה? שאלה קשה. בסרט "חתונה יוונית" מסבירה האמא לבת: הגבר הוא הראש והאישה היא הצוואר - הוא זה שאומר אבל היא מכוונת אותו לאן להסתכל. אולי אצלנו זה היה ההיפך

ארנון101

New member
ברשותך...

ברחל בתך הקטנה, כתבת: " חלילה לא ירצה לדמיין את זוגתו נבעלת על ידי גבר זר" משפט זה מלמד אותי הרבה על גישתך לנושא. "חלילה" משמע אתה חושש ממצב בו זוגתך תקים יחסי מין עם זר "נבעלת" - משקף את יחסך ליחסי מין, שהם עניין של בעלות, אתה בעלה, אתה בועלה - אז קשה לראות מישהו אחר שהוא לא לא בעלה - בועל אותה... בקיצור המסר שלי, לפני שאתה רוצה לדעת מה קורה במיטות של אחרים, כדאי שתהיה סגור על מה שאתה מרגיש עם זה וכוונתי מרגיש מהבטן. אני משוכנע שיותר מאשר אתה מדמיין ורוצה לראות את אשתך בזרועות אחר, אתה משתוקק לטעום מעדן אחר (טבעי ביותר).... ברם, המחיר כבד לך , נכון לעכשיו.... ובנימה אישית, אני זוכר תמונה של זוגתי מתנה אהבים עם גבר זר, אני זוכר שמה שחלף בראשי הוא שאין לו סיכוי לענג אותה כפי שרק אני יודע, על הכינור הזה אני פורט הכי טוב... ... קצת אגואיסטי מצידי אבל אמיתי מהבטן, כל טוב

Ring of Kerry

New member
וברשותך....../images/Emo45.gif

קודם כל תודה על התגובה, שנית אולי לא הייתי בהיר מספיק אבל ...לא כתבתי דבר ולא חצי דבר על גישתי האישית בנושא, אני לא בועל, אף אחת לא בבעלותי, לא בגישת "חלילה" ולא נעליים.. כתבתי בלשון מעט משתלחת וצינית כאילו ממקום של אנשים שזר להם הנושא. לא אני, ולא עלי.

G I R L P

New member
מסכימה עם מה שאמרת

בהחלט משתמע שיש לו ספק, אחרת לא היתה עולה השאלה שלו מלכתחילה, הלא כן?
אמרת יפה שאם יש ספק כלשהוא- כנראה שאין ספק. הצעד לא צריך להעשות, כי יש חוסר שלמות עם הצעד.

מנסיוני הדל

נשים וגברים רוצים בזה באותה המידה <כשהם כבר רוצים
> רק שלגברים קשה מאוד להסביר את "גבריותם" לסביבה המצ'ואיסטית שבה אנו חיים. ואני אסביר.......
אני פוגשת יותר ויותר גברים מתפתלים כשהם מנסים להסביר\להצדיק את הזוגיות הפתוחה. חבל שכך
החברה המצ'ואיסטית והבלתי שוויונית בעליל שבה אנו חיים לא מקבלת את החופש המיני שלנו הנשים כפי שהיא מקבלת את החופש והצורך המיני של אהובינו הגברים. לכן, בקול רם תשמע יותר גברים בעד זוגיות פתוחה אבל בפועל נשים רוצות את זה לא פחות.

posedon1

New member
אומנם ללא נסיון כי...

אז אחר שנים רבות של ביחד ... ואהבה כן על אמת עד עכשיו הצעתי לאישתי להיות ברביעיה ולהחזיר את הפרפרים והריגושים לתוך החבילה . אבל היא מסרבת ואמרה שלא רוצה להיות עם גבר אחר במיטה וגם לא מעוניינת ליראות אותי עם אישה אחרת. הצעתי לה ואמרתי שמבחינתי זה יהיה סבבה ... אבל היא בשלה ממש לא מעונינת .... ואני מצאתי לי משהיא אחרת ... אז חבל שזה לא איתה עם החוקית להיות בארבעה ....

לא מומחה גדול..

אבל אצלנו זה פשוט עניין של צורך להתנסות. זה נמצא באויר כבר כמה וכמה שנים, והפך רלוונטי ואמיתי בחודשים האחרונים. טקטית - אני מניח שהיוזמה באה אכן מבן או בת הזוג שההזדמנות נקרתה בדרכם. אין בזה חוקים. חופש הוא צורך חוצה גבולות, מינים וכו'. לנו יש את המזל לחוות אותו.

windflute

New member
אצלינו אין הבדל

בפתיחות הזוגית. הזוגיות הפתוחה הגיעה משנינו בטבעיות בפעם הראשונה ששוחחנו על כך. ממה ששמעתי ואני מכירה, הפתיחות המינית היא של שני הצדדים, אבל הנשים יוזמות יותר (אולי זה משהו חברתי. גברים כבר מפחדים לשאול שאלות כאלה בימינו :)). נ.ב: גם לי צרם הניסוח של ההודעה ההתחלתית. ולמה במודגש? * ~)O(~ שחר

G I R L P

New member
קיים הבדל בין הגישה לחיים

ולאו דווקא בין המינים. אני חושבת שהיום יש יותר נשים מגברים שמוכנות לפתיחת הזוגיות מאשר פעם. לא חושבת שיש גברים שחושבים בצורה קיצונית כמו שכתבת, אולי בגלל שזה עידן קצת שונה מבעבר, הפתיחות המינית {לא רק בין בני זוג} היא גבוהה מתמיד. תמיד יהיו הבדלים בין נשים לגברים, לא מבחינה מחשבתית רק, מכל בחינה שאתה יכול לשער, וכשזה מגיע לענייני המיטה, הדבר יכול רק לסבך. אני משערת שמי שיוצא לזוגיות פתוחה מודע לסיכונים ועבר דבר או שניים בחייו, כמו גם הכרת האדם שמולך, שעוזר תמיד בהרגשת הביטחון.

למעלה