דעות והגיגים על הפרק שהיה

lentik

New member
תגידו

מתי ניתן יהיה לראות את הפרק של היום באינטרנט?.. האם הוא משודר באותו זמן? אין לי גישה לטלויזיה היום

shay keran21

New member
תגידו מי עפה היום? לא ראיתי בגלל שפחדתי

לגלות שנטלי עפה...אני מעדיף לדעת מי עפה ואז אראה את הפרק....אחכה לתגובות

LAE

New member
מה נסגר עם הפרומו לפרק הבא? מה יהיה עם יסמין?

איך הכל התהפך ככה? אין מהבחורה המבטיחה היא נראית כבחורה שבדרך החוצה? לדעתי הקינאה שלה בקשרים שנוצרים בין גיא לבנות האחרות גורמת לה להיות מרוחקת. האם באמת גיא ייפרד ממנה בפרק הבא? יש למישהו ספוילר אמין?

היום הייתה עליה כתבה בעיתון ישראל היום

היא יוצאת עם " גיא אריאלי " למי שמכיר גיא אריאלי הוא מנחה תוכניות בערוץ 1 . דרך אגב ....................... לפני שבועיים היתפרסם בישראל היום ש- " ליאת " יוצאת עם מישהו עוד לפני שהיא עפה בכלל .

LAE

New member
ראיתי את זה, הבנת ממש לא נכון

לא הייתה עליה כתבה. זה בסה"כ אזכור קטן במדור הרכילות. נכתב שהיא פגשה את גיא אריאלי (המנחה) בבית קפה. מסתבר שהשניים מכירים מאיזה פסטיגל ששניהם הופיעו בו פעם. גיא אריאלי בכלל נשוי עם ילדה.

foobar2

New member
לא צריך ספולייר

מהפרומו ברור שזו לא היא. ובכלל, מהגב היא נראית כמו.. מעיין.

shay keran21

New member
דייי השאיר את כולןן?? כי לפי הפרומו הוא מבקש

מ"המרגלת" שנכנסה להגיד לו מה קרה ומי אמיתית וכ'..אז הראו כזה מה את אומרת על נטלי..וזה נראה כאילו שהפרק מתאכז בשניהם...ותאכלס התכנית משעממת,אבל אני צופה רק בגלל נטלי...חוץ מזה שהיא יפיפייה וקופי אילנית לוי,היא גם בנאדם מדהים...הלוואי כולן היו כמוה...

lorats

New member
סתם הפרומואים בכוונה יוצרים מתח

גינת (הסוסה הטוראינית) הכי התלהבה מנטלי והמקום שלה מובטח

ספרייט 7

New member
פרק יפה היה היום..

מי לדעתכם תעוף פרק הבא? יש סיכוי שיסמין? יעל? מעין? מי?

lorats

New member
כרגע..

הפיבוריטית שלי זאת נטלי.. כי את נועה אני ממש לא סובלת ומי עפה.. אני כמו כל פרק, מאוד מקווה שזאת תהיה יעל, היא כל כך יבשה וכבדה..

ספרייט 7

New member
מסכימה אם כל מילה..

גם לי נראה שנטלי תישאר בסוף.. היא גם יפה וגם אישיות מדהימה..

lorats

New member
אני דווקא דואגת שהיא לא ממש מתאימה לגיא

כי היא טיפוס קנאי, וגיא הוא ברמן במקצוע.. ובטח כל הזמן מתחילות איתו בנות..

galya13

New member
דפנה מהממת ומיוחדת וגם נטלי מקסימה ועוד:

את יסמין אהבתי בהתחלה אבל היא קצת מעצבנת פתאום... החברה שלו שהייתה שתולה היא חמודה........

אגיד לך מה דעתי בתור גבר ..................

מעיין היא חמודה אבל ילדותית מידיי בשבילו , ולרי היא ערמומית , יעל היא עצבנית וסגורה , נועה היא קרה . יסמין היא פגועה ( ובצדק !!! ) , נטלי חושבת שהיא תיזכה בגיא כי היא מתה כבר להיתחתן בימקום החבר שהבריז לה בחתונה הקודמת ,

dornat

New member
מסכימה

רק לא זוכרת מי זו מעיין. אבל ולרי ערמומית, היא לא בן אדם שהייתי רוצה להיות חברה שלה ראינו איך היא התעלקה על התימניה (שכחי את השם..יעל?) ירדה עליה גרמה לה להיות שנואה מול כל הבנות צריך בשביל זה הרבה רוע ובעקר קינאה. יסמין פגועה אבל למה בצדק? מה היא חשבה שזהו כל התוכנית הם יתנשקו בשושו והוא יאהב רק אותה? אגב יסמין נראית לי מאוד מניפולטיבית, משחקת אותה אלק רוחניקית, חיוכים של פסיכולוגית ליוגה.. יאללה מה הפוזה הזו? האסטרטגיה של נטלי זה לעשות כמה שפחות טעויות כרגע, ניטרלית, לא שמה גז ולא ניוטרל. היא מאוד שומרת על הפה שלה גם מול הבנות, גם עם גיא. ראינו איך כשהחבר של גיא מהישרדות הגיע היא התרחקה ממנו כמו מאש. לדעתי כרגע היא רק מנסה להישאר כמה שיותר אבל אני לא משוכנעת שהיא ממש דלוקה על גיא.

למעלה