דעות, הגיגים, שאלות ו

rotem lala

New member
בחיי שאתם הזויים

כתבת: "לארז מותר לתקוע סכין בגב לבן אדם היחיד שבאמת אוהב אותו בבית אבל לאלירז אסור להפגע?" אני בספק אם אלירז אוהב אותו,לפחות הוא לא הראה את זה, וגם אם כן, הוא לא היחיד. ארז לא תקע סכין בגב של אלירז, כי אלירז לא היה קרוב אליו לעולם.

73lilach

New member
בחישה

סליחה מי שבוחש מי שלא תהיה זו איילה ברגע זה בטלויזיה. הרי היא דיברה אתמול עד 04:00 עם אלירז. והיא שאלה למה זה קרה לה. והוא ענה לה. ועכשיו היא כועסת. שתעוף כבר,תתקדם. דברנית דרך האף. ולא מהלב. הרי אין לה בכלל.

XXXRONXXX

New member
לא להפסיק לסמס לאלין ואלירז.

צריך להצביע לאלירז ואלין בלי הפסקה. יותר מבכל ההדחות הקודמות, פי 2, פי 3, פי 5. זה הגמר. תוציאו פעם אחת הרבה כסף, בפעם האחרונה. אם איילה עפה עכשיו - אלירז זוכה בוודאות ואלין מסיימת במקום השני. זאת ההדחה הכי חשובה. איילה היא האיום היחידי של אלירז. כרגע איילה ואלין צמודות ושוות לחלוטין, אלין חייבת את התמיכה של אוהבי אלירז. אלירז היום אמר שאם אלין מודחת התוכנית לא שוווה כלום. אלין אמרה היום שהיא רוצה שהיא ואלירז ישארו באותה מידה. חייבים להצביע לשניהם בלי סוף. 2 ו-3... זה הזמן.

annabrl

New member
ברור ../images/Emo70.gifכל מילה שסער אומר לאיילה אני מסמסת

mebulbalit

New member
אז למי נסמס לאחת שעשתה את הפאדיחות של....

החיים שלה, היא יוצאת משם עם ראש מורכן חבל.... היא צבועה, לא חכמה בכלל ובטח לא אמיתית. אלירז רק עשה טובה שדיבר איתה ואמר לה מה הוא חושב לפחות שיהיה לה מושג מה הולך להיות לה בחוץ.

אכדית

New member
שטויות - חשוב למעריצי אלירז ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

היחידה שמסכנת את אלירז בגמר זו אלין. היא השניה הכי אהובה בתוכנית אם נשפוט לפי התגובות בפורומים השונים. איילה הכי שנואה בארץ מכולם, אני לא רואה איך היא מאיימת עליו בגמר, במיוחד אם היא מגיעה יחד עם סער לגמר אז המעריצים שלה יסמסו חצי לה וחצי לסער, בדיוק כמו שאם אלין תגיע לגמר מעריצי מחנה אלירז יפקירו חלק מהאס אמ אסים לטובתה... בדיוק כמו שמסיתים פה בפורום עכשיו - למה לפצל את הסימוסים??? שאלירז לא ימצא את עצמו בטעות בחוץ... להשקיע את כל הסימוסים רק לאלירז. תשאירו את אלין ראש בראש עם איילה ושהטובה ביניהן תישאר. אל תורידו אס אמ אסים מאלירז לטובת אלין!!!

אכדית

New member
זה אף פעם לא יהיה "בנוסף"

כי אם התקציב שלך הוא 100 שקל לסימוסים אז זה כן מוריד מאלירז... כי להוא לא יקבל את ה-100 סימוסים אלא 50-50 (או כל חלוקה אחרת...)

XXXRONXXX

New member
הפעם הזאת היא שונה...

מדובר פה בגמר. אם התקציב שלי הוא 100 שקל לסימוסים, הפעם הוא יהיה 200.

אכדית

New member
אז שכל ה-200 יילכו רק לאלירז

אל תעשו את מקרה בובליל שובבבבבבבבבבבבבבבבבבב.... חבל

XXXRONXXX

New member
קודם כל, אין לי ספק שאת תומכת איילה.

דבר שני, מה הקשר מקרה בובליל? אין דמיון בין שני המקרים. דבר שלישי, במקרה בובליל, שפרה (איילה) היא זאת שעקפה אותו בסוף, לא עינב (אלין). דבר רביעי, אלירז בוודאות עוקף את איילה, הקרב הוא בינה לבין אלין.

אכדית

New member
פספסת אותי

אני לא תומכת אף אחד למעט אלירז המלך הבלתי מעורער של המדינה. ונכון מאוד מה שאמרת - שפרה (איילה) היא זו שעקפה ולא עינב (אלין) זה בדיוק מה שמפחיד אותי בגמר... איילה אולי לא תהיה אלא סער/פותנה/ארז או כל אחד אחר שלצורך ההדגמה יהיה השפרה (או המיליונר) הבא... כשהתכוונתי שהיחידה שמאיימת על אלירז בגמר זו אלין לא חשבתי לרגע שהיא "תיקח אותו" אלא ששניהם יחד יגרמו לפיצול הקולות ולמצב שאף אחד מהם לא יזכה!!! וזה במילים אחרות בדיוק כמו שאמרתי בהודעות קודמות - אלירז+אלין יחד בגמר יגרום לכך שאף אחד מהם לא ייקח כי הקולות יפוצלו! לעומת זאת אלירז לבד - אף אחד לא מסוגל לקחת אותו.

XXXRONXXX

New member
בגמר הקולות לא יפוצלו

וגם אם כן - אלירז חזק מספיק. תומכי אלירז החליטו פה אחד לא להצביע לאלין לצערי, ככה שבגמר הם בטח ובטח לא יצביעו לה. מקווה שבכל זאת חלקם מצביע לה ובכל זאת היא תשאר.

mB Connection

New member
../images/Emo26.gifאסור לנו לאבד את אלין../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

סמסו לאלירז ואלין כי רק הטובים ינצחו!!

חחחח ברור שאלין רק מפריעה לאלירז הבעיה היא

שכולכם לא מבינים את זה.ואל תהיו שאננים יותר מדי שמקומו של אלירז בגמר מובטח.מי יודע אולי תהיה בכל זאת הפתעה ואלירזוש המחמדוש יודח בשבת.מה שאני לא מאמין שיקרה אבל הרי רק ההפקה קובעת בסופו של דבר מה יהיה. בקיצור הקרב הוא בין איילה,לאלין.ולאיילה יש את כל התמיכה המלאה במקרה הזה מתומכי סער,וארז ביחד. וכל משפחתו של ארז בנוסף כל קהילת החרשים שזה אלפים התגייסו למען איילה. מעניין מה יקרה....

למעלה