בר אלכוהול גדול פרטי למכירה

אמנון כ

New member
../images/Emo41.gifבר אלכוהול גדול פרטי למכירה../images/Emo41.gif

שלום לדיירי הפורום. שמי אמנון. בעבר הייתי ברמן, וכבר יותר מעשור שיש לי בר גדול ופעיל בבית שמשמח מאוד את החברים, האורחים ואת המשפחה. אני ומשפחתי נוסעים לחו"ל לתקופה ארוכה לרילוקיישן, ולצערי הרב מאוד, אסור להכניס יותר משני בקבוקי אלכוהול למדינה אליה אנו עוברים. משמעות הדבר היא שאני נאלץ להיפרד מהבר האהוב שלי אותו טיפחתי שנים רבות באהבה בצער רב וביגון קודר. רוב מוחלט של הליקרים הם תוצרת חוץ מקוריים ואיכותיים והיינות הגיעו ברובם בייבוא אישי מביקורי במדינות השונות. אני מוכר את כל הבר כיחידה אחת בשיטת מכרז. מי שמעוניין, מוזמן לשלוח לי הצעת מחיר במסר או באימייל. הבר חייב להימכר עד סוף פסח!! חשוב לציין שלמרות שכמה בקבוקי אלכוהול עדיין סגורים וחדשים לחלוטין, הרי שרובם פתוחים והיו בשימוש חלקי לפחות. אני מצרף קובץ אקסל ובו רשימה מדויקת של הכמות שנותרה בכל בקבוק, יחד עם הנפח של כל אחד מהבקבוקים והערות נוספות. רשימת הבר המלאה: אלכוהול Courvoisier 2 וויסקי שיבס Drambui Ballentines 12 years De Kuyper Jeniver Southern Comfort - reserve 6 years Kwaifeh - ליקר ליצ'י המקורי! ליקר BLACK RUSSIAN של KONINGS (בלגיה) Southern Comfort טקילה JOSE CUERVO ESPECIAL מרטיני ביאנקו מקורי מרטיני רוסו מקורי קלואה - ליקר הקפה המקורי גרנדין - סירופ רימונים של בולס (מקורי) Campari ליקר רום בננה - CRUZAN MALIBU Drambui Cream קרם דה קקאו תוצרת חוץ (MCGUINESS) Pisang Ambon מקורי!! Midori ליקר מלון מקורי Bechervoka Irish Mist בנדיקטין קירשברי - ליקר דובדבנים Unicum שרידנס - ליקר קפה שחור ולבן בבקבוק ייחודי אוזו - מספר 7 גראפה CADIS מאיטליה - יבוא אישי מטוסקנה Absinth ירוק 60% ליקר בננה בינימינה SNAPS - Butterscotch קירסאו כחול ישראלי (כרמל) RUM Platoon SNAPS - Green Melon קוואנטרו - ליקר תפוזים מקורי Johnie Walker - Black Label Bacardi Reserved Superior - 8 years Remi Martin XO Special ליקר AMARULA מדרום אפריקה ליקר צ'כי MEDOVINA - דבש ושקדים ליקר פסיפלורה ישראלי בבקבוק מעוצב ליקר דבש ישראלי ייגרמייסטר וודקה אלכסנדרוב חמישה ליקרים של אמדאוס בטעמים שונים יינות ALLESANDRO III Brunello di montalcino - איטליה 1998 Lacirma Lui Ovidiu 12 - יין רומני מיוחד ביבוא אישי Chateu Romefort Haut Medoc - צרפת 1998 Romolo - איטליה 2000 Triumphe de France MERLOT - DRY RED צרפת 2001 Monfort Perfect Carignan TAVOR DRY RED ישראל 2004 גאטו נגרו קברנה סובניון צ'ילה 2001 Muscat - M. CHAPOUTIER צרפת 2000 J.P CHENET צרפת 2000 כרמל סלקטד קברנה סוביניון ישראל 2000 Bowen Estate coonawara cabernet sauvignon אוסטרליה 2001 Cape Mentelle Margaret River SHIRAZ אוסטרליה 2000 Villarino Jannat אורוגוואי 2005

אהלן

שלום אמנון, קודם כל שיהיה בהצלחה במכירה ובמעבר לחו"ל. רק רציתי לציין שאת הקברנה סלקטד אפשר לזרוק לפח, והגאטו נגרו כנראה גבולי. חג שמח!

אמנון כ

New member
האמת - צודק בהחלט!

תודה על הטיפ. באמת התלבטתי מאוד אם להכניס את היינות האלו (כמו גם כמה ליקרים ישראלים זולים) לרשימה, ובסוף החלטתי להוסיף אותם בכל זאת. כשחושבים על זה, לפחות לגבי היינות אתה צודק. הליקרים הישראלים הבודדים עדיין במצב טוב גם אם הם לא שווים המון. תודה וחג שמח גם לך!

שניצללל

New member
נצלש Remi Martin XO

מה המחיר שלו בדיוטי? ומה כלכך מיוחד בו (הרבה מתלהבים מזה) ומה הטעם שלו? חריף כמו וויסקי? סליחה על הבורות בסוג הזה אני לא בקיאה ותודה לעונים:)

תשובה

ראשית לא טעמתי את הרמי XO, אבל את ההנסי XO כן יצא לי. המחשבה הראשונה שעלתה לי בראש זה "ויסקי לכוסיות", או ברצינות: יש בזה את האלכוהוליות החזקה של הויסקי, אבל היא מעודנת בהרבה, גם בהשוואה לויסקי מהסגנון הפירותי. כמו שכתבתי פה : "...משב אלכוהולי, שבניגוד לויסקי מישהו גזם ממנו את כל הקוצים והשאיר וורד נקיה ועדינה." המחיר בדיוטי מתנדנד (כתלות במבצעים) באזור ה-100-130$ אם אני לא טועה. מה מיוחד דווקא בו? כולם מכירים אותו. שיווק ויחסי ציבור.

ByTeFrEaK

New member
טעמתי אתמול את הVSOP

ואני ממש לא מבין על מה כל המהומה.....

ByTeFrEaK

New member
על המהומה סביב קוניאק:)

אני פחות מנוסה ברמות הגבוהות אבל לפחות רמות הVSOP שטעמתי היו רחוקות מלהרשים אותי ובטח שלא הצדיקו את המחיר המוגזם. אולי זה כמו יינות צרפתיים שצריך להשקיע הרבה בשביל באמת להנות מהם. בדיוק היום פתחתי איזה יין צרפתי פשוט עשוי ענבי סירה מדרום צרפת ופשוט לא כיף לשתות. מבחינת תמורה למחיר ביינות עולם ישן אין כמו היינות האיטלקים לטעמי.

ByTeFrEaK

New member
סתם משו שחבר שלי קנה בצרפת

איזה סירה מסיינט ג'וזף.......לא משהו ששווה אפילו את הדיו בעט שלי בשביל רשמים כלשהם:) אבל בקרוב האמרונה והשוטפייר נפתחים:)

מני.ת

New member
גם אני לא אהבתי קוניאק,

עד שהתחלתי ללגום את הטובים באמת. ההגדרה של "אין חיה כזאת" די קולעת להגדרה. ואוסיף שקוניאק משובח משאיר טעם נפלא בפה הרבה אחרי שהוא עובר את הגרון בדרכו לבטן, לפעמים עד חצי שעה אחרי.

FreestyleBoy

New member
ההבדלים בין vsop לרמות אחרות ענקיים

יצא לי לטעום הנסי אקס או רמי מרטין אקס או וגם רמי מרטין אקסטרה,הטעמים מעודנים הרבה יותר מרמת ה וי אס או פי,הבדלים של שמיים וארץ.

mkf

New member
XO

אם אני זוכר נכון 100$ לפעמים משתתף במבצע של שניים ב 150 , ואז זו ממש עיסקה לא רעה דרך אגב אפשר כבן זוג איזה ויסקי טוב, לגוולין למשל. קוניאק מבחינת חריפות הוא פחות או יותר אותו הדבר בין כל הסוגים ובד"כ קצת פחות מוויסקי. אם לא ניסית קודם, כדאי שתנסי לפני שאת משקיעה סכום כזה אלא אם זו לא בעיה בשבילך. אם את כבר מוכנה לצעד הבא לדעתי זה אחד הטובים, עוד אחד הוא הנסי XO . הענין בקוניאק טוב (כמו בויסקי משובח) הוא מורכבות הטעמים הארומה והמרקם. אני אישית חושב שקוניאק טוב סוגר יופי ארוחה משובחת לצד אספרסו טוב וכוס מים קרים כקרח. ולשוקוהולים אולי איזה חתיכת שוקולד 60% , למשל ולרונה, אפילו זה שמשמש לאפיה. די מדהים ומרשים את האורחים כשמגישים חתיכה "פראית" שנשברה מגוש של 5 ק"ג במקום קוביה מרובעת. מצד שני זה לא משהו ששותים עם חברה שעדיין לא פיתחו את הטעם. שיהיה לך בכיף

carls

New member
xo vsop שמפניה

כולם צרפתיים או כמו שהזקנים אומרים צורפתים אני אישית (אחרי טעימה כמובן) לא מתלהב מהם כלל הם מייצגים בעיקר יוקרה ותדמית סתם יקרים ובכלל לא טעימים לא מבין בכלל על מה המהומה ובכלל המחיר הסתמי מר מגעיל ולא טעים חג שמח

mkf

New member
מר מגעיל ולא טעים

על טעם וריח.... חג שמח

למעלה