ברוכים הבאים לפורום המכללה!

../images/Emo41.gif ברוכים הבאים לפורום המכללה!

ברוכים הבאים! זה המקום של הסטודנטים במכללה לשאול שאלות, לענות על תשובות, לקשקש על מורים, שיעורים, מבחנים, עבודות, ימי הוראה, הצלחות, תסכולים ושאר ירקות.... זה גם המקום לשאול שאלות לגבי לימודים במכללה למי שמתעניין - לימודי תואר ראשון, לימודי תואר שני ולימודי בית הספר להשתלמויות. כדאי ורצוי להתעניין! שיהיה לנו בכייף, גלישה משכילה ומהנה! מאיה.

טל 31 נ

New member
שלום...

האם המכללה קשורה באופן ישיר להתנהלות המכון עצמו?

תשובה

היי טל- המכון והמכללה אלה שני גופים שונים. המכללה נמצאת אמנם בתוך תחומי המכון אבל אלו שתי "חברות" שונות עם הנהלה שונה. מקווה שעזרתי. מאיה.

היי

לא מכירה מישהו בשפ שביט... המכללה והמכון אלה מקומות עם הרבה אנשים והרבה מורים ככה שהסיכוי למצוא שם מישהו שמכירים הוא לא גדול אלא אם כן מדובר על מישהו שלומד במכללה לתואר :) מאיה.

אהה

חברהשלו נדמה לילומדת שם לתואר חן שמה חן כהן נדמה לי לא ראיתי אותה אבל שם הםהכירו

Miss Triple H

New member
שלום :) +שאלה

דבר ראשון ברכות על הפורום החדש, דבר שני אני אשמח לקבל קצת פרטים לגבי קורס מאמני כדורסל בוינגייט אני מקווה שזה המקום לשאול ושתוכלי לענות לי, הגיל המינימלי להרשמה? דרישות מיוחדות להרשמה? העלות של הקורס? משך הקורס? תאריכים שבהם מתחילים קורסים? ואם יש עוד פרטים חשובים אשמח לדעת עליהם תודה, לירון.

תשובה!

היי לירון, קודם כל תודה על הברכות :) יש באתר של המחלקה להכשרת מדריכים ומאמנים פרטים על קורס מאמני כדורסל ויש שם ממש את כל הפרטים שביקשת חוץ מגיל מינימלי, שלדעתי למדריכים זה 16, למאמנים זה או 16 או יותר. כדאי להתקשר לשאול אותם בכל אופן. זאת הכתובת: http://www.winsport.co.il/default.aspx?siteid=53&pageid=1047&lang=1 שימי לב (או שים לב?) שהפרטים רשומים לגבי הקורס הנוכחי שכבר התחיל, בדרך כלל אין יותר מדי שינויים בימי הקורס והמחירים יכולים להשתנות טיפה לכאן ולכאן בכל מחזור. בכל מקרה זה הטלפון לבירור פרטים נוספים: 1-800-22-45-25 שווה גם לבדוק באתר בית הספר להשתלמויות: http://center.wincol.ac.il אולי יש כזה קורס קרוב יותר לאזור מגוריך. מקווה שעזרתי ובהצלחה! מאיה.

תואר שני בחינוך גופני

האם לוינגייט ישנה שלוחה באזור ת"א ללמודים לתואר שני בחינוך גופני? ובאלו מסלולי התמחות? בהצלחה בפורום החדש.

תשובה

היי, הלימודים לתואר שני אפשריים רק במכללה או בשיתוף עם אוניברסיטת חיפה. בכל אופן, מסלולי ההתמחות הם במדעי החיים או במדעי ההתנהגות. יש המון פרטים בקישור הזה: http://www.wincol.ac.il בתפריט של תואר שני. שבת שלום- מאיה.

galitpa

New member
באזור תל אביב אפשר ללמוד לימודי פיסיולוגיה

לתואר שני.

חבל שהאפשרויות מוגבלות באיזור ת"א

אני דווקא מתעניינת בלמודי המשך בנושא: אפדימיולוגיה, ו -או, התעמלות לגיל הרך. מבירור הבינותי ,שעלי לעלות לירושלים או להצפין לוינגייט. שיקולי עלויות הנסיעות, הזמן, והמרחק הם גורם מכריע. חבל שאין שלוחה בת"א. .

galitpa

New member
אין בתואר השני לימודי אפדימיולוגיה, ולמיטב

ידיעתי גם לא לימודי התעמלות לגיל הרך. בכלל, אלא אם לימודי התואר שונו, דבר שבספק, אחת הבעיות העיקריות של התואר שהוא לא מתמקד בתחום מסויים. גם המגמות הן כאילו מגמות (לימודי התנועה, למשל, כוללים גם פיסיולוגיה וגם ביומכניקה, שהם תחומים שונים). את יכולה לברר לגבי לימודי המשך שלא במסדרת המכללה. לטעמי זה אולי עדיף כי אז אולי כן תהיה התמקדות. לדעתי, גם שזה חשוב לקחת בחשבון, תלכי על מסלול שמתאים לך ותחשבי פחות על שיקולי הנסיעה (אבל תבררי היטב את הלימודים לעומק ותנסי לשמוע ממישהו שלמד) שכן בגיל מסויים יהיה לך קשה יותר ללמוד (למרות שאני לא יודעת בת כמה את...), לא מבחינה קוגנטיבית אלא מבחינת שלב בחיים.

נועה ח

New member
כן יש אפידמיולוגיה

ברכות על הפורום החדש. שיהיה בהצלחה. בתואר שני יש אפידמיולוגיה, יש סמינריון ושו"ת, יש מרצה שמאושר להנחיית מאסטרנטים וניתן לעשות תזה בנושא זה.

galitpa

New member
לא מכירה את התואר בוינגייט 0עשיתי את

המשותף לחיפה. אבל,....האם סמינריון ושו"ת זה מספיק? תואר שני אמור להיות ממוקד יחסית לתואר ראשון ולא אסופת שו"תים וסמינריונים בנושאים שונים, שקשורים למושג הרחב מאוד של חינוף גופני. האם משם אפשר להמשיך לדוקטורט בתחום? איזה נושאים נוספים יש? תודה

נועה ח

New member
תואר שני

נכון, התואר לא מאוד ממוקד. זה אוסף סמינריונים ושו"תים שקשורים לתחום שאותו בחרת: מדעי החיים או מדעי ההתנהגות. מי שעושה תיזה, יכול להמשיך לדוקטורט בתחום. על הנושאים הנוספים תסתכלי באינטרנט או תבקשי שישלחו חומר, אני לא אתחיל כאן לפרט את כל הנושאים.

galitpa

New member
יפה, ואוסף סמינריונים ושו"תים לא הופכים לתואר

שני באפידימיולוגיה.....כמו שכתבתי קודם, מדעי החיים כוללים בתוכם גם תחומים שהם שונים אחד מהשני. יכול להיות שמשהו השתנה מאז שלמדתי, אבל לא ממש מאמינה...

למעלה