ברוכים הבאים, יקיריי

../images/Emo41.gifברוכים הבאים, יקיריי ../images/Emo41.gif ../images/Emo140.gif

בשעה טובה עלה הפורום לאוויר. כולכם מוזמנים להעלות דיונים בנושאים אינטימיים שבינו לבינה, שביניכם לבין עצמכם. נתקלתם בבעיות בחיי המין ואתם מעונינים לקבל טיפים ורעיונות לפתרון מחברים מנוסים? זה המקום. מצאתם פתרון לבעיה אינטימית מעניינת שנתקלתם בה? חלקו איתנו רוצים לחלק איתנו חוויה פתלתלה שיכולה להעשיר את מאגר הידע של כולנו? אנחנו כאן! אם יש מבינכם הנבוכים להעלות את הבעיה בעצמם – אני ואי מיילי כאן! כיתבו אלי. ספרו לי. שאלו אותי. אני אעלה זאת כנושא לדיון בפורום ותוכלו לשמוע דעתם ועצתם של אחרים לפתרון הבעיה. דיסקרטיות מובטחת. אז קדימה. לא להתבייש. לכולנו יש שאלות, לכולנו יש מידי פעם תשובות לשאלות. בואו נדבר אינטימיות! בשלב ראשון, אני אפרסם מספר הודעות עם שאלות ובעיות. כולם נשלחו אלי למייל בבקשה לעזרה. אשמח לשמוע עצתכם בנדון וכמובן שגם אני אשלב דעתי האישית בנושא. בהצלחה לכולנו. פסי

אורמור

New member
ברוכים הנמצאים...ובשעה טובה

שיעלה וינסוק, ויעניין, וירעיש, ויסקרן ויהיה הומה אדם, ועם הנהלה מוכשרת שכזו-זו כבר חצי הדרך להצלחה אז מאחלת רק טוב!!! ואם שאלת הכותרת עוד רלוונטית אז אני אהבתי את-מדברים אינטימיות אור בברכת הצלחה

וואווו.......אחותי........

שיחקת אותה. חלמת, תיכננת....והוצאת לפועל. גברת מנהלת, אני מאחלת לך הצלחה. כמו שהספקתי להכיר אותך, תהיה פה הצלחה !!!

און&און

New member
ערב טוב לכולם..../images/Emo41.gif

ומברוקקקקקקקקקק
איזה יופי... טוב..חברה..אפשר כבר לפשוט בגדים מאחר והגעתי, שתהיה לכולנו תקופה מקסימה פה וביחוד לכבוד המנהלת
&

מייקי69

New member
קו-לו-לו-לו טפו-טפו-טפו !!!

היום שיחררה האקדמיה מילה חדשה "מעוברתת" כהלכה לאויר העולם : צהלולים הפירוש : צהלות שמחה !!!! אז צהלולי-צהלולים לפורום החדש !!!!! מי יתן ויפתור בעיותיהם של מיליונים ! מי יתן וישעשע נכובדות את אלה שפתרון לא נמצא להם !!!! מי יתן ויהפוך לילד-שיש-להתגאות-בו לאמו פסיפלורה הביולוגית-צמחית ושכולנו נהיה אך-שמחים !!! נ.ב. לגבי השם.... התלבטתי קשות (יעני זה העסק של אמא שלי, כן? לגבי המילה דיונים. זה קצת דומה לזיונים, שזה חביב. אבל בסוף חשבתי על פשטות. אז בחרתי ב"אנטימיות" זהו. קצר וקולע. מכל מה שראיתי בפורומים האחרים, הם לאו דווקא ניזונים משמם, אלא ממבקריהם... אז יאללה, לט דה פרטי - ביגין !!!!!

את עם הטפו שלך..ירקת לי ישר בעין!

מתה עליך. ברוכה הבאה. מאוד מאוד ברוכה. העשירי אותנו מנסיונך , יקירתי.

דני אחד

New member
ואוו

מזל טוב והמון המון בהצלחה לפורום החדש סוף סוף פורום ברמה ולפי מה שבינתיים יש במלאי נראה שהולך להיות מאוד מועיל בהצלחה לכולנו ושנדע זמנים יפים יותר.

yog 10

New member
ע ר ב ט ו ב ! ם ז ל ט ו ב!

מזל טוב אני מקוה שהפורום יהיה כמו שאני חושב ורוצה

../images/Emo140.gif מזל טוב../images/Emo70.gif

למה לא מספרים לי שום דבר בבית הזה?!? אני צריכה להיכנס לשכנים ולראות ?????? באתי! התמקמתי! יש לי מה לומר! אבל קודם לקרוא.... אז יופי להיפגש עם כולם ושיהיה לנו טוב נעים וחם! ושאלה אינטימית: אפשר להתחבק?
דינה.מית חבקת!

*pachanga*

New member
פסיייייייייייי../images/Emo24.gif

אני לא יודעת אם את זוכרת אותי אבל מכל אופן מזל טוב לפורום החדש
מאחלת מכל ה
פאצ´נגה *חיי לילה*

מברוק לפסיפלורה על הפורום החדש

האדם המתאים במקום הנכון ! ! אמנם הנבואה ניתנה לשוטים, אבל אני בטוח שהפורום הזה יעלה ויפרח בהנחייתך. במקרה הזה - - שוטה אני בטוח לא אהיה. תחזקנה אצבעותייך ותצלח דרכך !

המזקירה

New member
וגם אני באתי

לאחל מזלטוב לפסי.
מזקירה תזקירי לי להגיד לך בהזדמנות מאיפה אנחנו מכירות :)

הלו שניכם ../images/Emo13.gif

מלאך , שמחה לראות אותך
ו.. מזקירה??? תמיד טוב בסביבה
ברוכים הבאים.

למעלה