בננות יקרות

../images/Emo41.gifבננות יקרות../images/Emo41.gif

זה נראה לכן הגיוני להשאיר מליון הודעות לד"ר תדמור ואין מענה אף פעם, ומה גם שלא חוזרים אליי
זה מספר שבועות שאני עוקבת אחרי הפורום שלכם ובהמלצתכן אני רוצה את ד"ר תדמור וממש משימה קשה. תודה.

רחלילי

New member
אם השארת מליון ולא חזרו אליך

זה נשמע מוזר. למליון הודעות לא חזרו? אני לפני כמה חודשים השארתי אחת וכשלא חזרו אלי אחרי יום יומיים התקשרתי שוב ואמרתי שזה פעם שניה שאני מתקשרת וכו וכו וכו ובאותו יום חזרו אלי. קחי בחשבון שיש שם לחץ של תורים אבל אל תוותרי. היי אסרטיבית, אם את משאירה מליון הודעות ראוי שהם ידעו שאלה הודעות חוזרות. שווה גם לציין בהודעה את השבוע בו את נמצאתולבקש שיחזרו אליך גם אם אין תורים שמתאימים.

התקשרת ל-1700?

כי שם באמת לא עונים.. ולא חוזרים להודעות תעשי כאן חיפוש, נדמה לי שסינטה1, כתבה מספרי טלפון רגילים-שם ענו לי מיד. בהצלחה...

קרן

התקשרתי ל-1700 ושם מפנה התקליט לטלפון נייד ושם השארתי הודעה גם כן. בכל אופן אפנה לסינטה1. תודה

רחלילי

New member
אז תנסי את ההמלצה של אמאאור

וגם תתקשרי ישירות למרפאה ולא ל1700 אולי שם תצליחי יותר. שיהיה בהצלחה... לבינתיים מליצה לך לקבוע תור לעוד מישהו כגיבוי, כי מאד קשה למצא תורים פנויים אצל תדמור.

limooor

New member
אורנה יקרה רק רציתי לאחל לך מזל

טוב על ההריון הטרי (בפורום השני הוא היה נעלם בשירשור הענק) ובהצלחה

תודה רבה לימור../images/Emo140.gif

את יכולה לברך גם שם
האמיני לי שזה לא היה נעלם, כי עניתי אישית לאחת אחת.

אמאאור

New member
מניסיון שלי

ד"ר תדמור איש עסוק מאוד - עובד גם בבי"ח, גם דרך מכבי ומאוחדת, וגם בקליניקה פרטית. ולפי מה שהבנתי, בזמן האחרון הוא עובד המון ולכן אולי קשה לתפוס אותו. מציעה לך להתקשר לשם בימי שלישי, חמישי או שישי מהבוקר ועד שלוש, אז בדר"כ עונה המזכירה שלו, בחורה חביבה בשם פולין.

אתי@

New member
נדמה לי שבימים ראשון ושני לא עונים

שם כי הם פשוט לא במרפאה!!!

סינטה1

New member
........

ראיתי את המסר ולא הצלחתי לענות. בכל מקרה ראיתי שאמא אור נתנה לך את המספרים. אני יודעת שהוא עובד היום בערב (לחברה שלי יש תור לחצות) אז תנסי בערב בטוח תצליחי.

הם חזרו אלי עכשיו אחרי ההודעה השליש

ת ואני ברשימת המתנה אור תודה על הטלפונים הנוספים

../images/Emo124.gifיששששששששש

חזרו אליי עכשיו וקבעו לי גם 2 תורים, אחד לשקיפות והשני לסקירה מוקדמת. מעניין תותיפרוטי למה את בהמתנה
תודה לכן, אתן גדולות
(תרתי משמע).

למעלה